Akce pro fanoušky

Týden hokeje

Facebook: klikněte pro účast!
Organizátor:Český hokej a HC Dynamo Pardubice
Datum konání:17.09.2018 od 16:15 do 19:00 hodin
Místo konání:ČSOB Pojišťovna ARENA
Hosté:profesionální trenéři Dynama
Program akce:V pondělí 17. září 2018 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Dynamo Pardubice ve spolupráci s Českým hokejem pořádá v ČSOB Pojišťovna ARENĚ akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku z bruslení si každé dítě navíc domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy. Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku od čtyř do osmi let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro jeho fyzický a osobnostní rozvoj. Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí lyžařská helma a rukavice). Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na Miroslava Bažanta, hlavního trenéra kurzu bruslení, s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě. Více informací najdete zde.
Články o akci:

Celotýmová autogramiáda k zahájení sezony 2018/2019

Facebook: klikněte pro účast!
Organizátor:HC Dynamo Pardubice a ČSOB Pojišťovna
Datum konání:11.09.2018 od 17:00 do 18:00 hodin
Místo konání:ČSOB Pojišťovna, Masarykovo náměstí 1458, Pardubice
Hosté:A tým HC Dynamo Pardubice
Program akce:V pátek se otevřou poprvé brány ČSOB Pojišťovna ARENY, aby uvítala 69. pardubickou sezonu v nejvyšší soutěži v řadě. Ještě předtím se celý tým představí na společné autogramiádě, ta se koná v úterý 11. září 2018 od 17.00 do 18.00 hodin v centrále ČSOB Pojišťovny na Masarykově náměstí v Pardubicích.

Hokejový klub Dynamo Pardubice srdečně zve všechny fanoušky na velkou autogramiádu, které se zúčastní kompletní tým. Vzhledem k dalšímu programu A mužstva bude podpisová akce trvat šedesát minut.
Články o akci:

BARTH media