30.1.2009
(HoH)

Junioři po bitvě udolali Chomutov

CHOMUTOV — Důležité dva body si vezou extraligoví junioři HC Pardubice z Chomutova. Ten porazili 4:3 v prodloužení, dva góly Východočechů vstřelil Lukáš Radil, ten nejprve otevřel skóre zápasu po minutě a půl, osm sekund před koncem základní hrací doby srovnával na 3:3.

Extraliga juniorů, 41. kolo, pátek 30.1.2009, ČEZ Stadión

Piráti Chomutov

3:4p
1:2, 1:0, 1:1 – 0:1
Branky a nahrávky: 9:46 Rutta (Chlouba, Hofmeister), 23:06 Hofmeister (Mazanec, Mužík), 54:11 Kalinovič (Krupka, Nguyen) – 1:32 Radil (Krejnus), 10:19 Pilař (Stoklasa, Kindl), 59:52 Radil (Drtina, Buchtele), 62:06 Kindl. Rozhodčí: Turčan – Koskuba, Mašek. Vyloučení: 8:8. Využití: 3:1. Diváci: 120. Střely na branku: 29:44. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2, 3:4.
Piráti Chomutov: Hollý – Škrdle, Dostál, Mazanec, Krupka, Saska, Žižka, Karlík, Rutta – Nguyen, Kalinovič, Ptáčník, Indra, Mužík, Chlouba, Hofmeister, Wszolek, Heindl, Hanták, Kolář, Klouček.
Dynamo Pardubice: Landsman – Zdráhal, Drtina, Krejnus, Havlík, Rozlivka, Poskočil – Radil, Kindl, Stoklasa, Kaut, Buchtele, Dobiáš, Nosek, Pilař, Bendík, Kapec.