Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

27.5.Hokejisté Dynama navštívili Dětský sportovní denJan HrabalPARDUBICE — V Srnojedech u Pardubic se v neděli konal tradiční dětský sportovní den, který spolupřipravil také hlavní trenér sportovních tříd Martin Koudelka. Na akci dorazili také útočníci Ondřej Machala a Jan Mandát.
24.5.Mám velkou radost, přiznal Petr Sýkora po podpisu smlouvyJan HrabalPARDUBICE — Útočník Petr Sýkora natáhne svou unikátní bilanci, se kterou se jen tak někdo pochlubit nemůže. Pardubický odchovanec podepsal v minulém týdnu se svým mateřským klubem nový jednoletý kontrakt.
23.5.Permanentky jsou již v prodeji. Zajistěte si své místo v ČSOB Pojišťovna areně!Jan HrabalPARDUBICE — Ve středu 23. května 2018 spustil hokejový klub Dynamo Pardubice prodej permanentních vstupenek na novou sezonu. Úplná nabídka volných míst je souběžně k dispozici v sekci ONLINE VSTUPENKY i na pokladnách ČSOB Pojišťovna areny. Ty jsou otevřeny každé pracovní pondělí od 8.00 do 13.00 hodin a středy od 12.00 do 18.00 hodin.
22.5.Permanentky zamíří ve středu do prodejeJan HrabalPARDUBICE — Po úspěšné sezoně 2017/2018, v níž se Dynamu podařilo postoupit přímo do čtvrtfinále play off, vyhlíží pardubický hokej již 69. ročník v nejvyšší soutěži v řadě. Hráči již trénují, fanoušci si mohou s předstihem zajistit svá místa a zakoupit si permanentní vstupenku na Dynamo. Stejně jako v minulých sezonách klub nabízí varianty „klasik“ a „extra“, loňští majitelé permanentek mohou využít až patnáctiprocentní slevu. Fanoušci se mohou v případě včasného nákupu již tradičně těšit na dárky, které obdrží při vyzvednutí plastové permanentky.
22.5.Dynamo bude hrát domácí utkání v ČSOB Pojišťovna areněJan HrabalPARDUBICE — Spojení ČSOB Pojišťovny a pardubického hokeje trvá již takřka čtvrt století a nejinak tomu bude i v dalších letech. Dynamo se bude moci nadále opřít o svého tradičního partnera, ten nově propůjčí svůj název jménu domácí haly. Fanoušci tak budou v Pardubicích chodit na extraligový hokej do ČSOB Pojišťovna areny.
22.5.Dynamo připravuje špičkový turnaj, v srpnu uspořádá Memoriál Zbyňka KuséhoJan HrabalPARDUBICE — Extraligová sezona sice začíná až v pátek 14. září 2018, pardubičtí fanoušci si budou moci užít výborný hokej již o letních prázdninách. Dynamo chystá v rámci Sportovního parku Pardubice kvalitní turnaj, na němž uctí památku svého úspěšného generálního manažera. Na Memoriálu Zbyňka Kusého, jenž by v sobotu oslavil 52. narozeniny, se Pardubice utkají s Eisbärenem Berlín, Admiralem Vladivostok, chybět nebude ani federální derby se Slovanem Bratislava. ČSOB Pojišťovna arena bude toto atraktivní klání hostit od 16. do 19. srpna 2018.
18.5.Česká televize uvedla pořad „Pardubáci“Jan HrabalPRAHA — „Vladimír Martinec, Jiří Novák, Bohuslav Šťastný – hokejisté, kteří psali historii československého a světového hokeje. Na takové se nezapomíná.“ Těmito slovy popisuje Česká televize nový sedmnáctiminutový dokument o nejslavnější pardubické útočné formaci všech dob. V premiéře jej uvedla v pátek 18. května 2018 od 18.20 na ČT sport, v první repríze o týden později ve 21.30 hodin.
18.5.BARTH DAY již v sobotu. Přijďte se nejen proběhnout!Jan HrabalPARDUBICE — Přijďte si užít den plný zábavy, sportu a skvělých zážitků na pardubické dostihové závodiště, připraven pro Vás máme velice pestrý program. Děti si s předstihem užijí Dětský den plný atrakcí a soutěží o hodnotné ceny. Vyhrát můžete dokonce Caravan na víkend. Prohlédnout a vyzkoušet při testovacích jízdách budete moci automobilové novinky značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Kia, Peugeot, Honda a dokonce i elektromobil TESLA. Na své si přijdou i vyznavači jedné stopy s možností zapůjčení motorek díky celorepublikové akci Yamaha Tour 2018. Stánky s občerstvením jsou samozřejmostí. Celou akcí Vás provede moderátor Pavel Cejnar.
