Partneři klubu

Agro družstvo Sebranice

» www.agrosebranice.cz

Agrometall

V obchodní činnosti se zabývá prodejem a servisem zemědělské, komunální a zahradní techniky. Zde mají dominantní postavení výrobky firmy John Deere a Kverneland. Ve firemní prodejně zákazníci najdou nejen náhradní díly pro zemědělskou a komunální oblast, ale i drobnou zahradní techniku a nářadí, zařízení a díly pro stlačený vzduch a pro malé návštěvníky jeden z největších sortimentů hraček firmy Bruder a Rolly Toys.
» www.agrometall.cz

Agropodnik Humburky

Agropodnik Humburky: rostlinná výroba, živočišná výroba a těžba písku.

Agrostav Pardubice

Agrostav Pardubice, a. s. realizuje a zajišťuje generální dodávky staveb (občanských, průmyslových, zemědělských i ekologických), výstavbu inženýrských sítí (kanalizace, vodovody, plynofikace i ostatní produktovody), zemní práce (meliorace, rekultivace, úpravy toků a nádrží), prodej stavebnin, výrobu betonového zboží a betonových směsí, nákladní autodopravu, opravárenskou, obchodní a poradenskou činnost. A to vše navíc v souladu s normami ISO 9001 (kvalita), ISO 14001 (péče o životní prostředí) a OHSAS 18001 (bezpečnost práce). Své zákazníky může Agrostav Pardubice, a. s. přivítat ve svém areálu v Hostovické ulici v Černé za Bory (východní předměstí Pardubic), kde sídlí vedení společnosti i stavební středisko, dále pak stavebniny, autodoprava, mechanizace a dílny. Ostatní služby zajišťujeme ve svých pobočkách v Časech (betonové zboží) a Holicích (betonové směsi). Kontaktovat nás můžete zde: Tel.: 466 736 111, 466 736 128, fax: 466 736 177, e-mail: agrostav@agrostav-pce.cz.
» www.agrostav-pce.cz

Akvaristika Macenauer

Firma byla založena v roce 1990 pod obchodním názvem Jaroslav Macenauer, Ing. – AKVARIUM. Od svého prvopočátku se zabývala celou širokou oblastí akvaristiky s filozofií nabízet na českém i zahraničním trhu produkty, které by byly jednak zajímavé v obchodní síti, jednak se vyznačovaly kvalitou a s tím svázanou spokojeností zákazníků. V současné době zastupujeme na českém a slovenském trhu 25 nejprestižnějších zahraničních značek v oboru akvaristiky, teraristiky a chovatelství a neustále náš sortiment rozšiřujeme. Nabízíme jejich zboží do maloobchodních sítí a řetězců v rámci ČR a SR. I nadále se zabýváme též pravidelným importem a exportem akvarijních ryb do celého světa (USA, Kanada, Japonsko, Německo, Francie, Velká Británie, Belgie, Itálie, Řecko, Rakousko, Izrael, Libanon, Singapur, Vietnam, Čína, Peru, Kolumbie, aj.) a v neposlední řadě zařizováním exkluzivních akvárií do interiérů hotelů, bank, restaurací a státních institucí.
» www.macenauer.eu

Altoa

Společnost Altoa s. r. o. vznikla v roce 2013 se záměrem vytvářet, nabízet a řídit specifické programy v oblasti poskytování zdravotnických služeb pro nejširší okruh klientů. Ve spolupráci se smluvními zdravotnickými zařízeními je připravena nabízet klientům služby, které svou kvalitou a dostupností představují výrazně efektivnější alternativu k běžným způsobům poskytování zdravotní péče.
» www.altoa.cz

Applus+ RTD

» www.applusrtd.comz

Aquacentrum

Nově zrekonstruované aquacentrum v Pardubicích nabízí maximální komfort a vyžití jak pro rodiny, tak pro jednotlivé sportovce. Přijďte si zaplavat, bavit se, cvičit a posilovat, nebo relaxovat za příjemné ceny. V aquacentru je zázemí pro špičkové sportovce i plavecké školy. V našem areálu se mohou bezproblémově pohybovat i občané s tělesným omezením.
» www.aquapce.cz

Arysta LiefeScience

Na trhu České republiky nabízíme přípravky na ochranu rostlin a speciální hnojiva od renomovaných japonských a evropských výrobců a na těchto stránkách naleznete aktuální nabídku včetně technických informací k jednotlivým produktům. Hlavními cíli společnosti Arysta LifeScience Czech s. r. o. je neustálé zkvalitňování nabízených služeb, ale také rozšiřování stávajícího sortimentu přípravků a zlepšení dostupnosti odborných informací. Budeme rádi, pokud k tomu přispěje i tato prezentace.
» www.arystalifescience.cz

Atrium Palác Pardubice

Atrium Palác Pardubice je první moderní nákupní galerií tohoto typu v Pardubicích. Byl slavnostně otevřen 25. listopadu 2008. Vyrostl na volném prostranství na rohu Masarykova náměstí, které bylo již dříve určeno k zástavbě. Atrium Palác Pardubice je dílem renomované mezinárodní architektonické kanceláře MYS Architects, která je realizátorem mnoha zajímavých projektů v různých částech světa. Architektura Atrium Paláce Pardubice reprezentuje moderní, čistý, městský styl, respektující unikátní lokalitu v centru města. Příjemný, světlý interiér nákupní galerie představuje atraktivní nákupní prostředí pro občany a návštěvníky Pardubic a okolí.
» www.palacpardubice.cz

Auto ESA

Auto ESA poskytuje služby v oblasti nákupu a prodeje ojetých vozů již od roku 1993. Za 19 let prodalo či koupilo ojetý vůz v Auto ESA přes 120 000 zákazníků. Mezi standardní služby, spojené s nákupem vozu v Auto ESA, patří certifikát kontroly stavu najetých kilometrů od společnosti CEBIA. Všechny vykoupené vozy jsou důkladně prověřeny při technické kontrole, jsou zkontrolována a garantována případná finanční břemena jako zástavní právo, leasing nebo půjčka či blokace dopravním inspektorátem. Auto ESA navíc garantuje výměnu zakoupeného vozu do sedmi dnů bez udání důvodu. Auto ESA provozuje čtyři prodejní centra v Praze: centrum s osobními a terénními vozy ve Štěrboholech, centrum levných vozů ve Štěrboholech a rozšířené centrum vozů Škoda a užitkových vozů v Praze na Černém Mostě, a nově také pobočku v Pardubicích na Pražské ulici nedaleko dostihového závodiště. Jako první autobazar v ČR získala společnost prestižní certifikát kvality německé společnosti TÜV. Patří dlouhodobě mezi největší autobazary na území České republiky.
» www.autoesa.cz

Autocentrum BARTH

Autorizovaný prodej a servis vozů značek Volkswagen, ŠKODA, SEAT, Audi, Kia, Peugeot, FIAT, Honda a Aixam. V nabídce najdete také prodej referenčních a ojetých vozů. Servis s kapacitou až 100 zakázek denně je vybaven nejmodernější a špičkovou servisní technikou s vyškolenými pracovníky. Provádíme výměnu a uskladnění pneumatik, výměnu autoskel a měření emisí. Provozujeme také dvě vlastní lakovny a klempírny, kde likvidujeme škodní a pojistné události. Havarované vozy odvážíme vlastními vozy odtahové služby. Prodáváme originální díly a příslušenství na vozy Volkswagen, ŠKODA, SEAT, Audi, Kia, Peugeot, FIAT, Honda a Aixam. Naše pobočky naleznete v Pardubicích na Dubině, v Hradci Králové na ulici Bratří Štefanů a na ulici Brněnská.
» www.autocentrum.cz

AVE CZ odpadové hospodářství

Společnost AVE CZ odpadové hospodářství s. r. o. působí na území České republiky od roku 1993. Na trhu služeb odpadového hospodářství a nakládání s odpady se zabýváme především komunálními službami, službami pro průmyslové podniky, sanací starých ekologických zátěží a facility managementem.

