13.8.2019

Dynamo sestřelilo Mountfield po skvělému úvodu

PARDUBICE — Díky čtyřbrankové smršti v první dvacetiminutovce získali první výhru na druhém ročníku Memoriálu Zbyňka Kusého hokejisté Pardubic. Dynamo se prosadilo v ní po trefách Patrika Poulíčka, Coreyho Lockeho, Martina Látala a Radoslava Tybora. V prostřední dvacetiminutovce sice hosté snížil, ale výhru Dynama stvrdili přesilovkovou trefou navrátilec Tybor a Jan Mandát po exkluzivním pasu od Roberta Kousala. Nic na tom nezměnilo ani snížení Hradce Králové v závěrečné přesilovce společně s hrou bez brankáře, navíc když se v oslabení trefil do prázdné brány Marek Hovorka. Pardubice uspěly také v nájezdech a po trefách Roberta Kousala s Corey Lockem získaly čtvrtý bod.

Memoriál Zbyňka Kusého, 3. kolo, úterý 13.8.2019, ČSOB Pojišťovna ARENA

Mountfield HK

7:2
4:0, 0:1, 3:1; 1:0
Branky a nahrávky: 2:35 Poulíček (Mikuš, Látal; 5/5), 10:51 Locke (Rolinek; 5/5), 11:07 Látal (Mikuš, Poulíček; 5/5), 19:18,9 Tybor (5/5), 47:01 Tybor (Kousal; 5/4), 50:15 Mandát (Kousal; 5/5), 59:46,8 Hovorka (Rolinek; 5/6), samostatný nájezd Locke – 23:44 Chalupa (Rákos; 5/5), 58:19 Miškář (4/6). Rozhodčí: Pražák, Sýkora – Ganger, Zika. Vyloučení: 9:6 (2:1, 3:4, 4:1). Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 4249. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 6:1, 6:2, 7:2. Nejlepší hráči: Radoslav Tybor – Matěj Chalupa.
Dynamo Pardubice: Štěpánek – Zdráhal, Eklund, Holland, Kolář, Nedbal, Mikuš – Kusý, Kousal, Tybor – Hovorka, Locke, Rolinek – Mandát, Poulíček, Látal – Kuťák.
Mountfield HK: Mazanec – Čáp, F. Pavlík, Šalda, Havránek, Gaspar, Cibulskis, Váchal – Perret, Kubík, Pilař – Chalupa, Rákos, Vopelka – Miškář, Bičevskis, Berger – J. Dvořák, Matějček, Zabloudil.