Tomáš Vondráček odchází do Karlových Varů

23.05.2019 | Klub

PARDUBICE — Osmadvacetiletý útočník Tomáš Vondráček odchází na roční hostování do Karlových Varů. V minulé sezoně odehrál za Dynamo 27 zápasů vstřelil v nich čtyři branky a na dalších pět nahrál. V půlce sezony se přesunul do Komety Brno výměnou za Luboše Horkého.

„Čekali jsme na vyřízení všech formalit souvisejících s transferem. Tomášovi přeji mnoho štěstí v další kariéře,“ uvedl sportovní manažer Dynama Jaromír Kverka.

Luboš Horký pomohl Dynamu především v baráži, kdy byl nejproduktivnějším hráčem celého týmu se sedmi zásahy a čtyřmi asistencemi. Po půlročním hostování se mladý útočník vrátil na jih Moravy.

„O Luboše jsme měli zájem i na nadcházející sezonu, bohužel se nám nepovedlo se dohodnout s vedením Komety,“ řekl generální ředitel Martin Sýkora.