13.12.2006
PN

Junioři v přestřelce uspěli

Brankových hodů si v předehrávce 30. kola extraligy juniorů užili hráči Moelleru Pardubice a Ústí nad Labem. Především čtyři góly ve druhé třetiny potom k vítězství posunuly Východočechy. V zápase dokázalo bodovat deset hráčů Moelleru.

Extraliga juniorů, 30. kolo, pondělí 11.12.2006

Ústí nad Labem

5:7
2:2, 2:4, 1:1
Branky a nahrávky: 02:12 Pinka Libor , 08:47 Novák Martin (Kloz Jan, Pinka Libor), 23:29 Bacovský Petr (Pinka Libor), 39:12 Šrámek Martin (Hříbal Luboš, Kopejtko Petr), 53:31 Hrala Martin (Kloz Jan) - 05:37 Semorád Jan (Nakládal Jakub), 18:25 Paučin Michael, 25:10 Bláha Tomáš (Kaut Tomáš), 26:34 Nakládal Jakub (Jindřich Ladislav), 26:50 Dobiáš Ugo (Semorád Jan), 34:50 Salava Jakub (Nykl Petr, Verner Tomáš), 53:42 Nykl Petr (Kaut Tomáš). Rozhodčí: Turčan Tomáš - Hauser Petr, Bertlík Jan. Vyloučení: 6:8. Využití: 3:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 120. Střely na branku: 28:37.Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:6, 4:6, 5:6, 5:7.
Ústí nad Labem:
Dynamo Pardubice: Šimko – Drtina, Rejzek, Salava, Kučera, Poskočil, Šnejdr, Šindler, Nakládal – Jindřich, Kousal, Škumát – Paučin, Semorád, Dobiáš – Kaut, Bláha, Šejba – Verner, Salava J., Nykl.

Jiří Šejba (HC Moeller Pardubice): „Zápas byl velice bohatý na branky, což si určitě užívají všichni kromě trenéra. Raději bych byl, kdybychom vyhráli třeba 3:1. V první třetině soupeř dvakrát vedl, ale bylo dobré, že jsme na to vždycky stačili rychle odpovědět.Ve druhé třetině ale přišel zvrat. Sice jsme dostali první branku, ale pak soupeř začal dělat nepředstavitelné chyby a my jsme dali minuty a půl tři góly. Bohužel nedokážeme v takovou chvíli změnit náš styl a nedokážeme se v tu chvíli víc soustředit na obranu. V poslední minutě nám totiž jeli dvakrát sami na brankáře, ale naštěstí z toho už žádný gól nepadnul. V poslední třetině jsme se to snažili odehrát víc z obrany, což se nám docela podařilo. Hru jsme stáhli na tři pětky a bylo to určitě správné rozhodnutí.“