Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

20.2.Petr Sýkora: Udělali jsme mnoho chybPCE - MBL 2:5, 46.kolo | Jan HrabalPARDUBICE — Čtyři odehraná utkání – čtyři získané kanadské body. Takovou bilancí se může pochlubit útočník Petr Sýkora po svém návratu do základní sestavy Dynama. Na první gól Východočechů v úterním duelu s Mladou Boleslaví nahrával, druhý sám vstřelil. Jeho cenný příspěvek ale prohře se Středočechy nezabránil.
20.2.Sestřih utkání s Mladou BoleslavíPCE - MBL 2:5, 46.kolo | Jan HrabalPARDUBICE — V úterním utkání Dynamo nestačilo na Mladou Boleslav, podlehlo jí 2:5. Před zápasem obdržel cenu pro nejpřesnějšího střelce Miloš Bubela, před druhou třetinou ČSOB Pojišťovna ARENA zatleskala nejlepšímu dorostenci za měsíc leden Danielu Herčíkovi.
19.2.Opět doma: Dynamo vyzve Mladou BoleslavPCE - MBL 2:5, 46.kolo | Jan HrabalPARDUBICE — S jasným cílem odčinit nedělní vysokou porážku nastoupí úterý 19. února 2019 hokejisté Pardubic k dalšímu extraligovému duelu. V 18.00 hodin rozehrají zápas s Mladou Boleslaví, kterou touží porazit poprvé v letošní sezoně.
19.2.Dynamu to proti Mladé Boleslavi ani napočtvrté nevyšloPCE - MBL 2:5, 46.kolo | David ZárubaPARDUBICE — I ve čtvrtém vzájemném utkání se nepodařilo hokejistům Pardubic nalézt cestu k bodovému zisku s Mladou Boleslaví. Východočeši nestačili v úterním duelu na zelenočerné 2:5, o branky domácích se podělili Oscar Eklund a Petr Sýkora.
17.2.Dynamo chce prokázat růst formy i proti PlzniPCE - PLZ 3:8, 45.kolo | Jan HrabalPARDUBICE — V neděli se hokejisté Pardubic utkají s jedním z největších favoritů Tipsport extraligy. Do ČSOB Pojišťovna ARENY přijede nejlépe bránící tým – HC Škoda Plzeň. Duel 45. extraligového kola začne v 17.00 hodin. Součástí doprovodného programu bude Radegast hořká výzva.
17.2.Dynamu uletěl souboj s Plzní ve druhé třetiněPCE - PLZ 3:8, 45.kolo | Jan HrabalPARDUBICE — Pět obdržených branek v rozmezí necelých sedmi minut rozhodlo o porážce Dynama v nedělním utkání s Plzní. Východočeši dokázali dvakrát zásluhou Briana Ihnačáka dohnat jednobrankové manko, na uragán v prostřední části hry nikoliv. V závěrečné třetině Luboš Horký pouze mírnil konečné manko.
17.2.Jan Mandát: Taktické pokyny jsme plnili pouze část utkáníPCE - PLZ 3:8, 45.kolo | Jan HrabalPARDUBICE — V hrubě nepovedený duel se změnilo utkání hokejistů Pardubic s Plzní. Nedělní střetnutí s jedním z favoritů naší nejvyšší soutěže rozehráli Východočeši nadějně, dvakrát dokázali zásluhou Briana Ihnačáka dotáhnout těsné manko. Ve druhé třetině se ale Západočeši doslova urvali ze řetězu a pěti brankami v závěsu rozhodli o své vysoké výhře.
17.2.Milan Klouček: Rozehrávku musím stále trénovatPCE - PLZ 3:8, 45.kolo | Jan HrabalPARDUBICE — Na obě nedělní vstřelené branky Briana Ihnačáka nahrál pardubický brankář Milan Klouček. Krátce poté ale ani on nezastavil plzeňský uragán v defenzívě Dynama a zhruba v polovině utkání byl vystřídán. Dva získané kanadské body by samozřejmě rád vyměnil za týmový úspěch.
16.2.Juraj Mikuš: Rád jsem se z nádraží prošelKOM - PCE 2:1, 44.kolo | Jan HrabalBRNO — S jedním bodem se vrátili hokejisté Pardubic v pátek večer z Brna. Hlavně ve druhé polovině utkání sehráli Východočeši na ledě mistra vyrovnanou partii s Kometou. Brňané po razantním nástupu vedli, ve druhé třetině srovnal Petr Sýkora, jenž pak z důvodu zranění zápas nedohrál. „Hodně nás podržel brankář Ondřej Kacetl,“ řekl po skončení utkání obránce Juraj Mikuš, který přišel Do Dynama právě z jihu Moravy.
