Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

24.6.Uvolněné rezervace jsou v prodeji!Jan HrabalPARDUBICE — Prodej permanentek na novou extraligovou sezonu pokračuje: na pokladnách ČSOB Pojišťovna ARENY v aplikaci ONLINE VSTUPENKY jsou od 9.00 hodin ráno k dispozici také místa kategorie A z nevyzvednutých rezervací. Nyní je nabídka nejširší!
24.6.Dynamo posílí zkušený centr Corey LockeJan HrabalPARDUBICE — Průměrně šest kanadských bodů v pěti odehraných zápasech nasbíral v posledních třech sezonách v EBEL lize útočník Corey Locke. Nyní přichází do Pardubic, aby táhl červenobílou ofenzívu.
23.6.Na draftu NHL uspěli dva odchovanci Pardubic!Jan HrabalVANCOUVER/PARDUBICE — Na sedmičku českých hokejistů ukázali manažeři klubů nejslavnější ligy světa a hned dva z nich mají ve svém životopise první kapitoly psané z Pardubic. Reflektory letošního draftu NHL zasvítily také na útočníky Matěje Blümela a Tomáše Mazuru. Na oba Čechy si ukázal Edmonton Oilers.
22.6.Tomáš Rolinek o soustředění: Je dobré si sáhnout na dno!Jan HrabalPARDUBICE — Se svým týmem nechybí v nejvyšších českých horách ani kapitán Tomáš Rolinek. Ač má vůdce pardubické kabiny individuální plán, tak v Krkonoších jde příkladem a tvrdě pracuje.
21.6.Rezervace permanentek dnes v 18.00 hodin končí!Jan HrabalPARDUBICE — Majitelé permanentních vstupenek z extraligové sezony 2018/2019 mají v pátek 21. června 2019 poslední možnost uplatnit rezervaci svého místa na nový ročník včetně slevy. Pokladny ČSOB Pojišťovna ARENY jsou otevřeny v pondělí, v úterý, ve středu a mimořádně také v pátek. „Permice“ jsou rovněž k mání v aplikaci ONLINE VSTUPENKY.
21.6.Talentovaný bek Michal Ivan bude hrát za DynamoJan HrabalPARDUBICE — Vedení Dynama pokračuje v doplňování kádru pro další extraligovou sezonu. Defenzívu Pardubic vyztuží progresivní slovenský zadák Michal Ivan, jenž se po dvou sezonách v zámoří vrací do Evropy. Devatenáctiletý bek se ihned připojil k mužstvu na soustředění v Krkonoších.
21.6.M. Sýkora s J. Kverkou Vás zvou na diskuzní setkáníJan HrabalPARDUBICE — Názor fanoušků je pro nové vedení Dynama velmi důležitý, proto pořádá předprázdninové setkání se svými příznivci. To se uskuteční na severní tribuně ČSOB Pojišťovna ARENY ve čtvrtek 27. června 2019 od 18.00 hodin. Vstup na severní tribunu bude umožněn z parkoviště kolem kabiny A týmu.
21.6.Rezervace skončily, uvolněná místa zamíří v pondělí do prodejeJan HrabalPARDUBICE — Majitelé permanentních vstupenek z extraligové sezony 2018/2019 měli do pátku 21. června 2019 poslední možnost uplatnit rezervaci svého místa na nový ročník včetně slevy. Uvolněná místa zamíří do prodeje v pondělí 24. června 2019 od 9.00 hodin na pokladnách ČSOB Pojišťovna ARENY, rozšířená nabídka „permic“ budou rovněž k mání v aplikaci ONLINE VSTUPENKY.
20.6.Jan Zdráhal: Letošní příprava mi přijde nejtěžšíJan HrabalPARDUBICE — Středeční cyklistický výjezd na Špindlerovu boudu byl samozřejmě soutěžní. Trenéři pečlivě evidovali časy všech hráčů a v součtu hodnot obou byl nejlepší Jan Zdráhal, který o šest sekund porazil Patrika Poulíčka a získal puntíkatý trikot.
20.6.Ladislav Lubina: S prací hráčů jsem spokojenýJan HrabalPARDUBICE — Do pro Ladislava Lubinu známého prostředí odjeli v neděli hokejisté Dynama na soustředění v přípravě na novou sezonu. Hlavní trenér spolu se svými spolupracovníky připravil svým svěřencům ve Špindlerově Mlýně náročný program.
18.6.Přihlaste své dítě s předstihem na oblíbený kurz bruslení!Jan HrabalPARDUBICE — Přemýšlíte, na který kroužek přihlásíte své dítě od nového školního roku? V Hockeytownu je volba jasná: lední hokej! Od poloviny září v každé pondělí a středu od 18.00 do 19.00 hodin se v malé hale ČSOB Pojišťovna ARENY koná kurz bruslení. Děti si budou moci bruslení první měsíc přijít vyzkoušet zdarma.
