Do Pardubic se vrací Denis Kindl 

Do Pardubic se vrací Denis Kindl

03.05.2019 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Dynamo vítá svou první posilu do útoku. Pardubickou ofenzívu vyztuží Denis Kindl, šestadvacetiletý forvard podepsal s vedením klubu víceletý kontrakt.

ONLINE VSTUPENKY

„Když se naskytla příležitost jej angažovat, tak pro tento krok hrálo i svou roli, že dobře zná naše prostředí, protože zde působil v dorosteneckém a juniorském věku,“ řekl k jeho příchodu generální manažer Dušan Salfický a pokračoval: „Denis projevil velký zájem hrát za Pardubice, to je pro nás také důležitým faktorem pro rozhodování.“

Denis Kindl odehrál v české nejvyšší soutěži 192 utkání, vstřelil v nich 32 branek a přidal 40 nahrávek. Poslední dva roky strávil šumperský odchovanec v Plzni, v minulém ročníku nastřílel 13 branek a zaznamenal stejný počet nahrávek.

„Je hráčem v produktivním věku, vyzrál v šikovného útočníka, v minulé sezoně nasbíral vysoký počet bodů, v Plzni byl produktivní a očekáváme, že na tuto bilanci naváže i v našem týmu. Proto jej přivádíme zpět k nám. Výběr hráčů řešíme společně s trenéry, u tohoto jména jsme byli v jednomyslném souladu,“ doplnil šéf klubu.

Denis Kindl

  • Post: útočník
  • Datum narození: 4. srpna 1992
  • Výška: 182 cm
  • Hmotnost: 86 kg
  • Držení hole: pravé
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Seven Energy
FERATT
Pardubický kraj
České dráhy
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
BARTH Reklamka
Autocentrum BARTH

Chcete být vidět?

Banner sponzoři