15.2.2008
(HoH)

Dorostenci Pardubic porazili Karlovy Vary

PARDUBICE — Náročný soupeř přijel do Pardubic k utkání 43. kola dorostenecké extraligy. Pardubičtí v něm dokázali porazit Karlovy Vary 5:2. Východočeši vedli po gólech Tomáše Kubelka a Jiřího Světlíka 2:0. Soupeř sice dokázal srovnat krok, ale domácí si výhru nenechali vzít. Rozdílovou branku vsítil Ladislav Havlík ve dvojnásobné přesilovce, vítězství Pardubic stvrdily gólové zásahy Marka Hemského a Jana Šafáře.

Extraliga dorostu, 43. kolo, pátek 15.2.2008, ČEZ Arena Pardubice

Karlovy Vary

5:2
2:1, 1:1, 2:0
Branky a nahrávky: 7:39 Kubelka (Vondráček), 10:49 Světlík (Nosek, Hemský), 26:10 Havlík (Vondráček, Kubelka), 44:30 Hemský (Zavoral), 59:00 Šafář (Kubelka) – 14:02 Flieger (Dlapa), 20:42 Frk (Baar, Kverka). Rozhodčí: Úlehla – Barvíř, Ježek. Vyloučení: 7:5, navíc Dlapa (Karlovy Vary) 5 minut a osobní trest do konce utkání. Využití: 2:1. Diváci: 70. Střely na branku: 32:36. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 5:2.
Dynamo Pardubice: Štrof – Vondráček, Žemlička, Havlík, Lenoch, Beneš, Čáp – Zavoral, Šafář, Březina, Světlík, Kubelka, Jetmar, Tomín, Chlupáč, Hemský, Půhoný, Nosek.
Karlovy Vary: Habal – Škrdle, Šik, Valeš, Schusser, Dlapa, Konečný, Liška, Funk – Frk, Švec, Putyera, Flieger, Sýkora, Vaněk, Baar, Hampl, Kubáč, Kverka, Fusek, Záhora.