Dynamo začne v Mladé Boleslavi, derby již ve čtvrtém kole 

Dynamo začne v Mladé Boleslavi, derby již ve čtvrtém kole

06.05.2019 | Jan Hrabal

PARDUBICE — S předstihem znají hokejisté Dynama svůj extraligový rozpis pro nový soutěžní ročník. Východočeši jej zahájí v pátek 13. září 2019 v Mladé Boleslavi, o dva dny později přivítají ve své aréně celek Karlových Varů. Atraktivní východočeské derby je na programu již ve čtvrtém kole, tedy v neděli 22. září 2019.

ONLINE VSTUPENKY
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),

Jednotlivé čtvrtiny zakončí zápasy s Kometou Brno. O Vánocích, které patří k nejnavštěvovanějším, se Pardubice doma na Štěpána utkají s Hradcem Králové a 30. prosince 2019 přivítají Vítkovice. První zápas nového kalendářního roka obstará duel s Rytíři Kladno, a to v neděli 5. ledna 2020.

Níže uvedený rozpis může projít změnami v závislosti na vytíženost multifunkčních arén.

Rozpis Dynama v Tipsport extralize 2019/2020

KoloDenDatumDomácíHosté
1. pátek 13. září 2019 BK Mladá Boleslav HC Dynamo Pardubice
2. neděle 15. září 2019 HC Dynamo Pardubice HC Energie Karlovy Vary
3. pátek 20. září 2019 HC Verva Litvínov HC Dynamo Pardubice
4. neděle 22. září 2019 HC Dynamo Pardubice Mountfield HK
5. pátek 27. září 2019 HC Olomouc HC Dynamo Pardubice
6. neděle 29. září 2019 HC Dynamo Pardubice HC Vítkovice Ridera
7. pátek 4. října 2019 PSG Berani Zlín HC Dynamo Pardubice
8. neděle 6. října 2019 HC Dynamo Pardubice Rytíři Kladno
9. pátek 11. října 2019 Bílí Tygři Liberec HC Dynamo Pardubice
10. neděle 13. října 2019 HC Škoda Plzeň HC Dynamo Pardubice
11. pátek 18. října 2019 HC Dynamo Pardubice HC Oceláři Třinec
12. neděle 20. října 2019 HC Sparta Praha HC Dynamo Pardubice
13. pátek 25. října 2019 HC Dynamo Pardubice HC Kometa Brno
14. neděle 27. října 2019 HC Dynamo Pardubice BK Mladá Boleslav
15. úterý 29. října 2019 HC Energie Karlovy Vary HC Dynamo Pardubice
16. pátek 1. listopadu 2019 HC Dynamo Pardubice HC Verva Litvínov
17. neděle 3. listopadu 2019 Mountfield HK HC Dynamo Pardubice
18. pátek 15. listopadu 2019 HC Dynamo Pardubice HC Olomouc
19. neděle 17. listopadu 2019 HC Vítkovice Ridera HC Dynamo Pardubice
20. pátek 22. listopadu 2019 HC Dynamo Pardubice PSG Berani Zlín
21. neděle 24. listopadu 2019 Rytíři Kladno HC Dynamo Pardubice
22. úterý 26. listopadu 2019 HC Dynamo Pardubice Bílí Tygři Liberec
23. pátek 29. listopadu 2019 HC Dynamo Pardubice HC Škoda Plzeň
24. neděle 1. prosince 2019 HC Oceláři Třinec HC Dynamo Pardubice
25. pátek 6. prosince 2019 HC Dynamo Pardubice HC Sparta Praha
26. neděle 8. prosince 2019 HC Kometa Brno HC Dynamo Pardubice
27. středa 18. prosince 2019 BK Mladá Boleslav HC Dynamo Pardubice
28. pátek 20. prosince 2019 HC Dynamo Pardubice HC Energie Karlovy Vary
29. neděle 22. prosince 2019 HC Verva Litvínov HC Dynamo Pardubice
30. čtvrtek 26. prosince 2019 HC Dynamo Pardubice Mountfield HK
31. sobota 28. prosince 2019 HC Olomouc HC Dynamo Pardubice
32. pondělí 30. prosince 2019 HC Dynamo Pardubice HC Vítkovice Ridera
33. pátek 3. ledna 2020 PSG Berani Zlín HC Dynamo Pardubice
34. neděle 5. ledna 2020 HC Dynamo Pardubice Rytíři Kladno
35. pátek 10. ledna 2020 Bílí Tygři Liberec HC Dynamo Pardubice
36. neděle 12. ledna 2020 HC Škoda Plzeň HC Dynamo Pardubice
37. pátek 17. ledna 2020 HC Dynamo Pardubice HC Oceláři Třinec
38. neděle 19. ledna 2020 HC Sparta Praha HC Dynamo Pardubice
39. pátek 24. ledna 2020 HC Dynamo Pardubice HC Kometa Brno
40. neděle 26. ledna 2020 HC Dynamo Pardubice BK Mladá Boleslav
41. úterý 28. ledna 2020 HC Energie Karlovy Vary HC Dynamo Pardubice
42. pátek 31. ledna 2020 HC Dynamo Pardubice HC Verva Litvínov
43. neděle 2. února 2020 Mountfield HK HC Dynamo Pardubice
44. středa 12. února 2020 HC Dynamo Pardubice HC Olomouc
45. pátek 14. února 2020 HC Vítkovice Ridera HC Dynamo Pardubice
46. neděle 16. února 2020 HC Dynamo Pardubice PSG Berani Zlín
47. pátek 21. února 2020 Rytíři Kladno HC Dynamo Pardubice
48. neděle 23. února 2020 HC Dynamo Pardubice Bílí Tygři Liberec
49. pátek 28. února 2020 HC Dynamo Pardubice HC Škoda Plzeň
50. neděle 1. března 2020 HC Oceláři Třinec HC Dynamo Pardubice
51. úterý 3. března 2020 HC Dynamo Pardubice HC Sparta Praha
52. pátek 6. března 2020 HC Kometa Brno HC Dynamo Pardubice
Memoriál Zbyňka Kusého 2019
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Seven Energy
FERATT
Pardubický kraj
České dráhy
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Pardubická juniorka
Fanshop Dynana Pardubice
BARTH Reklamka
Autocentrum BARTH

Chcete být vidět?

Banner sponzoři