Skupina AVE patří mezi vedoucí společnosti zabývající se nakládáním s odpady v centrální a východní Evropě. Kromě České republiky AVE působí i na Slovensku, v Rumunsku a na Ukrajině. AVE holding je součástí skupiny EP INDUSTRIES, která patří mezi nejvýznamnější průmyslová uskupení v České republice. Zahrnuje celou řadu podniků, které působí mimo odpadové hospodářství také v segmentech energetického strojírenství, dopravní infrastruktury a automobilového průmyslu.
» www.ave.cz

Barth

Skupina BARTH pod svým názvem skrývá několik aktivit. Mezi ty největší patří společnost Autocentrum BARTH a reklamní agentura společnost BARTH – media. V roce 2014 se mezi aktivity skupiny BARTH přidal tým BARTH Racing a v roce 2015 to pak bylo spuštění půjčovny obytných vozů BARTH Caravan, otevření prodeje a půjčovny motocyklů značky Yamaha a také spuštění projektu půjčovny vozů BARTH Rent.
» www.barth.cz

Barth media

Naše společnost disponuje vlastní sítí několika set billboardových ploch formátu 5,1×2,4 m (š×v). Billboardové plochy – katalog. Billboardy jsou rozmístěny po celém území Pardubického a Královéhradeckého kraje a jsou umístěny převážně kolmo nebo šikmo ke komunikacím. U některých reklamních ploch je zabezpečeno osvětlení.
» www.barth-media.cz

BEASYS

Naše firma je zkušeným výrobcem a dodavatelem okenních a dveřních profilů pro výrobu sítí proti hmyzu. Proto svým odběratelům nabízí mnoho výhod a velmi zajímavé ceny. Dále nabízíme vrata Hörmann, žaluzie, rolety, rolovací sítě, markýzy, altány…
» www.beasys.cz

Bonté class

Bonté znamená francouzský přívlastek vyjadřující „dobré“. Přijďte se přesvědčit, že o dobré se snažíme vším. Vstřícným personálem, kuchyní vysokého standardu, nabídkou vín i tematickými akcemi. Téměř žádná významná návštěva pardubického kraje ze sféry politiky, obchodu či sportu nevynechá možnost vyzkoušet naše služby. Vyzkoušejte nás i vy.
» www.bonte.cz

BPA

BPA sport marketing a. s. působí na českém reklamním trhu od roku 1993, tedy téměř od samého zrodu reklamního trhu v České republice. S využitím svých dlouholetých zkušeností se ve své činnosti zaměřuje na poskytování komplexních služeb z oblasti marketingu, sponzoringu a reklamy v souvislosti se sportovními projekty.br /> » www.bpa.cz

CEE Logistics

CEE je mladou, dynamickou společností. Opíráme se o bohaté a dlouholeté zkušenosti v oboru doprava a spedice. Naší specializací je vnitrostátní i mezinárodní doprava naším vozovým parkem. Naším cílem je však nabídnout komplexní služby v oblasti dopravy, letecké a námořní přepravy, šité zákazníkům na míru, včetně spedice a zajištění komplexní logistiky. Není pro nás problémem zajistit jak celovozové přepravy tak i kusové zásilky kamkoliv, a to nejen v Evropě. Vždy preferujeme individuální přístup k zákazníkům s velkým důrazem na úroveň komunikace a informovanosti. Vaše kusová zásilka či velkoobjemová souprava bude pod neustálou kontrolou dispečinku a pod dohledem moderních monitorovacích systémů. Náš tým je připraven Vás přesvědčit o kvalitě našich služeb.
» www.ceelogistics.cz

CZ Loko

Společnost CZ LOKO patří k nejvýznamnějším podnikům středoevropského železničního strojírenství. V oboru kolejových vozidel na trhu působí již přes 160 let.
» www.czloko.cz

České dráhy

Železniční osobní doprava představuje jednu ze základních činností Českých drah, a. s.,. Mezi hlavní odběratele služeb v osobní dopravě patří kraje a stát zastoupený Ministerstvem dopravy ČR. České dráhy, a. s., kladou v osobní dopravě velký důraz na přiblížení produktů zákazníkům. Naplnění této zásady předpokládá přístup k trhu na bázi segmentace zákaznického spektra. Veškeré záměry vychází z marketingových principů. Činnosti osobní dopravy a přepravy realizuje úsek náměstka pro osobní dopravu generálního ředitelství Českých drah, a. s.
» www.cd.cz

Česká podnikatelská pojišťovna

Partner mládežnického hokeje. Česká podnikatelská pojišťovna je s více než milionem pojištěných vozidel třetím největším poskytovatelem povinného ručení v České republice. Díky svým úspěchům v posledních letech patří na domácím trhu ke špičce v tomto segmentu. ČPP předepsala v roce 2014 pojistné dosahující téměř 8 mld. Kč, aktuálně spravuje více než 1,5 mil. smluv a její služby využívá na 900 tisíc klientů. Je součástí jedné z největších evropských pojišťovacích skupin Vienna Insurance Group.
» www.cpp.cz

Českomoravská stavební spořitelna

Nabídku Českomoravské stavební spořitelny tvoří ucelená, provázaná nabídka produktů, které přinášejí klientům možnosti komplexního řešení jejich potřeb. Zahrnuje výhodné spoření i úvěry na bydlení včetně pojištění úvěru, zajištění na stáří penzijním připojištěním, investice do podílových fondů, spotřebitelské úvěry a postžiro. Více informací naleznete na www.cmss.cz. Českomoravská stavební spořitelna si již tradičně zakládá na tom, že zkušení finanční poradci jsou klientům po domluvě kdykoli a kdekoli k dispozici. Vždy se snaží hledat řešení na míru klientových přání a potřeb. Kontakty na obchodní zástupce naleznete na www.cmss-oz.cz.
» www.cmss.cz | » www.cmss-oz.cz

ČSOB Pojišťovna

ČSOB Pojišťovna je univerzální pojišťovnou nabízející celou řadu životních i neživotních pojištění pro fyzické i právnické osoby. Objemem předepsaného pojistného se řadí na 4. místo mezi všemi pojišťovnami českého trhu. Její členství v silné finanční skupině ČSOB zajišťuje klientům komplexnost a kvalitu poskytovaných služeb srovnatelnou se zeměmi EU.
» www.csobpoj.cz

DEEP VISION

Společnost DEEP VISION s.r.o. je mladou a dynamickou společností, která si uvědomuje váhu rozvoje mobilních telefonů v dnešní době. Naší hlavní činností je realizace IT projektů, které mají zjednodušit a zpříjemnit komunikaci mezi našimi partnery a jejich zákazníky. Tyto projekty dodáváme dle požadavků na klíč, společně s kompletní marketingovou podporou. Díky širokým možnostem, které mobilní telefony v současnosti nabízejí a stále budou nabízet chceme otevřeně konkurovat tištěným programům, letákům, pohlednicím či průvodcům, které zbytečně zatěžují životní prostředí a jejichž tisk je také finančně nákladný. Náš tým je složený z odborníků z odvětví systémového inženýrství, marketingu a tvůrců IT projektů. Externě spolupracujeme s proaktivně myslícími studenty vysokých škol, kteří se nebojí inovací a přímému pohledu do budoucna. „Naší prací je měnit v realitu vize o moderní komunikaci zítřka již dnes.“
» www.deepvision.cz

DELIKOMAT, s. r. o.

