Ladislav Lubina: Takhle musíme bojovat!

27.01.2019 | Jan Hrabal

HRADEC KRÁLOVÉ — S těsnou prohru 1:2 v DERBY #27 museli smířit hokejisté Pardubic. Hosty poslal v Hradci Králové do vedení Antonín Dušek, domácí srovnali krok v polovině základní hrací doby. Minutu před jejím vypršením rozhodli o své výhře. Vyprodaná hala sledovala rozhodně nadprůměrnou extraligovou podívanou.

ONLINE VSTUPENKY

„Utkání bylo skvělé! Možná jsme trošičku doplatili na to, že jsme v pátek hráli půl zápasu na tři pětky. Zřejmě nám maličko docházela ve třetí třetině síla. Nebyli jsme schopni soupeře tolik přetlačit jako v úvodu zápasu. Když budeme takhle hrát, bojovat a celkově pracovat, tak to bude dobré!“ řekl po skončení utkání hlavní trenér pardubických hokejistů Ladislav Lubina.

V souladu se nastavenou koncepcí dávají trenéři mnoho prostoru mladým pardubickým odchovancům. Téměř sedmnáct minut v těžkém zápase odehrál teprve sedmnáctiletý útočník Filip Koffer. Vynikal svižným bruslením, cpal se do brány a snažil se pomáhat pardubické ofenzívě.

„Konečně jsem narazil na mladého hráče, který se nebojí hrát a bojuje, dále k tomu přidává hokejové vlastnosti. V současnosti patří k lepší půlce našich útočníků. Okomentoval jeho výkon hlavní kouč Lubina pro klubový YouTube kanál.

Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Seven Energy
FERATT
Pardubický kraj
České dráhy
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Pardubická juniorka
Fanshop Dynana Pardubice
BARTH Reklamka
Autocentrum BARTH

Chcete být vidět?

Banner sponzoři