archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
1234>>
31.1.Jan Kloz: Jsem mile překvapen z atmosféryJan HrabalPARDUBICE — Svůj první trénink v novém působišti již absolvoval útočník Jan Kloz. Do Dynama přichází v pro něj osobně skvěle rozjeté sezoně, za Litoměřice odehrál 45 utkání a zaznamenal v nich 48 bodů.
30.1.Dynamo rozšiřuje kádr před závěrem sezonyJan HrabalPARDUBICE — S blížícím se koncem přestupního termínu o půlnoci ze čtvrtka na pátek se pardubický hokejový klub chystá na závěr letošní sezony. Jedním z kroků je získávání hráčů z Chance ligy, aby trenéři měli k dispozici co nejširší portfolio hráčů. V rámci střídavých startů míří do Pardubic obránce Jan Zdráhal, na hostování pak jeden z nejproduktivnějších útočníků druhé nejvyšší soutěže Jan Kloz.
30.1.Nejpřesnějším střelcem je Miloš Bubela!Jan HrabalPARDUBICE — Před začátkem extraligové sezony HOKEJKA TV natáčela EXTRALIGOVÁ NEJ v jednotlivých disciplínách. V soutěži o nepřesnějšího střelce dokázal zvítězit pardubický útočník Miloš Bubela. Podívejte se na reportáž!
29.1.Bohuslav Šťastný členem Síně slávy Nejúspěšnějších sportovců PardubickaJan HrabalPARDUBICE — V Kulturním domě Hronovická byli v pondělí oceněni nejúspěšnější sportovci Pardubicka. Mezi mládežníky dosáhl na ocenění Martin Kaut, do síně slávy byl uveden Bohuslav Šťastný.
28.1.Filip Koffer: Na ledě jsem taková krysaHKR - PCE 2:1, 39.kolo | Jan HrabalHRADEC KRÁLOVÉ — Takřka sedmnáct minut odehrál v DERBY #27 sedmnáctiletý útočník Filip Koffer. Pardubický odchovanec se sice nezapsal do bodových statistik, několikrát na sebe upozornil během vypjatého utkání. Benjamínek týmu Dynama se snaží podporovat útok, tlačit se do brány.
28.1.Prohlášení Ladislava LubinyHKR - PCE 2:1, 39.kolo | Ladislav LubinaPARDUBICE — Nepochopitelné selhání pořadatelské služby poznamenalo jinak sportovně velmi kvalitní východočeské hokejové derby.
28.1.Prohlášení HC Dynamo PardubiceHKR - PCE 2:1, 39.kolo | HC Dynamo PardubicePARDUBICE — HC Dynamo Pardubice přijímá stanovisko Mountfieldu HK, v němž se distancuje od chování dvou návštěvníků východočeského derby a incidentu před začátkem třetí třetiny, kdy byl fyzicky dvěma příznivci domácího klubu napaden hlavní trenér hostujícího celku Ladislav Lubina.
27.1.Ladislav Lubina: Takhle musíme bojovat!HKR - PCE 2:1, 39.kolo | Jan HrabalHRADEC KRÁLOVÉ — S těsnou prohru 1:2 v DERBY #27 museli smířit hokejisté Pardubic. Hosty poslal v Hradci Králové do vedení Antonín Dušek, domácí srovnali krok v polovině základní hrací doby. Minutu před jejím vypršením rozhodli o své výhře. Vyprodaná hala sledovala rozhodně nadprůměrnou extraligovou podívanou.
27.1.Antonín Dušek: Měli jsme to dotáhnout do prodlouženíHKR - PCE 2:1, 39.kolo | Jan HrabalHRADEC KRÁLOVÉ — Stejně jako v minulé sezoně se útočníku Antonínu Duškovi podařilo vstřelit branku ve východočeském derby. V sobotním však na bodový zisk nestačila, Pardubice přišly o remízový stav přesně minutu před koncem třetí třetiny.
26.1.Dynamo vyhlíží DERBY #27 v Hradci KrálovéHKR - PCE 2:1, 39.kolo | Jan HrabalPARDUBICE — Druhé extraligové utkání za méně než 24 hodin čeká v sobotu 26. ledna 2019 na hokejisty Pardubic. V pátek Dynamo bojovalo doma proti karlovarské Energii, sobotu od 17.00 hodin nastoupí v Hradci Králové. Hosté budou chtít navázat na poslední vzájemný duel v ČPP aréně, kde na podzim dokázali zvítězit 6:4.
