Rostislav Marosz: Musíme to dorvat i s nimi!

06.01.2019 | Jan Hrabal

MLADÁ BOLESLAV — Nejtěsnější možnou prohru si připsali hokejisté Pardubic v Mladé Boleslavi. Hlavně ve druhé polovině utkání si Dynamo vypracovalo zajímavé šance, žádnou ale neproměnilo. „Kabina vše vnímá, nikomu nám není nynější situace příjemná. Musíme mít hlavu nahoře. Je třeba se tomu postavit čelem a začít od malých věcí. Potřebujeme uhrát nějaké zápasy od nich se odpíchnout. Není čas na hlavy dole,“ řekl po utkání útočník Rostislav Marosz.

„0:1 je sice těsné, ale stále to je prohra. Ve třetí třetině jsme do nich možná bušili, ale měli jsme deset střel a to je zkrátka málo. Musíme být větší svině a házet to tam do brány s tím, že to tam když tak dorveme i s nimi,“ pokračoval pro klubový YouTube kanál.