25.12.2015
(HoH)

Ročník 2005 čeká tradiční Bartoňův memoriál

PARDUBICE — Již 44. ročník tradičního Bartoňova memoriálu obohatí vánoční program v pardubické Tipsport areně. V ní se příští víkend střetne pětice týmů o prestižní trofej na turnaji hráčů ročníku 2005 a mladších. Na mezinárodním turnaji samozřejmě startuje i výběr pardubického Dynama.

Technická ustanovení

1. Předpis: hraje se podle pravidel ledního hokeje, soutěžního řádu a propozic turnaje
  2. Startují: hráči ročníku 2005 a mladší
  3. Podmínky účasti: vedoucí družstev předají turnajové komisi seznam hráčů s čísly dresů a registrační průkazy
  4. Systém turnaje: turnaje se zúčastní pět mužstev, hraje se každý s každým, za výhru se udělují dva body, za remízu jeden, za prohru žádný
  5. Hrací doba: 3×15 minut, úprava ledové plochy se provádí po každé druhé třetině
  6. Tresty: 1 minuta, 3 minuty a 7 minut + do konce utkání; hráč, který obdrží trest do konce utkání, nesmí nastoupit v dalším zápase
  7. Kritéria pro určení pořadí ve skupině: počet bodů, vzájemné utkání (příp. minitabulka), celkový brankový rozdíl, vyšší počet vstřelených branek