Ročník 2006 čeká Memoriál Miroslava Ponera
PARDUBICE — O tomto víkendu se v pardubické Tipsport areně uskuteční již 41. ročník Memoriál Miroslava Ponera. Na domácím turnaji samozřejmě nechybí ani dvě družstva pardubických mladíků.
41. ročník Memoriálu Miroslava Ponera
-
HC Dynamo Pardubice I
HC Dynamo Pardubice II
Mountfield HK
HK Hokej Šumperk 2003
HC Olomouc
BK Mladá Boleslav
HC Kometa Brno
Všeobecná ustanovení
- Datum konání: 19. – 20. března 2016
- Místo konání: Tipsport arena
- Ředitel turnaje: Tomáš Hrubý, sekretář mládeže Dynama Pardubice
- Hlavní pořadatel: Martin Šejba
Technická ustanovení
- Předpis: hraje se podle pravidel ledního hokeje, soutěžního řádu a propozic turnaje
- Startují: hráči ročníku 2006 a mladší
- Systém turnaje: hraje se systémem každý s každým 2×20 minut čistého času, přestávka mezi částmi hry činí 3 minuty, každá třetina se počítá jako samostatné utkání, výhra je za 2 body, remíza za 1 bod a porážka za 0 bodů
- Tresty: 1 minuta
- Kritéria pro určení pořadí ve skupině: počet bodů, vzájemný zápas, brankový rozdíl
Časový rozpis turnaje
Sobota 19. března 2015 |
Zápas |
Čas |
Hala |
HC Dynamo Pardubice I – HC Dynamo Pardubice II |
8.00–9.15 hodin |
malá hala |
Mountfield HK – HK Hokej Šumperk 2003 |
9.30–10.45 hodin |
malá hala |
HC Olomouc – BK Mladá Boleslav |
11.00–12.15 hodin |
malá hala |
HC Dynamo Pardubice I – HC Kometa Brno |
12.15–13.30 hodin |
velká hala |
HC Dynamo Pardubice II – Mountfield HK |
12.30–13.45 hodin |
malá hala |
HK Hokej Šumperk 2003 – HC Olomouc |
13.45–15.00 hodin |
velká hala |
BK Mladá Boleslav – HC Kometa Brno |
14.00–15.15 hodin |
malá hala |
HC Dynamo Pardubice I – Mountfield HK |
15.15–16.00 hodin |
velká hala |
HC Dynamo Pardubice II – HC Olomouc |
15.30–16.45 hodin |
malá hala |
HC Kometa Brno – HK Hokej Šumperk 2003 |
16.45–18.00 hodin |
velká hala |
HC Dynamo Pardubice I – BK Mladá Boleslav |
17.00–18.15 hodin |
malá hala |
Neděle 20. března 2015 |
Zápas |
Čas |
Hala |
Mountfield HK – HC Olomouc |
8.00–9.15 hodin |
malá hala |
HC Kometa Brno – HC Dynamo Pardubice II |
8.45–10.00 hodin |
velká hala |
BK Mladá Boleslav – HK Hokej Šumperk 2003 |
9.30–10.45 hodin |
malá hala |
HC Dynamo Pardubice I – HC Olomouc |
10.15–11.30 hodin |
velká hala |
Mountfield HK – HC Kometa Brno |
11.00–12.15 hodin |
malá hala |
HC Dynamo Pardubice II – HK Hokej Šumperk |
11.45–13.00 hodin |
velká hala |
Mountfield HK – BK Mladá Boleslav |
12.45–14.00 hodin |
malá hala |
HC Olomouc – HC Kometa Brno |
13.15–14.30 hodin |
velká hala |
HC Dynamo Pardubice I – HK Hokej Šumperk 2003 |
14.45–16.00 hodin |
velká hala |
HC Dynamo Pardubice II – BK Mladá Boleslav |
16.15–17.30 hodin |
velká hala |
Slavnostní vyhlášení výsledků |
17.30 hodin |
velká hala |