17.5.Kanonýr pokračuje! Novou smlouvu podepsal Petr SýkoraJan HrabalPARDUBICE — Už nyní patří mezi opravdové velikány pardubického hokeje, za svůj mateřský klub nastřílel téměř čtyři sta gólů. Petr Sýkora rozšíří svou unikátní červenobílou kroniku, s vedením Dynama podepsal opět jednoroční kontrakt. „Jsem spokojený, že jsme se dohodli,“ neskrýval po stvrzení smlouvy předseda představenstva a generální manažer klubu Dušan Salfický.
15.5.Ať již vyjedeme na led, těší se Jan Mandát na novou výzvuJan HrabalPARDUBICE — V neděli večer přijel do Pardubic, omrknul kabinu a zázemí, v pondělí dopoledne podepsal zatím jednoroční smlouvu s Dynamem. Jan Mandát, odchovanec jihlavské Dukly, se po pěti letech v zámoří vrací s vizitkou bruslaře, který chce prodat svůj potenciál v české nejvyšší soutěži. „Bylo to jednoduché. Můj agent pan Volek byl v komunikaci s panem Salfickým, vše se událo během pár dní. Dali jsme to do kupy a jsem tady,“ popsal svůj příchod na východ Čech dvaadvacetiletý útočník.
14.5.Perspektivní Jan Mandát pomůže Dynamu zrychlit útokJan HrabalPARDUBICE — Hbitého zámořím ostříleného útočníka získalo hokejové Dynamo do své ofenzívy. Do Pardubic přichází Jan Mandát, dvaadvacetiletý odchovanec Jihlavy, který působil tři roky v Kanadě a dva ve Spojených státech amerických.
13.5.Bude to speciální zápas, přiznává Sacha TreilleJan HrabalKODAŇ | PARDUBICE — Pro pardubického fanouška bude nedělní duel Francie – Česká republika přece jen trochu speciálnější. V akci uvidí rovnou dva své hráče, a to v dresu soupeře národního týmu. Sacha Treille vyhlíží duel od 16.15 hodin jako speciální, vnímá sílu českého výběru a natěšeně tvrdí: „My jsme si výhrou nad Rakouskem zajistili účast na mistrovství i pro příští rok, teď se těšíme na vás. Začíná se za stavu 0:0 a může se stát cokoliv,“ usmívá se.
13.5.Dynamo si zahraje i třetí ročník Mountfield CupuJan Vavřina, Jan HrabalHRADEC KRÁLOVÉ | PARDUBICE — Všechny týmy finišují s přípravou přátelských utkáním před zahájením nového extraligového ročníku. Stejně jako v předchozích dvou letech se Dynamo vydá začátkem srpna na turnaj Mountfield Cup, který hostí od čtvrtka 9. srpna do neděle 12. srpna 2018 Hradec Králové.
11.5.Jan Ščotka odchází do LitvínovaJan HrabalPARDUBICE — Hokejový klub Dynamo Pardubice nemůže pro další roky počítat se službami obránce Jana Ščotky. Jedenadvacetiletý zadák se rozhodl spojit své další hokejové kariéry s Litvínovem, kde dle informací Vervy se domluvil na dvouleté smlouvě.
11.5.Přijďte na Majáles a vyhrajte poukaz na „permici“!Jan HrabalPARDUBICE — Dynamo podpoří dva dny Majálesového veselí v Pardubicích, pardubický hokej nemůže chybět na tradiční studentské akci od pátku 11. května do soboty 12. května 2018. Přijďte si užít Majáles Pardubice!
9.5.Dynamo se již chystá na novou sezonuJan HrabalPARDUBICE — Hokejisté Dynama Pardubice zahájili suchou fázi letní přípravy na příští extraligový ročník. Trenérský štáb připravil pro hráče pestrý program, jeho hlavní náplní je nabrání fyzické kondice.
8.5.BARTH Run se blíží. Přijďte si zaběhat s hráči Dynama!Jan HrabalPARDUBICE — Běháte rádi? Chcete pomoci Dětskému domovu Pardubice! Tak si nenechte ujít BARTH Run v sobotu 19. května 2018 na pardubickém dostihovém závodišti. Kilometrový HC Dynamo Pardubice rodinný běh startuje ve 13.00 hodin a zúčastní se jej také vybraní hokejisté A týmu!
7.5.Dynamo hledá posilu do obchodního oddělení!HC Dynamo PardubicePARDUBICE — Ve snaze pokračovat v rozvoji pardubického hokeje hledá HC Dynamo Pardubice novou posilu do obchodního oddělení. Přemýšlíte o nové možná i životní výzvě? Chcete rozvíjet svého obchodního ducha a vnímáte spojení svého kariérního růstu s Dynamem jako svou vynikající příležitost? Cítíte, že v Dynamu můžete úspěšně prodávat své výjimečné schopnosti? Pojďte pracovat k nám!
5.5.Pavel Marek v sobotu oslavil šedesátiny. Všechno nejlepší!Jan HrabalPARDUBICE — Krásné kulaté narozeniny v sobotu oslavil sportovní manažer a asistent trenéra Dynama Pavel Marek. Pardubický hokejový klub popřál všechno nejlepší, hlavně pevné zdraví, štěstí a stále nekonečný elán!
