Do Pardubic se vrací Denis Kindl 

Do Pardubic se vrací Denis Kindl

03.05.2019 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Dynamo vítá svou první posilu do útoku. Pardubickou ofenzívu vyztuží Denis Kindl, šestadvacetiletý forvard podepsal s vedením klubu víceletý kontrakt.

ONLINE VSTUPENKY

„Když se naskytla příležitost jej angažovat, tak pro tento krok hrálo i svou roli, že dobře zná naše prostředí, protože zde působil v dorosteneckém a juniorském věku,“ řekl k jeho příchodu generální manažer Dušan Salfický a pokračoval: „Denis projevil velký zájem hrát za Pardubice, to je pro nás také důležitým faktorem pro rozhodování.“

Denis Kindl odehrál v české nejvyšší soutěži 192 utkání, vstřelil v nich 32 branek a přidal 40 nahrávek. Poslední dva roky strávil šumperský odchovanec v Plzni, v minulém ročníku nastřílel 13 branek a zaznamenal stejný počet nahrávek.

„Je hráčem v produktivním věku, vyzrál v šikovného útočníka, v minulé sezoně nasbíral vysoký počet bodů, v Plzni byl produktivní a očekáváme, že na tuto bilanci naváže i v našem týmu. Proto jej přivádíme zpět k nám. Výběr hráčů řešíme společně s trenéry, u tohoto jména jsme byli v jednomyslném souladu,“ doplnil šéf klubu.

Denis Kindl

  • Post: útočník
  • Datum narození: 4. srpna 1992
  • Výška: 182 cm
  • Hmotnost: 86 kg
  • Držení hole: pravé
Memoriál Zbyňka Kusého 2019
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Seven Energy
FERATT
Pardubický kraj
České dráhy
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Pardubická juniorka
Fanshop Dynana Pardubice
BARTH Reklamka
Autocentrum BARTH

Chcete být vidět?

Banner sponzoři