16.2.Ondřej Kacetl: Ve hře dozadu se zlepšujeme!KOM - PCE 2:1, 44.kolo | Jan HrabalBRNO — Na výbornou se do pardubické branky vrátil gólman Ondřej Kacetl. V Brně pochytal bezpočet šancí mistra, zvláště v první třetině výrazně podržel hostující tým. Hlavně díky němu bylo Dynamo stále ve hře a nakonec si z jihu Moravy odvezlo cenný bod do extraligové tabulky.
15.2.Dynamo jede do Brna s Českými drahamiKOM - PCE 2:1, 44.kolo | Jan HrabalPARDUBICE — Na hokejisty Pardubic čeká velmi obtížné extraligové utkání. Po středečním skalpu pražské Sparty míří Východočeši do Brna. Na jih Moravy je přepraví národní dopravce České dráhy komfortní jednotkou railjet. Duel 45. kola Tipsport extraligy začíná v 18.00 hodin.
15.2.První formaci dorostenců se daříPatrik MoučkaPARDUBICE — Dorostenecký první útok je aktuálně umístěn do prvních pěti míst žebříčku kanadského bodování v ELIOD Extralize dorostu.
15.2.Ondřej Machala: Sebevědomí je už někde jindeKOM - PCE 2:1, 44.kolo | Jan HrabalPARDUBICE — Útočník Ondřej Machala se dvakrát prosadil proti Spartě, v pátek hraje Dynamo v Brně.
15.2.Dynamo jelo do Brna vlakem Českých drahPCE - LIT 3:0, 19.kolo | Jan HrabalPARDUBICE — Nejrychlejší možnou formu přepravy k extraligovému utkání do Brna zvolili hokejisté Dynama. Na jih Moravy rádi využili služeb Českých drah, na místní dolní nádraží přijeli railjetem Vindobona, do DRFG areny šli příjemnou procházkou pěšky.
15.2.Dynamo veze z Brna bodKOM - PCE 2:1, 44.kolo | Jan HrabalBRNO — Cesta do Brna vlakem Českých drah se hokejistům Dynama vyplatila. Východočeši uhráli s mistrem remízu v základní hrací době, když vedení Komety dorovnal Petr Sýkora. V polovině nastavení rozhodl o výhře domácích Peter Mueller.
14.2.Milan Klouček: Snažím se splácet důvěru trenérůPCE - SPA 4:1, 43.kolo | Jan HrabalPARDUBICE — Třicet sparťanských střel pochytal ve středečním utkání proti rivalovi z hlavního města brankář Milan Klouček. Jistota z něj sálala… „To je možná tím, jak dostávám poslední dobou docela dost šancí, chytám pravidelně. Gólman si v tu chvíli začne věřit. Sáhnete si jednou, dvakrát na puk a jste v pohodě. Sparta měla takový kanadský styl, snažila se všechno do branky domlátit, ale obránci přede mnou byli výborní, ani tam snad nebyly nějaké vyložené šance,“ řekl po výhře 4:1 pardubický odchovanec.
14.2.Sestřih utkání a děkovačka po výhře nad SpartouPCE - SPA 4:1, 43.kolo | Jan HrabalPARDUBICE — Tři vyhrané třetiny o jeden gól a skandovaný potlesk vestoje v závěru 255. vzájemného střetnutí se Spartou Praha. Přes sedm tisíc fanoušků si tak mohlo užít také obě děkovačky!
13.2.Dynamo po protrénované pauze vyzve doma SpartuPCE - SPA 4:1, 43.kolo | Jan HrabalPARDUBICE — Extraliga se pomalu rozbíhá po reprezentační přestávce. Hokejisté Pardubic se v rámci jejího 43. kola utkají v ČSOB Pojišťovna ARENĚ s pražskou Spartou. Úvodní buly 255. vzájemného utkání bude vhozeno v 18.00 hodin.
13.2.Dynamo má hráče v mládežnických reprezentacíchPatrik MoučkaPARDUBICE — Dynamo doplňuje mládežnické týmy reprezentací České Republiky. Z Pardubic odjeli - Daniel Herčík, Michal Rouha, Filip Koffer a Michal Hrádek.
13.2.Jan Mandát: Musíme hrát s čistou hlavou!PCE - SPA 4:1, 43.kolo | Jan HrabalPARDUBICE — Po reprezentační přestávce zpět do boje. Čtyři zápasy během sedmi dnů, z toho tři doma, to je nejbližší program hokejistů Dynama. Ve středu od 18.00 hodin Dynamo nastoupí v ČSOB Pojišťovna ARENĚ proti pražské Spartě.