Společnost DELIKOMAT, s. r. o. byla založena v roce 1992 a orientuje se výhradně na trh s nápojovými a prodejními automaty. Za dobu svého působení jsme na trh uvedli do provozu více jak 14 000 automatů na území celé České republiky. Těžištěm podnikání je vlastní umisťování, prodej a pronájem nápojových automatů na teplé a studené nápoje a rovněž potravinářských prodejních automatů na bagety, cukrovinky, balené nápoje apod. a veškeré služby související s touto činností jako například servis. Z automatu, provozovaného společností DELIKOMAT s. r. o., si mimo jiné můžete pochutnat i na naší vlastní kávě s názvem café+co.
» www.delikomat.cz

Deník

Deník jsou nejvýznamnější regionální noviny u nás. Mají dominantní postavení ve svých regionech, charakteristická je vysoká čtenost. Regionální deníky jsou jediné noviny, kde je zároveň obsaženo zpravodajství z nejbližšího okolí bydliště čtenáře, z okresu, kraje, republiky i ze světa. Cíleně lze regionálně oslovit více než 10 % obyvatelstva až do úrovně jednotlivých okresů a to nejen ve velkých městech, ale i v nejmenších obcích. Průměrný denní náklad všech titulů VLP, cca 225 tisíc výtisků, si denně přečte 913 tisíc čtenářů, což představuje 38 % trhu se zpravodajskými deníky.
» www.denik.cz

Dopravní podnik města Pardubic

Dopravní podnik města Pardubic a. s. (dále jen DPMP) svojí činností ovlivňuje život snad každého obyvatele Pardubic i jejich okolí. Snažíme se vám usnadňovat vaše každodenní přesuny po Pardubicích, ať už cestujete za prací, zábavou či třeba nákupy.
» www.dpmp.cz

European Contract Logistics – Czech Republic s. r. o.

Náplní naší činnosti je poskytování komplexních služeb v mezinárodní silniční, letecké i námořní přepravě kusových, částečných i celovozových zásilek. Zastoupení v České republice máme  na šesti místech (Praha, Rudná, Hradec Králové, Pardubice, Brno a Ostrava). Důležitou součástí naší činnosti je také skladování, které provozujeme v moderním terminálu o rozloze 5000 m2 v Rudné u Prahy, a s tím spojené logistické služby. Rovněž provádíme celní odbavování zásilek.
» www.transped-soc.cz

EDERA Group

Poskytujeme vysokorychlostní internet ve dvou variantách - přes optickou i bezdrátovou síť. Aktivační poplatek 0 Kč. Poskytujeme rovněž digitální televizi i v HD.
» www.edera.cz

Elberry

Elektro KSK

Elektro KSK, spol. s r. o. byla založena na začátku roku 1993 třemi společníky s odbornými znalostmi a dlouholetou praxí v oboru. Cílem podnikání jsou oblasti domovní a průmyslové elektromontáže, oprav a údržby elektrických zařízení a převíjení el. motorů. Od počátku naplňuje své představy i představy svých klientů. Dne 1. prosince 1997 otevřela společnost prodejnu v Lanškrouně s elektroinstalačním a hromosvodným materiálem. V současné době má společnost 46 zaměstnanců, 14 elektromontérů.
» www.elektro-ksk.cz

Eliher

Emado

Enteria

Český stavební holding enteria je seskupení menších a středních firem převážně stavebního charakteru. Vznikl v roce 2008 se záměrem zajistit lepší fungování a konkurenceschopnost svých členů, a to zejména díky komplexnosti a vzájemné podpoře služeb a činností. V současné době enteria zastřešuje 11 společností s více než 800 pracovníky a výrobním potenciálem 3 až 4 miliardy korun.
» www.enteria.cz

Emporio exclusive

Emporio exclusive s. r. o. – demolice a demontáže, likvidace a recyklace odpadů, rekonstrukce, zemní a výkopové práce, zateplení a jiné stavební práce. To jsou nejčastěji prováděné či požadované práce naší společností. Již od roku 2009 poskytujeme kompletní servis a zázemí pro každého zákazníka. S námi je demolice či rekonstrukce naprostou hračkou. Sídlíme v Pardubicích a jsme hrdým partnerem HC Dynamo Pardubice!
» www.emporio-exclusive.cz

eSports

Sportovním klubům, organizacím a profesionálním sportovcům nabízí tvorbu a každodenní aktualizaci internetových stránek. Dodává také sportovní obsah v podobě textových on line přenosů, psaného zpravodajství i audiovizálních klipů pro přední česká a slovenská média. Pro sportovní kluby a organizace nabízí PR a mediální služby, e-marketing nebo zajištění provozu tiskového střediska pro sportovní turnaje.
» www.esports.cz

Eurovia CS

Evropké vydavatelství

» www.evropskevydavatelstvi.cz

Fajn rádio

» www.fajnradio.cz

Federal-Mogul Friction Products

» www.federalmogul.com

Finet

Flexi partner

Vše pro vaši reklamu, se zaměřím především na služby v oblasti tisku.
» www.flexipartner.cz

Flexi TV

Reklama, která je vidět – velkoplošné LED obrazovky v Pardubicích a Hradci Králové.
» www.flexitv.cz

Fontana watercoolers

Výrobce kvalitní přírodní pramenité vody a její distributor v devatenáctilitrových barelech formou nápojového systému watercooler. Disponuje sítí vlastních poboček na území celé ČR a na Slovensku. Tým, který je tvořen především lidmi s nízkým věkovým průměrem, dovedl firmu na vedoucí pozici na trhu. V roce 2007 rozvezl zákazníkům více jak 700 000 barelů vody.
» www.ifontana.cz

Forez

Výrobce plastových dílů pro automobilový průmysl.
» www.forez.cz

Gaetano Danelli

GASCO

Společnost GASCO spol. s r.o. byla založena v roce 1991. Hlavními činnostmi jsou výstavba, opravy a rekonstrukce plynárenských zařízení. Od roku 2000 firma začala stavět i vodovody, kanalizace a další inženýrské sítě. V současné době se řadí mezi středně velké firmy.
» www.gasco.cz

go4games

Společnost ENDL + K, a. s., provozovatel značky go4games, je přední českou firmou působící v oblasti zábavního a herního průmyslu. Od roku 1995 svým klientům poskytuje vysoký standard zábavy v moderním a příjemném prostředí, s profesionální obsluhou a skvělým zákaznickým servisem. S více než 50 provozovnami se řadí k nejvýznamnějším loterijním společnostem na tuzemském trhu. Společnost vytváří kvalitní zázemí pro klienty, kteří hledají silný zážitek ze hry, znají své limity a jsou schopni vyhodnotit míru rizika, které jsou ochotni podstoupit. Současně si je společnost vědoma závažnosti rizik vzniku závislosti a vnímá jako svou společenskou povinnost těmto rizikům předcházet. Z toho důvodu spustila společnost vlastní program prevence závislosti a eliminace jejích negativních důsledků. Více o programu zde. Společnost si silně uvědomuje svou společenskou odpovědnost. Z toho důvodu podporuje desítky charitativních projektů lokálního i celorepublikového rozsahu.
www.go4games.cz

Golf resort Kunětická hora

GRUND RESORT

HAK velkoobchod

Hašpl, a. s.

Společnost Hašpl a. s. je jedním z předních evropských specialistů na spojovací materiál v oblasti stavebnictví. Přes 20 let je spolehlivým partnerem výrobců dřevěných palet, velkoobchodů, maloobchodů, ale i drobných živnostníků. Dodáváme spojovací materiál ze standardního výrobního programu, ale vyrobíme i produkty šité přímo na míru požadavkům zákazníka. Dále nabízíme i široký sortiment vrutů a tesařského kování.
» www.haspl.cz

Hitrádio Magic

Hitrádio Magic vzniklo na základech východočeského Rádia Metuje, které se poprvé v éteru ozvalo 18. října 1995 v 10.00 hodin. Jeho redakce a studia byly zřízeny na náchodském Masarykově náměstí a z této budovy bylo Hitrádio Magic přestěhováno v lednu 2011 do Hradce Králové, kde sídlí na Velkém náměstí.
» www.hitradiomagic.cz

Holflor

V současné době se velkoobchod Holflor czech s. r. o. v prvé řadě zabývá nákupem a prodejem hrnkových rostlin. Každý týden navštěvuje Patrik Holeček holandskou burzu s květinami v Alsmeeru, kde má výhradní právo nákupu. Toto zboží pak cestuje do našeho velkoobchodu ve Strašově. Z tohoto místa je expedováno přímo k zákazníkům téměř po celé České republice. Vzhledem k tomu, že jsme zahradnická firma, produkujeme také vlastní výpěstky. Specializujeme se na polohotové a hotové sazenice balkónových rostlin, jako jsou pelargónie a petúnie. V našem sortimentu naleznete také bacopy, bidens, torenie a mnoho dalších rostlinných druhů. Naší chloubou jsou i cyklameny, primule a vánoční hvězdy. Do vlastní produkce zařazujeme chryzantémy, a to řízenou skleníkovou kulturu a polní produkci. Důležitá je i naše úzká spolupráce s německými šlechtiteli a zahradníky, kteří nás každoročně zásobují kvalitním materiálem. Ten nám slouží k dalšímu množení, nebo k přímému dopěstování. Pro velký zájem nabízíme mladé rostlinky i ostatním zahradníkům.
» www.holflor.cz

