Ročník 2005 čeká tradiční Bartoňův memoriál
PARDUBICE — Již 44. ročník tradičního Bartoňova memoriálu obohatí vánoční program v pardubické Tipsport areně. V ní se příští víkend střetne pětice týmů o prestižní trofej na turnaji hráčů ročníku 2005 a mladších. Na mezinárodním turnaji samozřejmě startuje i výběr pardubického Dynama.
44. ročník Memoriálu Jiřího Bartoně
- Účastníci
HC Dynamo Pardubice
HC Olomouc
HK Lev Slaný
HC Energie Karlovy Vary
WTT Slovakia
Všeobecná ustanovení
- Datum konání: 26.–27. prosince 2015
- Místo konání: Tipsport arena, Pardubice
- Ředitel turnaje: Tomáš Hrubý
- Hlavní pořadatel: Tomáš Kroužel
- Patron turnaje: Bohuslav Šťastný
- Turnajová komise: Miroslav Bažant
- Stravování: zajištěno dle dohody
Technická ustanovení
- Předpis: hraje se podle pravidel ledního hokeje, soutěžního řádu a propozic turnaje
- Startují: hráči ročníku 2005 a mladší
- Podmínky účasti: vedoucí družstev předají turnajové komisi seznam hráčů s čísly dresů a registrační průkazy
- Systém turnaje: turnaje se zúčastní pět mužstev, hraje se každý s každým, za výhru se udělují dva body, za remízu jeden, za prohru žádný
- Hrací doba: 3×15 minut, úprava ledové plochy se provádí po každé druhé třetině
- Tresty: 1 minuta, 3 minuty a 7 minut + do konce utkání; hráč, který obdrží trest do konce utkání, nesmí nastoupit v dalším zápase
- Kritéria pro určení pořadí ve skupině: počet bodů, vzájemné utkání (příp. minitabulka), celkový brankový rozdíl, vyšší počet vstřelených branek
Časový rozpis turnaje
Sobota 26. prosince 2015 |
Zápas |
Čas |
HC Dynamo Pardubice – WTT Slovakia |
8.00–9.30 hodin |
HC Olomouc – HK Lev Slaný |
9.45–11.15 hodin |
HC Dynamo Pardubice – HC Energie Karlovy Vary |
11.30–13.00 hodin |
WTT Slovakia – HC Olomouc |
13.15–14.45 hodin |
HC Energie Karlovy Vary – HK Lev Slaný |
15.00–16.30 hodin |
Neděle 27. prosince 2015 |
Zápas |
Čas |
HK Lev Slaný – WTT Slovakia |
8.00–9.30 hodin |
HC Dynamo Pardubice – HC Olomouc |
9.45–11.15 hodin |
HC Energie Karlovy Vary – WTT Slovakia |
11.30–13.00 hodin |
HK Lev Slaný – HC Dynamo Pardubice |
13.15–14.45 hodin |
HC Energie Karlovy Vary – HC Olomouc |
15.00–16.30 hodin |
Slavnostní vyhlášení výsledků |
16.45 hodin |