15.6.Dynamo podpoří Sportovní park Pardubice!Lukáš Diepold, Jan HrabalPARDUBICE — Park na Špici se druhý srpnový týden tradičně promění na Sportovní park Pardubice! Oblíbená sportovní akce se bude konat od 10. do 18. srpna a nabídne možnost vyzkoušet si sporty všeho druhu pod vedením trenérů ze sportovních klubů z Pardubic a okolí. Sportovní park patří do rodiny Pardubických tahounů a posílil tak řady oblíbených, unikátních akcí s nadregionálním přesahem, které patří mezi „rodinné stříbro“ Pardubic. Součástí Sportovního parku Pardubice je také Memoriál Zbyňka Kusého, Dynamo navíc připravuje svou prezentaci do parku.
15.6.Lukáš Radil: Načerpal jsem spoustu zkušenostíJan HrabalPARDUBICE — Svůj první rok za mořem má za sebou pardubický odchovanec Lukáš Radil. Osmadvacetiletý útočník po třech sezonách ve Spartaku Moskva podepsal smlouvu se San Jose Sharks. Ve své premiérové sezoně nastoupil 36 utkáním v NHL, vstřelil v nich sedm branek a přidal čtyři nahrávky.
10.6.Honza Kolář bude novým lídrem kabiny, má jasno Ladislav LubinaJan HrabalPARDUBICE — Také trenéři s radostí přivítali návrat odchovance Jana Koláře do mateřských Pardubic. Dvaatřicetiletý zadák podepsal s vedením klubu dlouholetý kontrakt v závěru minulého týdne.
9.6.Dynamo nechybělo na výročí Elektrárny ChvaleticeJan HrabalPARDUBICE — Čtyřicáté narozeniny od svého spuštění oslavila v sobotu 8. června 2019 Elektrárna Sev.en EC ve Chvaleticích. Vedení společnosti připravilo dětský den, na který rádi dorazili Petr Čáslava a Jan Mandát. Děcka si dále mohla zablbnout s maskotem Dynem nebo si zastřílet na hokejovou branku o drobné ceny. I díky skvělému počasí se akce vydařila náramně!
8.6.Jan Kolář: Chtěl jsem se vrátit, jde o přirozenou věcJan HrabalPARDUBICE — Na podzim roku 2012 odešel do Donbassu Doněck, další roky strávil ve Vladivostoku a v Chabarovsku. Svou ruskou kapitolu v bohatém hokejovém životopise obránce Jan Kolář uzavřel a nyní se těší opět na tu českou. A zase v dresu mateřských Pardubic, s nimiž podepsal dlouholetý kontrakt.
7.6.Velký comeback! Obránce Jan Kolář posílí PardubiceJan HrabalPARDUBICE — Když odcházel, prohlásil, že by se rád vrátil. Svůj slib splnil. Pardubický dres tak opět oblékne odchovanec, který je ověnčený řadou zkušeností z mezinárodního hokeje. Nový kontrakt s Dynamem Pardubice podepsal obránce Jan Kolář.
6.6.Na Memoriálu Zbyňka Kusého se představí šestice klubůJan HrabalPARDUBICE — Extraligová sezona sice začíná až v pátek 13. září 2019, pardubičtí fanoušci si budou moci užít výborný hokej opět i o letních prázdninách. Dynamo chystá v rámci Sportovního parku Pardubice druhý ročník kvalitního turnaje, který opět přinese vynikající obsazení. Memoriál Zbyňka Kusého se uskuteční ve třetím srpnovém týdnu.
4.6.Trenérský štáb je takřka kompletníJan HrabalPARDUBICE — Suchá fáze letní přípravy A týmu Dynama je v plném proudu, hlavní trenér Ladislav Lubina může spolupracovat se dvěma asistenty. Již se k němu nově připojil Radek Bělohlav, k prvnímu mužstvu Pardubic se v roli asistenta trenéra vrací Otakar Janecký. První mužstvo Pardubic tak vedou bývalí zkušení hokejisté, kteří dosáhli na řadu mezinárodních úspěchů.
1.6.Dynamo hokejová škola se plní. Zbývá dvacet míst!Jan HrabalPARDUBICE — V polovině července se opět zaplní pardubická ČSOB Pojišťovna ARENA dětmi, pro něž hokejový klub Dynamo Pardubice připravuje další ročník své hokejové školy. Stejně jako v minulých letech o ni panuje velký zájem, stále je však volných zhruba dvacet míst.