Holoubek Protect

Společnost HOLOUBEK PROTECT a. s. působí na trhu jako obchodní organizace s prioritním zaměřením na velkoobchodní činnost v několika produktových segmentech: ochranných pracovních oděvů, obuvi a pomůcek, plastů, stavení chemie, nátěrových hmot, plochého skla a zrcadla, pryže a řemeslnických potřeb, potřeb pro čalouníky, nářadí a drogerie. Svou činností navazuje na více jak padesátiletou tradici velkoobchodu ŘEMPO.
» www.holoubekprotect.cz

Hostálek Werbung

Hotel Euro

Srdečně vítejte v nově vybudovaném čtyřhvězdičkovém hotelu. Hotel EURO se nachází nedaleko historického jádra a centra města Pardubice. Hotel Euro vám nabízí prvotřídní ubytování se službami v 63 dvoulůžkových pokojích a 1 apartmá. Součástí hotelu je restaurace o 60 místech a 2 salonky. Kapacita většího salonku je cca 96 osob a kapacita menšího salonku je cca 38 osob. Na všech pokojích nabízíme ZDARMA k dispozici pevné internetové připojení. Ve veřejných prostorech a v konferenčních místnostech nabízíme připojení přes Wi-Fi.
» www.hoteleuro.cz

Hradecká pekárna

Hradecká pekárna s. r. o. byla založena 1. listopadu 1994. Její hlavní činností je výroba a prodej pekárenských a cukrárenských výrobků. 380 zaměstnanců zabezpečuje kvalitu a bohatý sortiment za příznivé ceny. Zárukou kvality je především vysoká úroveň hygieny, laboratorní kontrola a v neposlední řadě pečlivý výběr surovin. Hradecká pekárna nyní provozuje 31 vlastních prodejen v Královéhradeckém, Pardubickém a Středočeském kraji. Konkrétně v Pardubicích je to pět prodejen oblíbené značky „Mňam mňam“ na třídě Míru, Karlovině, ulici Josefa Palacha, na Dubině a v Polabinách.
» www.hradeckapekarna.cz

Chládek a Tintěra

Intimboard

Intimboard – zakladatel a provozovatel reklamních panelů, které najdete v prestižních a hojně navštěvovaných gastronomických zařízeních na dámských a pánských toaletách v různých regionech ČR, nyní nově i v Tipsport areně a v aquacentrech. Agentura vznikla na sklonku roku 2000 a již dvanáct let zajišťuje pro své klienty komplexní reklamní full servis – reklamní kampaně na Intimboardech, v médiích, tisku. Naše grafické grafické studio pro Vás zpracuje grafické návrhy, logotipy, tisk, atd. Intimboard – reklama, kterou nepřehlédnete, u níž se Vám uleví, jež Vás osloví.
» www.intimboard.cz

IP stav

Předmětem činnosti naší společnosti je především výstavba bytových domů v Pardubicích. Každý rok pro vás budujeme desítky bytů v atraktivních, pečlivě vybraných lokalitách, a to ve velikostech od 1+kk až po luxusní mezonetové byty s bazénem. Buďte nároční a hledejte útulné moderní bydlení u společnosti IP stav s. r. o.
» www.ipstav.cz

ISOOL

ISOOL, s.r.o. Velkoobchod a maloobchod s izolačním materiálem. V naší nabídce jsou jak technické izolace tak i stavební izolace. Prodej izolačního materiálu k izolaci parovodů, horkovodů, kotelen, výměníkových stanic a průmyslového chlazení. Prodej kvalitní tepelné izolace ze skleněných vláknem od českého výrobce Rotaflex k zateplení a zvukové izolaci střech, vnitřních příček, stěn podlah a stropů. Systém je vhodný pro obytné, průmyslové i zemědělské stavby. Poradenská činnost: srovnání rozdílů mezi možnostmi zateplení, výpočet potřebné tloušťky izolace.
» www.isool.cz

Izomat

Obchodní korporace IZOMAT Praha s. r. o. byla založena v roce 1991 a dlouhodobě patří mezi nejvýznamnější dodavatele stavebních materiálů v České republice. Nabízíme: široký sortiment stavebních materiálů, zajímavé obchodní a dodací podmínky, specializovaný prodej u vybraných komodit – tepelné izolace, technické izolace, zateplovací systémy, suchou výstavbu, střešní krytiny, zkušený tým pracovníků, vlastní autodopravu, spolehlivost, stabilitu a zkušenost silného dodavatele a další. Zajistíme: bezplatné poradenství při výběru materiálu, zpracování cenové kalkulace, dopravu a skládání vlastními nákladními vozidly a hydraulickou rukou, pronájem stavební mechanizace, odbornou pomoc při realizaci stavby, pomoc při výběru realizační firmy a další.
» www.izomat.cz

Janeba time

Se zkušenostmi získanými během více než stoleté hodinářské tradice vyvíjí Festina stále nové sofistikované technické detaily, které jsou patrné až na "druhý pohled" a znalci v nich rozpoznávají vysokou hodnotu hodinek – ať již to jsou mechanické hodinky s automatickým nátahem, kombinované s quarzovým strojkem (duální hodinky) nebo takové prvky jako ručně broušené speciálně tvrzené minerální sklo. Hodinky Festina dokáží znalce přesvědčit. Krom toho nejsou pouhým technicky dokonalým časoměřičem, nýbrž současně i šperkem, ve kterém se snoubí funkčnost a krása. Designéři firmy Festina vyvíjí neustále hodinky, které jdou s duchem doby, a proto jsou jedinečným prostředkem, jak působivě vyjádřit svůj životní styl.
» www.festina.cz

JHV engineering

Pro naše zákazníky jsme velmi výrazným zdrojem přidané hodnoty a nástrojem k prosazení se na trhu a k překonání konkurence. Přinášíme nové myšlenky a nápady. Díky nezaujatému pohledu a zkušenostem našich konstruktérů se nám daří nacházet nová netradiční řešení problémů v oblasti konstrukce i výroby, zkrátka to, co vyžaduje rychle se měnící a rozvíjející se trh, kde vítězí nové myšlenky, vyšší kvalita, rychlost a nejlepší poměr kvalita/cena.
» www.jhv.cz

JTEKT

Společnost JTEKT Automotive Czech Pardubice se specializuje na výrobu přesných mechanických dílů do převodovek a řízení osobních automobilů. Našimi zákazníky jsou světoví výrobci automobilů. Společnost JTEKT se vždy snaží dodávat spolehlivé produkty té nejlepší kvality, které vyrábí s využitím nejnovějších technologií a dovednosti našich perfektně vyškolených zaměstnanců.
» www.jtekt-pa.com

K2 machine

Společnost K2 Machine s. r. o. se věnuje problematice vývoje, konstrukce a výroby jednoúčelových strojů a výrobních zařízení z nejrůznějších technických oborů. Společnost si zakládá na několikaleté zkušenosti našich zaměstnanců s návrhem, vývojem a vlastní realizací výroby strojů a výrobních zařízení. Veškeré konstrukční práce jsou prováděny pomocí 3D softwaru.
» www.k2machine.cz

KAS

Historie společnosti KaS, s.r.o. sahá do roku 1991. Od té doby jsme prošli prudkým vývojem. Z malé soukromé firmy, úzce specializované na distribuci komponentů pro čpavková průmyslová chladicí zařízení se během několika let stala rychle se rozvíjející distribuční společnost s důležitým postavením na trhu s chladicí technikou v České republice.
» www.kas.cz

