Dynamu pomůže zrychlit útok Martin Látal 

Dynamu pomůže zrychlit útok Martin Látal

04.05.2019 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Další novou tvář do svého týmu vítají hokejové Pardubice. Jednoletý kontrakt s Dynamem podepsal útočník Martin Látal. Zkušeného útočníka, který nastoupil již k 555 utkáním v naší nejvyšší soutěži, zdobí hlavně svižné bruslení.

ONLINE VSTUPENKY

„Řešili jsme s trenéry po odchodu Jordanna Perreta, že bychom chtěli přivést typologicky podobného hráče. Našli jsme ho v Martinu Látalovi, který patří k nejrychlejším bruslařům v extralize. Martin je platným hráčem také do oslabení, často je faulovaný. Když se naskytla možnost jej získat, byli jsme všichni ve shodě a dohodli jsme se na jeho příchodu,“ řekl generální manažer klubu Dušan Salfický.

Martin Látal vstřelil v české nejvyšší soutěži 54 branek a přidal 98 nahrávek. „Od Martina si slibujeme kvalitní pohyb a že svou aktivní hrou donutí soupeře k faulům a týmu vybojuje přesilové hry. Zároveň od něj očekáváme, že bude vytvářet šance sobě i svým spoluhráčům,“ doplnil šéf klubu.

Jedenatřicetiletý útočník se dle svých slov těší na angažmá na východě Čech. „Jednal jsem s více kluby, kývnul jsem pro Dynamo, neboť o mě projevilo zájem již dříve a beru pardubické angažmá jako výzvu. Dynamu se minulá sezona příliš nepovedla a všichni ji budeme chtít odčinit,“ řekl po podpisu kontraktu.

Martin Látal

  • Post: útočník
  • Datum narození: 17. března 1988
  • Výška: 180 cm
  • Hmotnost: 82 kg
  • Držení hole: levé
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Seven Energy
FERATT
Pardubický kraj
České dráhy
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Pardubická juniorka
Fanshop Dynana Pardubice
BARTH Reklamka
Autocentrum BARTH

Chcete být vidět?

Banner sponzoři