22.12.2015
(HoH)

Ročníky 2007 a 2008 čekají v závěru roku domácí turnaje

PARDUBICE — Velmi živo bude na konci kalendářního roku v pardubické Tipsport areny. Ročníky 2007 a 2008 v ní čekají domácí turnaje, které pořádá hokejový klub Dynamo Pardubice.

Turnaj ročníku 2008

Turnaj ročníku 2008 se uskuteční v termínu od 22. do 23. prosince 2015. Startovat na něm mohou hráči narození v letech 2008 a mladší. Turnaje se zúčastní pět družstev po dvou týmech, hraje se každý s každým 3×10 minut hrubého času podle pravidel ČSLH pro minihokej. Přestávka mezi jednotlivými třetinami činí dvě minuty.

Za výhru obdrží tým dva body, za remízu jeden, za prohru žádný. Body týmů se sčítají. O pořadí týmů ve skupině rozhodují kritéria v pořadí: počet bodů, vzájemný zápas, brankový rozdíl součet skóre celého týmu.