Prodej vstupenek na play out

Vedení hokejového klubu Dynamo Pardubice snížilo vstupné na utkání play out letošní sezony. Lístky k stání budou k dostání za 30 korun, k sezení za 80 korun. Klub věří, že věrní fanoušci přijdou podpořit Dynamo i v bojích ve skupině o 11. až 14. místo.

Majitelé základních permanentek mají vstup na play out zcela zdarma, mohou své plastové permanentky použít pro vstup turnikety. Držitelé celosezonních permanentek si mohou vyzvednout další čtyři volné vstupenky na každé utkání, a to nejpozději hodinu před jeho začátkem.

Majitelé permanentek, které je mají nahrané na kartě Dynamo, se v případě zájmu o vstupenky zdarma musí touto kartou prokázat na pokladně Tipsport areny, poté jim lístky budou vydány. Pro vstup na kartu Dynamo platí režim ze základní části.

Majitelům permanentek kategorie extra při vyzvednutí vstupenek zdarma nevzniká nárok na konkrétní místo v aréně. Pokladní vydávají lístky dle kapacitních možností jednotlivých sektorů. Majitelé permanentek k stání mají nárok pouze na volné vstupenky k stání.

Rozmístění sektorů v Tipsport areně

Rozložení sektorů