13.2.Výborně: Dynamo přehrálo Spartu 4:1!PCE - SPA 4:1, 43.kolo | Jan HrabalPARDUBICE — I díky dvěma brankám Ondřeje Machaly, jenž útočil na hattrick, se podařilo hokejistům Pardubic zvítězit v prvním extraligovém utkání po reprezentační přestávce, v ČSOB Pojišťovna ARENĚ porazili pražskou Spartu 4:1. Přes sedm tisíc fanoušků potěšily kromě taktického a pracovitého výkonu Lubinovy party také premiérové extraligové trefy Jana Kloze a Oscara Eklunda. Takřka všechny střely rivala pochytal Milan Klouček a i on si užíval ovace vestoje potěšeného publika.
11.2.Antonín Slavík: Líbí se mi nastavený dril, morálka se zlepšilaJan HrabalPARDUBICE — Dlouhá léta vedl Antonín Slavík mládežnická družstva Pardubic, na začátku sezony 1993/1994 dokonce také tehdejší A tým. Sedmdesátiletý trenér býval velmi přísný, svěřence doslova cepoval. Dynamu fandí a věří, že zůstane extraligové i po této sezoně. V pondělí 11. února 2019 mu generální manažer Dušan Salfický, jeho bývalý hráč, poblahopřál k nedávnému životnímu jubileu.
10.2.Michal Machač chce využít příležitost hrát v áčkuJan HrabalPARDUBICE — Další pardubický odchovanec na scénu! Za A tým bojuje i vytáhlý Michal Machač. Svou příležitost chce chytit za pačesy a pracuje na tom, aby se co nejvíce prosadil.
6.2.Dynamo nabírá síly a tmelí partu v TrutnověJan HrabalPARDUBICE — Až čtyřfázové tréninky mají v tomto týdnu na programu hokejisté Dynama. Východočeši tráví úvodní část reprezentační přestávky na soustředění v Krkonoších. Jejich přechodným domovem je od pondělí do pátku Trutnov, kde tvrdě trénují na ledě i mimo něj.
3.2.Dynamo míří před přestávkou pod Krušné horyLIT - PCE 2:1, 42.kolo | Jan HrabalPARDUBICE — Již 42. extraligové kolo je na programu v první únorovou neděli. Na hokejisty Pardubic čeká cesta do Litvínova, 243. vzájemný duel začne o půl čtvrté odpoledne.
3.2.Dynamo těsně prohrálo v LitvínověLIT - PCE 2:1, 42.kolo | Jan Hrabal, Ondřej MachLITVÍNOV — Prohru 1:2 si připsali hokejisté Pardubic v utkání 42. kola v Litvínově. Jako první dostal puk za brankovou čáru Jan Kloz, dle rozhodčích kotouč kopnul. Ve druhé třetině Luboš Horký trefil tyč, po něm se prosadil Tomáš Rolinek. Verva dokázala zápas otočit, Východočechům nepomohla skoro minutová power play.
3.2.Jan Kloz: Byl jsem si jistý, že gól uznajíLIT - PCE 2:1, 42.kolo | Jan HrabalLITVÍNOV — Málokterý extraligový hokejista se může „pochlubit“ tím, že mu radost z první vstřelené branky zkazí videorozhodčí. Útočník Jan Kloz byl hned v první třetině ale u situace, po níž Pardubice propasírovaly puk za brankovou čáru. Rozhodčí na ledě nejprve uznal gól, poté se jel poradit s kolegou u videa. K překvapení červenobílých po pár minutách rozpažil.
2.2.Ladislav Lubina: Všichni se musíme semknout!PCE - LIB 0:1, 41.kolo | Jan HrabalPARDUBICE — Pouze jedinou branku viděli fanoušci v pátek večer ve pardubické ČSOB Pojišťovna ARENĚ. Duel Dynama se lídrem extraligové tabulky byl sice na góly skoupý, na zajímavé momenty v obou brankovištích nikoliv.
2.2.Jan Kloz: Nehráli jsme špatně, nemáme se zač stydětPCE - LIB 0:1, 41.kolo | Jan HrabalPARDUBICE — První zápas a rovnou první formace. Útočník Jan Kloz přišel do Pardubic v závěru přestupního období, trenéři jej do souboje s vedoucím týmem z Liberce nasadili hned do elitního útoku. V této sezoně dosud nasbíral 48 kanadských bodů za prvoligové Litoměřice, nyní věří, že další bude střádat v Pardubicích.
2.2.Sestřih utkání s Bílými Tygry LiberecPCE - LIB 0:1, 41.kolo | Jan HrabalPARDUBICE — V utkání 41. extraligového kola padl jediný gól, Dynamo, které nastřelilo dvě tyčky, podlehlo Bílým Tygrům 0:1.