17.2.2017

Starší dorostenci vyhráli na ledě silného Třince

TŘINEC — Cenné tři body získali starší dorostenci Pardubice v Třinci. Dynamo sice po prvním dějství prohrávalo, čtyřmi brankami v prostřední třetině ale rozhodlo střelecky aktivnější hostující družstvo o své výhře. Dvakrát se trefil Michal Pochobradský, další branky přidali Dominik Chára a Matěj Blümel. Pokud zabodují v sobotu ve Zlíně, vyhrají základní část NOEN extraligy staršího dorostu!

NOEN extraliga staršího dorostu, 43. kolo, pátek 17.2.2017, Werk aréna

3:4
1:0, 2:4, 0:0
Branky a nahrávky: 5:43 Michálek, 25:29 Najsar (Peterek), 30:15 Papaj (Michálek, Krzak) – 21:51 Chára (Blümel, Kostka), 22:15 Pochobradský (Javůrek), 23:10 Blümel (Chára), 28:22 Pochobradský (Matýs, Machač). Rozhodčí: Mrkva – Gančarčík, Ganger. Vyloučení: 1:3, navíc Koffer (Dynamo Pardubice) 10 minut osobní trest. Využití: 1:0. Diváci: 91. Střely na branku: 29:34. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3, 2:4, 3:4.
Oceláři Třinec: Ochman – S. Radzienciak, Krzak, Rufer, Timotej Marguš, J. Adámek, Michálek – Havránek, Čmiel, Peterek, Raška, Indrst, Plandor, Papaj, Najsar, Molin.
Dynamo Pardubice: Vlk – Dubovči, Leder, Oliva, Rudy, Sýkora, Javůrek, Blažej – Machač, Pochobradský, Koffer, Antoníček, Kostka, Chára, Blümel, Bucek, Matýs.