4.5.Mistrovství světa začíná. Zahrají si na něm tři Pardubáci?Jan HrabalPARDUBICE — Soubojem Ruska s Francií a USA s Kanadou odstartuje 82. mistrovství světa v ledním hokeji. Hokejové Pardubice mají v Dánsku čtyři své zástupce: dopsání na soupisku vyhlíží útočník Martin Kaut, své pevné místo v kádru mají Sacha Treille a Jordann Perret, důležitým členem českého realizačního týmu je videotrenér Dynama Denis Havel.
2.5.Měl jsem slzy na krajíčku, přiznal Martin KautJan HrabalPARDUBICE — Ve snovou sezonu se ta právě ještě probíhající proměnila pro Martina Kauta. Pardubický útočník se probojoval do kádru českého národního týmu pro mistrovství světa, které brzy startuje v Dánsku.
1.5.Dynamo rozvážně buduje kádr pro novou sezonuJan HrabalPARDUBICE — Hokejový kalendář se o půlnoci na Svátek práce překlopil do nové sezony 2018/2019. V té minulé Dynamo obsadilo pěkné šesté místo, v příštím ročníku chce nadále bavit fanoušky snaživým hokejem a procpat se do vyřazovacích bojů.
30.4.Martin Kaut a Patrik Poulíček se podepíší v pondělí odpoledne na závodištiJan HrabalPARDUBICE — Dvojice útočníků zavítá v pondělí 30. dubna 2018 odpoledne za fanoušky, kteří navštíví Dostihové závodiště v Pardubicích. Právě zde se koná Den integrovaného záchranného systému spojený s pálením čarodějnic. Martin Kaut a Patrik Poulíček se fandům podepíší od 15.30 hodin.
30.4.Michaela Pejzlová dosáhla na neuvěřitelný double!Zdenek PejzlPARDUBICE — Pardubické odchovankyni Michaele Pejzlové, jako jediné z Češek se podařilo dosáhnout na nejvyšší metu v univerzitním hokeji na jakou může student dosáhnout. Dá se říci, že kdo získá tento titul tzv. Frozen Four, tak získá obrovskou prestiž a uznání ve vysokoškolských sportovních kruzích. Jedná se o takový malý Stanley Cup (i z důvodu, že vítěz obdrží prsten á la Stanley Cup) pro studenty.
29.4.Sen se stal skutečností: také Martin Kaut jede na mistrovství!Jan HrabalPRAHA / PARDUBICE — Po třech letech se hokejové Pardubice mohou pyšnit tím, že hráč, který za východočeský klub odehrál kompletní sezonu, je nominován na mistrovství světa. Osmnáctiletý útočník Martin Kaut, jehož výkonnost v tomto ročníku strmě stoupá, zaujal trenéry národního týmu a ti jej zařadili na listinu vyvolených, kteří budou za pár dní v Dánsku reprezentovat český hokej. Spolu s ním se do finálního výběru vešel také útočník Robert Kousal, jenž v Pardubicích hokejově vyrostl.
28.4.Tomáš Rolinek: Mám chuť a elán!Jan HrabalPARDUBICE — V pátek ráno podepsal nový kontrakt s pardubickým hokejovým klubem útočník Tomáš Rolinek. Dle svých slov dlouho nepřemýšlel, zda pokračovat v kariéře.
27.4.Kapitán pokračuje! Novou smlouvu podepsal Tomáš RolinekJan HrabalPARDUBICE — Dynamo má jasno: i v novém ročníku jej povede s kapitánským céčkem útočník Tomáš Rolinek. Zkušený forvard se s vedením klubu domluvil na novém kontraktu a dohodu stvrdil svým podpisem.
27.4.Tomáš Rolinek je pro mě jasný lídr, říká Dušan SalfickýJan HrabalPARDUBICE — Nejen předseda představenstva a generální manažer Dušan Salfický je rád, že kapitán Tomáš Rolinek bude nadále oblékat pardubický dres.
26.4.Dynamo začne s Vítkovicemi, derby vždy na koncích čtvrtinJan HrabalPARDUBICE — Hokejové Dynamo zná první verzi svého rozpisu Tipsport extraligy pro sezonu 2018/2019. Stejně jako vloni ji zahájí a skončí domácím utkáním. Oproti minulému ročníku odstartuje česká nejvyšší soutěž o týden později, v pátek 14. září 2018 se Pardubice utkají s Vítkovicemi.
25.4.Přijďte se proběhnout na Pardubickou devítku a odneste si podpisy hráčů!Jan HrabalPARDUBICE — Stalo se již hezkou tradicí, že hokejový klub Dynamo Pardubice podpoří běh Pardubická devítka, jehož šestnáctý ročník se koná ve středu 25. dubna 2018 přímo v centru Pardubic. V 16.30 hodin odpoledne se v rámci programu na Pernštýnském náměstí podepíší brankář Milan Klouček a obránce Karel Nedbal.
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři