8.12.2006
PN

Pardubičtí junioři udolali Litvínov

Dramatický zápas s vítězným koncem zvládli v utkání 27. kola extraligy juniorů hráči Moelleru Pardubice. Proti Litvínovu dvakrát prohrávali o dvě branky, ale góly v závěrech všech tří třetin je nakonec posunuly k důležitému vítězství. Rozhodující trefu si v 59. minutě připsal na své konto útočník Semorád.

Extraliga juniorů, 27. kolo, čtvrtek 7.12.2006, Zimní stadion Ivana Hlinky

3:4
3:2, 0:1, 0:1
Branky a nahrávky:04:49 Lomička Petr (Fikrt Tomáš, Černý Jakub), 12:08 Češka Jaroslav (Kubát Karel, Zima David), 13:57 Majer Miroslav (Kubát Karel) - 12:46 Paučin Michael (Nakládal Jakub, Dobiáš Ugo), 19:08 Lesák Václav (Nakládal Jakub, Dobiáš Ugo), 37:27 Jindřich Ladislav (Semorád Jan), 58:43 Dobiáš Ugo (Semorád Jan, Rejzek Michal). Rozhodčí: - Radek Koskuba, Radek Šulo. Vyloučení: 9:8. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 66. Střely na branku: 39:36.b>Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:4.
Litvínov:
Dynamo Pardubice: Šimko – Drtina, Kučera, Poskočil, Šnejdr, Lesák, Rejzek, Nakládal – Jindřich, Kousal, Škumát – Paučin, Semorád, Dobiáš – Janecký, Bláha, Šejba – Verner, Salava J., Nykl.

Jiří Šejba (HC Moeller Pardubice): „Zápas pro nás začal docela nešťastně, protože jsme hned v prvních minutách měli dva vyloučené a ve druhém vyloučení jsme navíc dostali gól. Navíc jsme hráli dost zakřiknutě a soupeř vstřelil i druhý gól po naší chybě ve středním pásmu. Bylo dobré, že se nám ještě ve stejné minutě podařilo snížit, ale soupeř vzápětí opět odskočil po naší chybě ve středním pásmu. Závěr třetiny ale patřil opět nám a v její poslední minutě snížil Václav Lesák na nadějných 2:3. Byl to takový zlom utkání, který jsme potvrdili ve druhé třetině, kdy jsme dokázali vyrovnat. Ve třetí třetině jsme si výsledek utkání velice dobře pohlídali, měli jsme několik přečíslení a z jednoho takového jsme dvě minuty před koncem vstřelili vítězný gól. Pod třemi body jsou především podepsáni Semorád s brankářem Šimkem, které bych chtěl vyzdvihnout.“