31.5.Hokejisté potěšili děcka v Dětském domově PardubiceJan HrabalPARDUBICE — Hokejový klub Dynamo Pardubice dlouhodobě podporuje činnost Dětského domova Pardubice. Dvojice hráčů tak nemohla chybět na páteční akci Dětský den aneb děti dětem, brankář Ondřej Kacetl a útočník Marek Hovorka se přímo na zahradě podepsali desítkám dětí.
29.5.Víkend s Dynamem. Zastavíte se?Jan HrabalPARDUBICE — Přelom května a června se vždy nese ve znamení akcí pro dětí. Na čtyřech z nich v krajské metropoli nebude také chybět hokejové Dynamo.
28.5.Dynamo pokračuje ve skládání kádru pro nový ročníkJan HrabalPARDUBICE — Před dvěma týdny se funkce sportovního manažera Dynama ujal Jaromír Kverka. Se svými spolupracovníky v těchto dnech pracuje hlavně na složení A týmu pro novou sezonu. „Nyní řešíme v první řadě složení realizačního týmu, podepisujeme nové a prodlužujeme smlouvy se stávajícími hráči,“ říká sedmačtyřicetiletý šéf sportovního úseku Dynama.
28.5.Rostislav Marosz po dohodě končí v DynamuJan HrabalPARDUBICE — Po necelých dvou sezonách se hokejové cesty Pardubic a útočníka Rostislava Marosze rozdělí. Obě strany se v úterý 28. května 2019 písemně domluvily na ukončení vzájemné spolupráce. Jeho dalším působiště jsou Bílí Tygři Liberec.
28.5.Permanentky míří do prodeje, ceny zůstávají stejnéJan HrabalPARDUBICE — V poslední květnovou středu zahájí Dynamo prodej permanentek na novou extraligovou sezonu. Stejně jako v minulých sezonách klub nabízí varianty „klasik“ a „extra“, loňští majitelé permanentek, kteří mají platební kartu Dynamo, mohou využít patnáctiprocentní slevu. Fanoušci se mohou v případě včasného nákupu do konce června již tradičně těšit na zajímavý dárek, který obdrží při vyzvednutí plastové permanentky. Tím bude atraktivní kšiltová čepice.
26.5.Janu Kolářovi a Tomáši Zohornovi se na šampionátu dařiloJan HrabalBRATISLAVA — Odchovanec Jan Kolář a Tomáš Zohorna, který přišel do Pardubic v mládežnických letech, si zahráli na Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2019. Česká hokejová reprezentace, kterou vede expardubický kouč Miloš Říha, sahala po medaili, nakonec po velké bitvě s Ruskem o třetí místo se musela spokojit se čtvrtým…
26.5.Užijte si Létofest se slevou!Jan HrabalPARDUBICE — Létofest se stává pomalu tradicí a letošní rok 2019 bude zase o něco nabitější a o dost více ambiciózní. Půjde o dvoudenní festivaly opět na Dostihovém závodišti o víkendu od 12. do 13. července 2019. Majitelé permanentek Dynama na novou sezonu budou moci využít speciální prodejní kanál a získat lístky se slevou.
24.5.Radoslav Tybor: V Pardubicích se mi dařilo, rád se sem vracímKristýna Řezníčková, Jan HrabalPARDUBICE — Po třech a půl letech opět oblékne pardubický dres útočník Radoslav Tybor, který začátkem tohoto týdne podepsal s vedením Dynama smlouvu a stvrdil tak svůj comeback na východ Čech. Odchovanec Trenčína dosud odehrál za Pardubice 144 utkání, vstřelil v nich 44 branek a přidal 48 nahrávek.
23.5.Tomáš Vondráček odchází do Karlových VarůKlubPARDUBICE — Osmadvacetiletý útočník Tomáš Vondráček odchází na roční hostování do Karlových Varů. V minulé sezoně odehrál za Dynamo 27 zápasů vstřelil v nich čtyři branky a na dalších pět nahrál. V půlce sezony se přesunul do Komety Brno výměnou za Luboše Horkého.
21.5.Do Pardubic se vrací Radoslav TyborJan HrabalPARDUBICE — Svých 144 odehraných utkání v pardubickém dresu v nejvyšší soutěži rozšíří střelec Radoslav Tybor. Slovenský útočník se po třech a půl letech vrací na východ Čech, s vedením Dynama podepsal jednoletý kontrakt s opcí na další rok.
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Seven Energy
FERATT
Pardubický kraj
České dráhy
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
BARTH Reklamka
Autocentrum BARTH

Chcete být vidět?

Banner sponzoři