20.2.2015
(HoH)

Obleky pomohly, starší dorostenci vyhráli ve Vítkovicích

OSTRAVA — Cenné tři body nejen pro sebevědomí získali starší dorostenci na ledě Vítkovic. Pardubičtí mladíci nakročili za výhrou už v první třetině, kterou po brankách Samuela Rudyho a Dominika Duška vyhráli o dvě branky. V prostředním dějství se prosadili Jakub Martinec, Filip Zadina a Andreas Jajcay, skóre uzavřel ve třetí třetině Ondřej Machala. Východočeši získali zápas 6:2.

RAKO extraliga staršího dorostu, 41. kolo, pátek 20.2.2015, ČEZ Aréna (Ostrava)

2:6
0:2, 2:3, 0:1
Branky a nahrávky: 32:41 Štěpánek (Hartmann, Spratek), 35:48 Spratek (Malina) – 8:50 Rudy (Martinec, Dušek), 17:22 Dušek (Tomaník, Martinec), 21:57 Martinec (Jajcay, Boček), 30:01 Zadina (Machala, Boček), 37:50 Jajcay (Cach, Rudy), 50:17 Machala (Zadina). Rozhodčí: Klapetek – Jureček, Rychlý. Vyloučení: 4:2. Využití: 1:1. Diváci: ----. Střely na branku: --:--. Průběh utkání: 0:4, 2:4, 2:5.
Vítkovice: Šimeček (30:01 Kardinál) – Bartek, Čechman, Ďurkáč, Gabrhelík, Slíž, Šendera, Štěpánek, Veřmiřovský – Danielčák, Franz, Gřesík, Hartmann, Malina, Maxner, Pastor, Slánský, Spratek, Stupka, Šala, Vondál.
Dynamo Pardubice: Klouček – Boček, Faltys, Horyna, Kučera, Mikulčák, Rudy – Cach. Dušek, Hoskovec, Jajcay, Krejčík, Machala, Martinec, Petrus, Tomaník, Voženílek, Zadina.