Daniel Voženílek: Jsem rád že tu mohu být

10.01.2019 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Odchovanec pardubického hokeje Daniel Voženílek se v závěru kalendářního roku vrátil do svého mateřského klubu. Dvaadvacetiletý útočník začal tuto sezonu v prvoligových Litoměřicích, odkud si jej Dynamo stáhlo zpět. Právě vytáhlý forvard byl jediným střelcem Východočechů ve středečním utkání ve Vítkovicích.

„Když jsem hrál v Litoměřicích, tak mi zavolal generální manažer Dušan Salfický s tím, že nastoupím proti Kometě Brno. Jsem rád, že mohu být v Pardubicích až do konce sezony,“ řekl Daniel Voženílek.

V tuto chvíli její mrzí hlavně neproměňování šancí. „Právě ve produktivitě spatřují největší rozdíl mezi Tipsport extraligou a Chance ligou,“ poznamenal. Daniel Voženílek vyhlíží páteční domácí duel s Chomutovem. „Konečně budeme hrát doma, přijede k nám tým, který je v tabulce těsně vedle nás. Chceme mu sebrat všechny body!“ vyhlásil pro klubový YouTube kanál.