26.1.Sestřih domácího utkání s Karlovými VaryPCE - KVA 2:3, 38.kolo | Jan HrabalPARDUBICE — V pátek večer v ČSOB Pojišťovna ARENĚ se Dynamo utkalo s karlovarskou Energií. Oba týmy se vystřídaly ve vedení, napínavý duel muselo rozseknout až prodloužení. Východočeši sebrali z náročného duelu bod.
26.1.Dynamo ztratilo aspoň bod z DERBY #27 v čase 59:00HKR - PCE 2:1, 39.kolo | Jan HrabalHRADEC KRÁLOVÉ — Ve vysokém tempu hrané DERBY #27 nakonec hokejisté Pardubic prohráli v Hradci Králové 1:2. Dynamo poslal do vedení Antonín Dušek, domácí srovnali a minutu před koncem vstřelili rozdílový gól. Stínem utkání bylo fyzické napadení trenéra Ladislava Lubiny domácími příznivci před třetí třetinou.
25.1.Dynamo chce snížit manko na EnergiiPCE - KVA 2:3, 38.kolo | Jan HrabalPARDUBICE — Třetí domácí utkání v řadě čeká v pátek 25. ledna 2018 na hokejisty Pardubic. Východočeši se v ČSOB Pojišťovna ARENĚ potkají v rámci 38. kola Tipsport extraligy s karlovarskou Energií. Domácí půjdou do souboje se Západočechy posíleni vysokou nedělní výhrou 6:2 nad Olomoucí. Hned den nato čeká na Pardubice východočeské derby v Hradci Králové.
25.1.Prohlášení předsedy dozorčí radyIng. Martin Charvát, předseda dozorčí rady HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE a.s.PARDUBICE — „Krok zastupitelstva přinese ekonomickou stabilitu hokejového klubu i možnost aktivně vyjednávat se strategickými partnery.
25.1.Poděkování HC Dynamo PardubicePředstavenstvo HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE a.s.PARDUBICE — Vedení HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE a.s. velmi oceňuje čtvrteční rozhodnutí Zastupitelstva města Pardubic, díky kterému se klub po realizaci schváleného záměru dostane, a to zejména z dlouhodobého hlediska, do diametrálně odlišné finanční situace.
25.1.Brian Ihnačák: Pomalu se zvedáme!Jan HrabalPARDUBICE — Prakticky hned se stal oblíbencem pardubických fanoušků útočník Brian Ihnačák. V posledním extraligovém utkání se prosadil ostrou a přesnou střelou hned na jeho začátku, nyní již vyhlíží víkendové dvojutkání.
25.1.Dynamo z boje s Energií získalo bodPCE - KVA 2:3, 38.kolo | David ZárubaPARDUBICE — Ve svižnou bitvu se v ČSOB Pojišťovna ARENĚ proměnil souboj Dynama s Energií. Oba celky se vystřídaly ve vedení, o pardubické branky se podělili Ondřej Machala a Brian Ihnačák. Základní hrací doba vítěze nenašla, v prodloužení rozhodli hosté.
25.1.Milan Klouček: Třetí gól beru trošku na sebePCE - KVA 2:3, 38.kolo | Jan HrabalPARDUBICE — Ze třetího domácího zápasu v řadě vytěžili hokejisté Dynama jeden bod. V duelu s Energií se oba týmy vystřídaly ve vedení, po šedesáti minutách platil stav 2:2. Přestože výraznou většinu sehraného prodloužení drželi Východočeši kotouč na svých hokejkách, inkasovali. „Je to škoda,“ posmutněle řekl pardubický brankář Milan Klouček.
23.1.Dnes v 18.00 hodin končí aukce unikátních retro dresů!Jan HrabalPARDUBICE — Dynamo nastoupilo v posledním utkání loňského kalendářního roku ve dvou retro dresech. Obě výjimečné sady jsou k mání ve velké aukci. Pardubičtí hokejisté hráli v první třetině v replikách dresů LTC ze 20. a 30. let minulého století, ve druhé pak ve věrné kopii červených dresů z mistrovského roku 1989. Aukce trvá do středeční šesté hodiny večerní.
23.1.Dávid Skokan odchází do NěmeckaJan HrabalPARDUBICE — Po jedenadvaceti odehraných utkání v Dynamu končí útočník Dávid Skokan. Jeho novým působištěm bude klub Löwen Frankfurt, který usiluje o postup do německé nejvyšší soutěže. S vedením Dynama rozvázal slovenský forvard smlouvu.