23.02.2009
(HoH)

Přípravu na play off osvěží přátelský zápas v Chrudimi

PARDUBICE — I v době zápasové přestávky během předkola play off nezahálí hokejisté HC Moeller Pardubice. Ti dvoufázově trénují v přípravě na čtvrtfinále play off. A v rámci chystání se na vrchol sezony si zahrají v Chrudimi proti tamnímu klubu. Zápas se hraje ve čtvrtek 26. února 2009 od 17.00 hodin na chrudimském zimním stadionu.

• Marek Zukal

Na Pardubice čeká tým, jemuž soutěžní sezona skončila. Chrudimští hokejisté totiž překvapivě vypadli už v prvním kole prvoligového play off s Benátkami nad Jizerou 0:3 na zápasy. Od té doby tak svěřenci Martina Hostáka trénují, aby se udrželi v kondici.

Hokejistům Moelleru přijde tento zápas vhod. Poslední utkání odehráli ve čtvrtek 19. února, další duel na ně čeká ve středu 4. března. Takže výplň zápasové přestávky v podobě přátelského utkání jen vítají. Pomůže jim rozbít stereotyp dvoufázových tréninků.

Poslední vzájemný zápas

Přátelský zápas, úterý 26. srpna 2008:
HC CHRUDIM – HC MOELLER PARDUBICE 2:7 (1:2, 1:2, 0:3).

Branky a nahrávky: 14:53 Martinec (Zadina, Šeda), 38:28 Král (Stavenský) – 10:37 Čáslava (Pivko, Tvrdík), 13:56 Starý (Koukal), 20:51 Blažek (Štrbák, Cetkovský), 34:51 Koukal (Kolář I), 49:36 Kolář I (Nakládal), 57:47 Ondřej (Čáslava), 58:49 Koukal (Starý, Kolář I). Rozhodčí: Kareš – Prchal, Čížek. Vyloučení: 6:5, navíc Píša (Pardubice) osobní trest do konce utkání. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 920. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4, 2:4, 2:7.
HC Chrudim: Růžička – Toužimský, Kolář II, Vyskočil, Kuncl, Suchý, Šafařík, Daňo, Fejgl – Zadina, Martinec, Šeda – Stavenský, Král, Pospíšil – Bláha, Zohorna, Semorád – Valko, Beránek, Žák. Trenéři: Martin Hosták a Jiří Zavoral.
HC Moeller Pardubice: Lašák – Čáslava, Píša, Štrbák, Snopek, Havíř, Nakládal, Linhart, Koma – Pivko, Tvrdík, Ondřej – Somík, Blažek, Cetkovský – Starý, Koukal, Kolář I. – Radil, Pucher, Stoklasa. Trenéři: Václav Sýkora a Jiří Seidl.