KASI

KASI spol. s r. o. byla založena v říjnu 1992. Zabývá se vývojem, výrobou a prodejem prvků pro kanalizace, strojní výrobou a CNC obráběním.
» www.kasi.cz

Kávoviny Pardubice

Klemon

» www.klemon.cz

Konektel

Akciová společnost KonekTel  byla založena v roce 1991. V současnosti je největším distributorem komunikačních produktů firmy MOTOROLA v České republice a patří i mezi největší dodavatele v oblasti bezdrátové komunikace. Společnost zaměstnává 71 pracovníků a na území České a Slovenské republiky dodalado roku 2008 přes 123 000 radiostanic a vybudovala více než 600 privátních rádiových sítí.
» www.konektel.cz

Kabele – komínové centrum

Firma Kabele – komínové centrum byla založena roku 1989 a má dlouholeté zkušenosti v oblasti kominictví a rekonstrukcích spalinových cest. Firma Kabele – komínové centrum nabízí: frézování komínů, vložkování komínů, stavby komínů a opravy komínů, kontroly a čištění komínů dle nařízení vlády č. 91/2010, revize komínů, tlakování komínů, provádění výpočtů spalinových cest, celkové rekonstrukce spalinových cest a komínů.
» www.kabele-kominictvi.cz

Kooperativa pojišťovna, a. s., Vienna Insurance Group

Partner mládežnického hokeje.
Kooperativa je soukromou pojišťovnou, která po revoluci 1989 začala působit na českém trhu. Nyní je velkou, stabilní a prosperující institucí, která zaujímá pozici druhé nejsilnější pojišťovny v České republice a je součástí vedoucího pojišťovacího koncernu ve střední a východní Evropě – Vienna Insurance Group. Kooperativa je univerzální pojišťovnou, která nabízí plný sortiment služeb a všechny standardní druhy pojištění jak pro občany, tak pro klienty z řad firem od drobných podnikatelů až po velké průmyslové firmy. V oblasti pojištění průmyslových a podnikatelských rizik je jedničkou na českém trhu.
» www.koop.cz

KOVOKUBÁT

Společnost KOVOKUBÁT s.r.o. se specializuje na prodej a výrobu řezných a brusných nástrojů a materiálů, řezných diamantových nástrojů pro stavební materiály a dalších nástrojů na opracování kovů, dřeva apod. V oboru působí firma KOVOKUBÁT s.r.o. na trhu již 20 let a většinu těchto produktů prodává pod svými registrovanými obchodními značkami.
» www.kovokubat.cz

KYB Manufacturing Czech s. r. o.

KYB je celosvětově jedním z největších výrobců tlumičů pro automobily. Každý druhý automobil zakoupený v Japonsku a každý pátý zakoupený v ostatních zemích světa je vybaven tlumiči od společnosti KYB. Historie společnosti KYB započala 1919 v Japonsku. Máme 22 poboček ve 21 zemích a 20 výrobních továren v Asii, USA a Evropě. V samotném Japonsku pak 13 výrobních závodů. V rámci KYB pracuje po celém světě 15 000 zaměstnanců. Naše společnost KYB Manufacturing Czech s. r. o. sídlí v průmyslové zóně v Pardubicích, Starých Čívicích. Společnost byla založena v srpnu 2003 a výroba tlumičů byla zahájena v prosinci roku 2006. V současné době u nás pracuje okolo 400 zaměstnanců a naše výrobky dodáváme do automobilek po celé Evropě.
» www.kmcz.cz

Labská

LABSKÁ, strojní a stavební společnost s. r. o. Pardubice provádí generální dodávky vodohospodářských a pozemních staveb. Dále provádí výrobu ocelových konstrukcí pro tuzemský i zahraniční trh. Provozuje lodní dopravu, nákladní dopravu, servis nákladních automobilů. Středisko mechanizace je vybaveno pro veškeré zemní práce. Středisko truhláři provádí montáž sádrokartonů a vyrábí práce na zakázku. Firma zaměstnává více jak 200 pracovníků.
» www.labska.cz

Lanové centrum Pardubice

Stále se rozvíjející areál pro děti, dospělé i celé rodiny nabízí dobrodružství, zábavu, rekreaci i rozvoj dovedností všem věkovým kategoriím od 3 let bez ohledu na fyzickou kondici. Naleznete zde 11 vysokých lanových překážek na sebejištění ve výšce 9,5 m, obří houpačku Big Swing, 70 m lanovou dráhu, Tarzaní skoky. Pro děti lanáček se záchrannýma sítěmi ve výšce 1,5 m s 11 překážkami. 4 trampolíny a další atrakce pro děti.
» www.lanovecentrum-pardubice.cz

Le Premier

První opravdový obchod pro muže. Šijeme ty nejlepší košile a obleky na míru, prodáváme anglické boty Loake.
» www.lepremier.cz

Léčebné lázně Bohdaneč

Léčebné lázně Bohdaneč se specializují na léčbu pohybového aparátu a nervových onemocnění. Vynikajících výsledků dosahují především u časné rehabilitace, která po operaci pohybového ústrojí pomáhá s rychlejším návratem do běžného života. V pěti lázeňských pavilonech je téměř 600 lůžek určených jak pro klienty zdravotních pojišťoven, tak i samoplátce. Klienti si mohou vybrat z pestré nabídky léčebných a wellness pobytů i jednotlivých procedur. Přírodními léčivými zdroji jsou slatina a minerální voda. Slatina je aplikována prostřednictvím moderních zábalových van, které jsou k tomuto účelu využívány pouze v bohdanečských lázních. Působením slatiny přímo na postižená místa dochází k dokonalému kontaktu s léčebnou látkou (dáno i unikátní technologií jemného mletí slatiny ve speciálních mlýncích), což je v porovnání s klasickými slatinnými koupelemi nejen účinnější, ale i hygieničtější. Slatina navíc působí po celou dobu aplikace stejnoměrným teplem, čímž je šetrnější ke kardiovaskulárnímu systému. Dalším přírodním léčivým zdrojem je minerální voda – ryzí alkalická kyselka. Kromě zvýšeného obsahu minerálů vyniká vysokým obsahem vzácných fluoridových prvků. Její léčivé síly je využíváno hlavně při vodoléčbě a v krytém bazénu při cvičení a plavání. Do bazénu je voda přiváděna přímo z artézského pramene. Dlouholetá tradice, osvědčené rehabilitační postupy, okolní příroda a široká nabídka kulturních a zábavných programů jistě přispěje nejen ke zlepšení Vašeho zdraví, ale také k relaxaci a odpočinku. Více informací naleznete na www.llb.cz nebo na telefonním čísle 466 860 860.
» www.llb.cz

Letiště Pardubice

Pardubické letiště je nedílnou součástí dopravy nejen ve východočeském regionu, ale zajišťuje dopravní služby i v rámci Evropy. Od roku 1994, kdy se původně vojenské letiště změnilo v letiště pro civilní provoz, uběhla již řada let, během kterých prošel tento prostor i služby velkou změnou.
» www.airport-pardubice.cz

LM Asistent

Lumius

Společnost Lumius, spol. s r. o. vznikla dne 17. dubna 2002. Jsme ryze českou společností, držitelem licencí na obchod s elektřinou a plynem. Působíme v rámci celé České republiky, a prostřednictvím dceřinné společnosti také na Slovensku. Díky aktivní účasti na významných obchodních místech svou působnost rozšiřujeme do celého regionu střední Evropy. Stali jsme se prvním dodavatelem obou komodit, elektřiny i plynu, na českém trhu. Primárně se zaměřujeme na dodávky středním a velkým odběratelům. Mezi naše zákazníky patří společnosti z oblasti průmyslu, obchodu, dopravy i veřejného sektoru. Své produkty a služby neposkytujeme domácnostem a maloodběratelům. Našim cílem je spokojenost zákazníka a dlouhodobé budování vztahů založené na vzájemné důvěře. Jsme flexibilní a nabízíme širokou škálu produktů. Potřeby každého odběratele řešíme individuálně a nabídky vytváříme přímo na míru.
» www.lumius.cz

Maro

MARY & POPP’S AGENCY

Jsme mladá, moderní a dynamická společnost MARY & POPP’S AGENCY, s. r. o. a snažíme se vynikat precizností a spolehlivostí v tom co děláme. Poskytujeme komplexní služby pro rodiny s dětmi, domácnosti a firmy. Zaměřujeme se na hlídání dětí, dětské narozeninové oslavy, doučování školních předmětů pro žáky a studenty, výuku cizích jazyků pro děti i dospělé. Provádíme úklid domácnosti, generální i sanitární úklid bytů a domů, úklid komerčních, kancelářských, kavárenských a restauračních prostor. Pečujeme o dům a zahradu, čistíme bazény i jezírka, sekáme trávu a nabízíme služby hodinového manžela, profesionálně čistíme čalouněný nábytek a koberce. Působíme v Pardubickém a Královéhradeckém kraji.
» www.kouzelnachuva.cz

Máša agency s. r. o.

Máša agency byla založena v roce 2000 a poskytuje svým klientům full-servis v oblasti promo, event akcí, public relations, modelingu a marketingu. Zrealizovala mnoho velkých i menších společenských, kulturních a sportovních akcí například pro: prezident ČR Václav Klaus, BMW, Coca-Cola, Eurotel, Quelle, Panasonic, Mistrovství světa juniorů v hokeji, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice a další.
» www.masa-agency.cz

Maximum

Společnost MAXIMUM, s. r. o. založena v roce 1994, vychází z dlouholeté zkušenosti v oboru vzduchotechniky a klimatizace. Nabídky firmy se týká kompletní dodávky vzduchotechniky a klimatizace celých budov, jednotlivých kanceláří, hal, restaurací, rodinných domů či bytových jednotek. Dokážeme Vám zajistit úpravu vzduchu a jeho klima pomocí výše uvedených profesí a zároveň zajistit komplexní pravidelné servisní práce pro vzduchotechniku a klimatizaci. Společnost MAXIMUM, s.r.o. přistupuje ke svým zákazníkům s individuální péčí, jejímž cílem je zajistit spokojenost při využívání všech našich služeb. Vše, co děláme, děláme s cílem maximálně uspokojit potřeby a požadavky stávajících a potenciálních zákazníků.
» www.maxklima.cz

McDonald’s Pardubice

Obě restaurace McDonald’s v Pardubicích mají otevřeno každý den od 7.00 hodin do 1.00 hodin v noci. Zákazníci se mohou těšit na moderní, příjemné a nekuřácké prostředí, rodiče uvítají dětské židličky nebo přebalovací pult pro své ratolesti. Na větší z restaurací, tedy na Palackého třídě, můžete využít McDrive, zajít si do naší kavárny McCafé na lahodnou kávu a zákusek, případně objednat narozeninovou oslavu pro Vaše ratolesti, kde si užijí spoustu zábavy. Restaurace nabízí širokou škálu platebních možností: kromě platby v hotovosti v českých korunách přijímáme také eura a americké dolary, zaplatit lze také všemi druhy stravenek (Edenred, Sodexo Pass nebo Chéque Déjeuner) a samozřejmostí je bezhotovostní platba jakýmkoli druhem platební karty. Těšíme se na vaši návštěvu!
» www.mcdonalds-pce.cz

MD Logistika

Jsme tradiční českou firmou se zkušeným týmem zaměstnanců, vlastními sklady, moderním vozovým parkem, manipulační technikou a IT podporou. MD logistika má jediný cíl: efektivně a spolehlivě zajišťovat kompletní logistické služby potravinářského zboží. Naše výkonnost a dynamika nám umožnila vyrůst ve významného poskytovatele logistických služeb, zaručujícího neustále potřebné inovace, rozvoj procesů a technologií což nám umožňuje otevřenou komunikací a s respektem plnit potřeby našich stávajících i nových zákazníků. Každý zákazník je pro nás ten nejdůležitější.
» www.mdlogistika.cz

Meduna – vakuová kalírna

Kalírna MEDUNA nabízí tepelné a chemicko-tepelné zpracování kovů, které výrazně zvyšuje užitné vlastnosti strojírenských výrobků. Kalírna se sídlem v Pardubicích - Černé za Bory poskytuje procesy kalení, žíhání, cementování, nitrocementování, nitridování, karbonitridování, indukční kalení a mnohé další na špičkové úrovni. Neodmyslitelnou součástí našich služeb je odborné poradenství, metalografie a spektrální analýza. Za kvalitou Vašich výrobků stojí maximální péče našeho týmu a moderní vybavení pro tepelné zpracování. Náš zkušený tým technologů a kaličů je Vám k dispozici.
» www.kalirna.cz

Mersen

Společnost MERSEN je se svými šesti tisíci zaměstnanci, více než čtyřiceti pobočkami a padesáti výrobními závody zastoupena po celém světě v oblastech energie, dopravy, elektroniky, chemie & farmacie a zpracovatelského průmyslu. Součástí skupiny je velký počet celosvětově známých společností, mezi jinými například M. SCHNEIDER, LenoirElec, CarbonLorraine a FerrazShawmut. Řešení Mersen pro „Bezpečnost a spolehlivost elektrické energie“ integruje naše znalosti produktů do požadavků našich zákazníků, aby požadovaná aplikace byla bezpečná, spolehlivá a rentabilní. Naše pobočka v Sezemicích vyrábí pojistkové spodky pro nožové pojistky, pojistkové lišty BSL, horizontální pojistkové odpínače Multibloc, vertikální pojistkové odpínače Multivert a příslušenství pojistkových systémů pro celou skupinu Mersen. Obchodní část společnosti zajišťuje prodej kompletního sortimentu skupiny Mersen v České republice a na Slovensku.
» www.mschneider.cz

Merit Bau CZ a.s.

Společnost se zaměřuje na kompletní dodávky, či subdodávky stavebních zakázek. Hlavní oblastí působení společnosti jsou dopravní, vodohospodářské a ostatní inženýrské stavby včetně zemních prací.
» www.meritbau.cz

Město Pardubice

Pardubice jsou statutární město na východě Čech a metropolí Pardubického kraje s výraznou správní, obytnou, obslužnou a výrobní funkcí pardubicko-hradecké aglomerace. Leží ve východní části Polabí na soutoku řek Labe a Chrudimky. S devadesáti tisíci obyvatel jsou desátým největším městem České republiky.
» www.pardubice.eu

ME Systems

Společnost Martin Engineering je přední mezinárodní výrobce systémů pro zlepšení manipulace se sypkými hmotami v průmyslu. Společnost ME Systems je výhradní zástupce Martin Engineering pro Českou a Slovenskou republiku. Společnost ME Systems poskytuje technická řešení spojená s odstraňováním problémů při manipulaci a skladování sypkých hmot – nálepy materiálů na dopravní pásy, tlumení materiálu na přesypech, jejich utěsnění, mechanické potlačení prašnosti nebo skrápěním vodní mlhou případně pěnou, regulace chodu dopravního pásma, odstraňování kleneb sypkých hmot v silech, zásobnících apod. vzduchovými děly a vibrátory a dále veškeré služby spojené s údržbou a servisem realizovaných hmotných dodávek.
» www.mesystems.cz

Monts

MONTS s. r. o. – projekce, konstrukce a výroba včetně instalace zařízení z materiálů běžných, nerezových a speciálních. Dodáváme pro odpadové hospodářství, petrochemický a potravinářský průmysl. Firemní procesy řídíme ČSN EN ISO 9001:2009. Zařízení pro zpracování živočišných odpadů a petrochemický průmysl dodáváme nejen v rámci České republiky, ale také do ostatních zemí Evropy. Většinu našich výrobků si objednávají klienti z EU – Rakouska, Německa, Česka. Kromě toho exportujeme do Slovenské republiky, Polska, Chorvatska, Švýcarska, Maďarska, Rumunska, Norska, Francie, Běloruska, Belgie, Španělska, Ukrajiny či Bulharska.


» www.monts.cz

M–Tech

M–Tech, s. r. o., dodavatel klimatizačního zařízení MITSUBISHI ELECTRIC a vzduchotechniky. Realizace administrativních budov, hal, restaurací, rodinných domů, bytů, chlazení technických zařízení (serverů a jiných technologií). Součástí společnosti je i servisní středisko, které zajišťuje údržbu a opravy instalovaného zařízení. M–Tech, s. r. o., má sídlo v Pardubicích, její pobočky naleznete v Praze, Brně, Teplicích a Chomutově.
» www.mtech.cz

M-STAV CZ

Netpromotion

Budování pozic ve vyhledávačích – návrh a tvorba webu. Internetový marketing – regionální katalogy firem
» www.netpromotion.cz

Obchodní firma Hanousek

Orbis Pictures Agency

Orbis Pictures Agency je ryze česká reklamní fullservisová agentura, pracující pro mezinárodni korporace, střední i menší společnosti s cílem prosadit se na trhu. OPA dodává kompletní reklamní kampaně, pokrývající všechna média a komunikační kanály. Mezi její klienty patří: Ford Motor Company, CNB, Raiffeisenbank, Remy Cointreau a dalsi.
» www.orbisagency.cz

Nemocnice Pardubického kraje, a. s.

Nemocnice Pardubického kraje, a. s. vznikla k 31. prosinci 2014 sloučením pěti nemocnic akutní lůžkové péče, jejichž vlastníkem je Pardubický kraj. Vznikem nové společnosti vyvrcholil dlouhodobý proces naplánovaný na základě Scénáře efektivní transformace akutní lůžkové nemocniční péče v Pardubickém kraji, který schválili krajští zastupitelé. Nemocnice Pardubického kraje, a. s. se s ročním obratem více než 3,5 miliardy korun a se zhruba 4500 zaměstnanci řadí mezi desítku největších nemocnic v zemi. Společnost tvoří pět pracovišť: Pardubická nemocnice, Chrudimská nemocnice, Orlickoústecká nemocnice, Litomyšlská nemocnice a Svitavská nemocnice.
» www.nempk.cz

Pardubický kraj

Patapuf music bar

PATRON-IT

Pro své zákazníky jsme pravou rukou v oblasti výpočetní techniky. Zajišťujeme bezproblémový provoz ICT (výpočetní technika + telefony), pomáháme s růstem a implementací nových technologií i aplikací. Výsledkem je takové prostředí, kde výpočetní technika rozvíjí a podporuje podnikání našich zákazníků.
» www.patron-it.cz

Pekařství Frydrych

Penzion Café City

Petr Tomášek

Pfahnl

Prodej surovin pro pekaře a cukráře, fritéz, příslušenství a vybavení provozů. Provoz školícího centra.
» www.pfahnl.cz

Pizza Coloseum

Plyntop

Firma PLYNTOP JM s. r. o. Zaječice zajišťuje montáž rozvodů vody, kanalizace, topení a plynu – regulační stanice, plynové hořáky, zářiče včetně dodávky materiálu pro rodinné domy, kotelny, administrativní budovy a technologické rozvody.
» www.plyntop.cz

Podnik pro výrobu vajec v Kosičkách

Podnik pro výrobu vajec v Kosičkách je firma s více než čtyřicetiletou tradicí ve výrobě konzumních vajec. Skládá se ze dvou středisek Kosičky a Mlékosrby. Pracuje zde 35 lidí. Na středisku v Kosičkách je šest snáškových hal o kapacitě 155 tisíc kusů slepic. Slepice chováme v klecových technologiích, které splňují požadavky EU na sklon podlah, výšku klecí i osazení na 1 cm2. Roční produkce vajec v roce 2011 dosáhla 45 milionů kusů vajec. Produkujeme na trhu žádanější hnědá vejce a jako jediní v České republice částečně bílá vejce pro potřeby velikonočního období. Na středisku v Mlékosrbech si odchováváme kuřice pro potřeby snáškových hal v Kosičkách. Současná kapacita odchovu je 140 tisíc kuřat jednorázový zástav.
» www.vejcekosicky.cz

PROFI CREDIT Czech, a. s.

Společnost PROFI CREDIT Czech, a.s. je významným poskytovatelem úvěrových finančních služeb. Je součástí nadnárodní finanční skupiny Profireal Group, která kromě České republiky působí v dalších třech zemích střední a východní Evropy, a to ve Slovenské republice, v Polsku a v Bulharsku. Je úspěšnou společností se stabilním a výkonným týmem, která nabízí úvěry zaměstnancům i podnikatelům.
» www.proficredit.cz

PSP izoterm

Příhoda

Naše výrobky jsou obvykle zároveň potrubím i distribučním či sběrným prvkem. Rozlišujeme přetlakové rozvody (tkaninové vyústky a potrubí) a podtlakové (odsávací) potrubí pro odvádění vzduchu z místnosti.
» www.prihoda.com

Rádio Blaník

Rádio BLANÍK se poprvé v českém éteru ozvalo přesně o půlnoci ze 4. na 5. června 1999. Bylo to na středočeské frekvenci 95,0 FM. V dalších letech se naše vysílání postupně rozšiřovalo i do dalších částí republiky. Nejdříve do Prahy na frekvenci 87,8 FM a dále na sever Čech. Na Moravě začal BLANÍK vysílat v červnu 2001 na dvou frekvencích. Na Znojemsku na frekvenci 104.2 FM a na Třebíčsku na frekvenci 98,6 FM. V lednu 2008 pak došlo k dalšímu rozšíření vysílání Rádia BLANÍK do dalších oblastí v severních a jižních Čechách a od února 2008 pak BLANÍK můžete naladit i v západních Čechách. V červnu 2010 BLANÍK rozšířil své vysílání do Karlových Varů. Od 1. července BLANÍK naladíte také ve východních Čechách na frekvencích 93,9 FM a 103,4 FM. Podle posledních průzkumů poslechovosti RadioProjekt je Rádio BLANÍK opakovaně nejposlouchanější české regionální rádio s 1 257 000 posluchači týdně.
» www.radioblanik.cz

Rádio Černá Hora

Radio Černá Hora zasahuje cílovou skupinu ekonomicky aktivních posluchačů ve věku 19–39 let s přesahem do 49 let. Formát stanice: AC–CHR, tedy komerční hudební stanice pro mladé a dospělé – milovníky současných hitů a hitů 80.–90. let. Program stanice je neustále doplňován o nejrůznější soutěže, speciální pořady, akce a upoutávky. Radio Černá Hora se aktivně podílí na kulturním a společenském rozvoji měst i celého regionu východních Čech. Mnohé akce samo produkuje a mediálně podporuje. Pomáhá neziskovým a charitativním organizacím. Radio Černá Hora je dlohodobě lídrem východočeského rozhlasového trhu a mnoho let je jedním z nejposlouchanejších mezi soukromými regionálními rádii působícími na východě Čech.
» www.cernahora.cz

Rádio Evropa 2

» www.evropa2.cz

Rádio Kiss

» www.kiss.cz

realma-pískovna dolany s. r. o.

