Prodej vstupenek na přátelská utkání

Série přípravných utkání pokračuje i v tomto týdnu, hokejisté Dynama Pardubice se ve čtvrtek 10. srpna 2017 střetnou s českobudějovickým Motorem, a to od 17.30 hodin ve velké hale Tipsport areny. Majitelé poukazů na permanentky na novou sezonu mají vstup zdarma, jednotné vstupné činí 50 korun.

Po čtyřech venkovních zápasech si Pardubáci opět zahrají doma, poprvé se ukáží ve své domovské aréně. Majitelé poukazů na permanentky kategorií klasik i extra mají vstup zdarma a oproti úvodnímu dvojutkání se Slovanem Bratislava si nemusí vyzvedávat vstupenku na pokladnách haly. Při vstupu do arény se stačí prokázat právě zmíněným poukazem a pořadatelé je vpustí do haly.

Jednotné vstupné na přípravný duel s Motorem České Budějovice činí 50 korun, předprodej lístků byl zahájen v pondělí 7. srpna 2017 a pokračuje každý den až do zmíněného utkání. Z technických důvodů nebude spuštěn prodej vstupenek online.

Předprodej vstupenek na přípravný duel s Motorem České Budějovice

• Pondělí 7. srpna 2017: 9.00–12.00 hodin (souběžně s prodejem permanentek)
  • Úterý 8. srpna 2017: 12.00–17.00 hodin (souběžně s prodejem permanentek)
  • Středa 9. srpna 2017: 12.00–17.00 hodin (souběžně s prodejem permanentek)