Akce pro fanoušky

 

Týden hokeje

Facebook: klikněte pro účast!
Organizátor:Český hokej a HC Dynamo Pardubice
Datum konání:17.09.2018 od 16:15 do 19:00 hodin
Místo konání:ČSOB Pojišťovna ARENA
Hosté:profesionální trenéři Dynama
Program akce:V pondělí 17. září 2018 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Dynamo Pardubice ve spolupráci s Českým hokejem pořádá v ČSOB Pojišťovna ARENĚ akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku z bruslení si každé dítě navíc domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy. Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku od čtyř do osmi let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro jeho fyzický a osobnostní rozvoj. Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí lyžařská helma a rukavice). Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na Miroslava Bažanta, hlavního trenéra kurzu bruslení, s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě. Více informací najdete zde.
Články o akci:
 

Celotýmová autogramiáda k zahájení sezony 2018/2019

Facebook: klikněte pro účast!
Organizátor:HC Dynamo Pardubice a ČSOB Pojišťovna
Datum konání:11.09.2018 od 17:00 do 18:00 hodin
Místo konání:ČSOB Pojišťovna, Masarykovo náměstí 1458, Pardubice
Hosté:A tým HC Dynamo Pardubice
Program akce:V pátek se otevřou poprvé brány ČSOB Pojišťovna ARENY, aby uvítala 69. pardubickou sezonu v nejvyšší soutěži v řadě. Ještě předtím se celý tým představí na společné autogramiádě, ta se koná v úterý 11. září 2018 od 17.00 do 18.00 hodin v centrále ČSOB Pojišťovny na Masarykově náměstí v Pardubicích.

Hokejový klub Dynamo Pardubice srdečně zve všechny fanoušky na velkou autogramiádu, které se zúčastní kompletní tým. Vzhledem k dalšímu programu A mužstva bude podpisová akce trvat šedesát minut.
Články o akci:
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna ARENA

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Autocentrum Barth
Westminster Unternehmensgruppe
FERATT
Pardubický kraj
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři