18.11.2011

Junioři dokázali vyhrát v Salcburku

SALCBURK — Druhé vzájemné utkání s týmem EC Red Bull Salzburg se juniorům HC ČSOB Pojišťovna Pardubice povedlo. Východočeši sice prohrávali po dvou třetinách o jednu branku, ve třetím dějství vsítili čtyři a odolného protivníka zdolali.

RBHRC, pátek 18.11.2011, Eisarena Salzburg

Salcburk

3:5
0:1, 2:0, 1:4
Branky a nahrávky: 31:57 Kalan (Koblar), 34:19 Lennartsson (Düller), 51:27 Puschnik (Lennartsson, Carrier) – 12:53 Starý (Šťastný), 45:41 J. Moučka (Březina), 46:24 Vlček (Škvor), 50:42 Zdráhal (Červený, Poulíček), 59:47 Hemský (Půhoný). Rozhodčí: Walluschnig – Kontschieder, Notheger (všichni Rak.). Vyloučení: 5:9, navíc J. Moučka (Pardubice) 10 minut osobní trest. Využití: 1:0. Diváci: 50. Střely na branku: 38:26. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:4, 3:4, 3:5.
Salcburk: Lindbom – Polata, Pöck, Podlipnik, Stebih, Trummer, Düller, Waldhauser, Marchhart – Hochkofler, Fellinger, Unterweger, Marchhart, Hochkofler, Kalan, Kadlec, Koblar, Schumacher, Schettina, Puschnik, Carrier, Lennartson, Samardžić.
Dynamo Pardubice: Horáček – Zdráhal, Červený, Lenoch, Škvor, Starý, Starý, L. Havlík – Vlček, Šťastný, Křečan, J. Moučka, Hemský, Půhoný, Zrůst, Poulíček, P. Moučka, Březina, Chmelař. Veselý.