Pískovna Dolany nabízí písek a kačírky pro všechny odběratele. Ať už doma potřebujete trochu písku do pískoviště nebo jste velká firma působící ve stavebnictví, navštivte pískovnu Dolany. Jako jedna z mála pískoven v okolí Pardubic umožňujeme vjezd drobných odběratelů do pískovny, kde si sami mohou vybrat a naložit kamenivo. Zajistíme i dopravu materiálu na místo určení. Stálá kvalita dodávaného kameniva dle certifikovaného systému řízení výroby, výroba kameniva podle předložených křivek zrnitosti pro velkoodběratele.
» www.piskovnadolany.cz

Recosa

RECOSA Pardubice, s. r. o., založená v roce 1990, je více jak 25 let správně vnímána jako tradiční střechařská realizační firma. Jsme stabilní společnost, s vlastními kmenovými zaměstnanci, poskytující nejvyšší kvalitu odvedené práce, založené na mnohaleté praxi, profesionální přístup k obchodním partnerům. Základy naší spolehlivosti jsou opřeny o vlastní zaměstnance, pravidelně proškolované odbornými dodavatelskými firmami, výrobci izolačních materiálů, vlastní zázemí firmy, výrobní, dopravní a manipulační prostředky. Jsme držitelem certifikátu jakosti ISO 9001. Poskytujeme komplexní dodávky a realizace střech, včetně klempířských, zednických, hromosvodářských prací, projektové dokumentace, odborné posouzení stavu. Dalším předmětem činnosti naší firmy jsou izolace staveb: spodní, tlakové radonové, ale i tepelné. Izolační materiály rovněž prodáváme v sídle naší společnosti a to jak velko-, tak i maloodběratelům. Připravujeme rozšíření našeho výrobního programu v oblasti zateplování objektů, snižování energetické náročnosti budov. Jsme odborným dodavatelem zařazeným v seznamu firem „Zelená úsporám“, dotační tituly.
» www.recosa.cz

Reebok

Reebok je dynamicky se rozvíjející sportovní značka, která je součástí společnosti adidas-Group. Podporuje individualitu každého jedince, a to nejen ve sportu, ale i v běžném životě. Cílem značky Reebok je nabízet produkty, které dokonale zákazníkům sedí, jsou pohodlné a vyhovují potřebám, které si daný sport žádá. Moderní technologie, kvalitní materiály, nápadité barvy a stále dokonalejší a rafinovanější střihy jsou zárukou spokojenosti mnoha zákazníků. Reebok se nesoustředí pouze na úspěšné sportovce, své zákazníky provází v každé fázi a úrovni jejich sportovního úsilí. Důležité pro značku je, aby si svůj nejenom sportovní zážitek užili a viděli v něm zábavu. Hokejovou divizi, která nabízí značky Reebok a CCM, společnost do svého portfólia implementovala v roce 2008. Značka spolupracuje s Českým svazem ledního hokeje, českou národní reprezentací a dodává vybavení osmi týmům české hokejové extraligy. Na evropské úrovni Reebok spolupracuje s finskou, švédskou, ruskou a slovenskou hokejovou reprezentaci. V zámoří je pak partnerem nejpopulárnější hokejové ligy – severoamerické NHL.
» europe.reebokhockey.com/cz

RENOMIA

RENOMIA, a. s., je největší českou pojišťovací makléřskou společností. Již od roku 1993 poskytuje komplexní služby v oblasti risk managementu a pojištění pro firmy a jejich zaměstnance. RENOMIA úspěšně rozvíjí své aktivity nejen v ČR, ale i v dalších zemích střední a východní Evropy.

Díky vedoucí pozici na trhu a rozsáhlým odborným zkušenostem přináší RENOMIA svým klientům zcela nadstandardní podmínky pojistného krytí, flexibilní likvidaci škod a výhodnou cenu pojištění.

RENOMIA je transparentní a nezávislou společností, která vždy hájí zájmy svých klientů a jedná v jejich prospěch. Zaměřuje se zejména na pojištění průmyslových a podnikatelských rizik a nabízí komplexní služby:

  • analýza rizik a risk management
  • příprava pojistného programu a výběr nejvýhodnější varianty pojištění
  • správa pojistného programu
  • řešení škod 24 hodin denně 7 dní v týdnu
  • poradenství
  • vzdělávání v oblasti pojištění

RENOMIA má zkušenosti s pojištěním sportovních klubů, profesionálních hráčů i jednotlivých sportovních akcí na mezinárodní úrovni. Vyškolení specialisté připravují komplexní pojistné programy pro sportovní organizace, mezinárodní sportovní akce, profesionální sportovce i členy sportovních asociací.

V roce 2015 například pojistila Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji a UEFA Mistrovství Evropy ve fotbale do 21 let. Pod značkou RENOMIA Sport svým klientům nabízí zkušenosti, mezinárodní know-how a specializovaný tým pro pojištění sportovních aktivit.

Významnou předností RENOMIA jsou její unikátní mezinárodní služby a členství v mnoha prestižních světových sítích pojišťovacích makléřů. RENOMIA poskytuje svým klientům servis ve více než 135 zemích světa.

RENOMIA má jasně definované poslání, cíle a hodnoty, kterými se řídí, jak při poskytování služeb klientům, tak při práci se zaměstnanci. Úspěšný rozvoj RENOMIA je založen na odborných znalostech, pracovitosti a kreativitě jedinečného týmu spolupracovníků, kteří působí v ČR i v zahraničí. Profesní růst jednotlivých zaměstnanců a jejich celková spokojenost jsou pro RENOMIA jednou z hlavních priorit.

RENOMIA je držitelem prestižního oborového ocenění Pojišťovací makléř roku 2016 a také se díky významnému evropskému ocenění Ruban d’Honneur v soutěži European Business Awards v kategorii Zaměstnavatel roku zařadila mezi 10 nejlepších zaměstnavatelů v Evropě.
» www.renomia.cz

REPON GALVANIKA

Respect insurance brokers

RESPECT GROUP je jedním z nejvýznamnějších pojišťovacích makléřů na českém a slovenském trhu, který od roku 1993 poskytuje komplexní služby v oblasti průmyslového pojištění pro podnikatele a firmy. Významnou součástí služeb je kvalitní riskmanagement a efektivní systém likvidace škod. RESPECT GROUP je zcela nezávislý a vždy hájí zájmy svých klientů. RESPECT GROUP disponuje sítí 41 obchodních kanceláři v České a Slovenské republice. Poskytuje svým klientům komplexní pojistný systém, který pečlivě a efektivně organizuje jednotlivé oblasti fungování pojistné ochrany klienta. Pojistný systém RESPECT je postaven na pěti základních pilířích – koncepční audit, pojistný program, uživatelský manuál, pojistný trh a vlastní likvidační servis. RESPECT Group patří mezi zakládající členy celosvětové makléřské sítě UNiBA a je rovněž výhradním zástupcem pro Českou a Slovenskou republiku. Společnost RESPECT klade důraz na neustálé vzdělávání svých firemních klientů a jejich zaměstnanců v oblasti pojišťovacích produktů a služeb. Pořádá pro ně pravidelné semináře. RESPECT Group se stal Makléřem roku 2014 (1. místo). Řídí se mottem: Za kvalitu pojištění přebíráme osobní odpovědnost.
» www.respect.cz

Richter + Frenzel

Společnost Richter + Frenzel byla založena roku 1895 Emilem Richterem a Ernstem Frenzelem v německém Norimberku. V současnosti jsme předním maloobchodním i velkoobchodním prodejcem sortimentu sanity, topenářských a instalačních výrobků, inženýrských sítí a stále častěji vyhledávaných produktů z oblasti obnovitelných zdrojů energie. Na českém trhu působíme více jak dvě desetiletí a díky našim 29 pobočkám pokrýváme distribučně celou Českou republiku. Ve vybraných pobočkách navíc provozujeme pod značkou R+F KOUPELNY dvanáct koupelnových center, která prezentují unikátní koncept koupelen doplněný celou řadou praktických zákaznických služeb.
» www.r-f.cz

Rozvojový fond Pardubice

Investor a realizátor rekonstrukcí významných památkových budov a sportovišť, majitel historických objektů a Tipsport areny, pořadatel výstav, správce bytového fondu města, to vše je Rozvojový fond Pardubice a. s.
» www.rfpardubice.cz/

RWE Česká republika

RWE patří mezi pět největších evropských elektrárenských a plynárenských společností. Podniká ve výrobě, obchodu, přepravě a zásobování elektřinou a plynem. Více než 70 000 zaměstnanců dodává více než 16 milionům zákazníků elektřinu a přibližně 8 milionům zákazníků plyn.
» www.rwe.cz

SAINT–GOBAIN Isover CZ

Sev.en EC

Elektrárna ve Chvaleticích se stala součástí skupiny Sev.en v roce 2013. Severní energetická a. s. koupila akcie elektrárny od skupiny ČEZ. Tím vstoupila jako nový subjekt na trh s elektrickou energií a teplem. Od 1. srpna 2015 nese společnost nový název Sev.en EC, a. s.
» www.7ec.cz

SK-EKO Systems

Společnosti SK-EKO Systems s. r. o. a SK-EKO Pardubice s. r. o. působí na trhu již od roku 1995 a svým zákazníkům nabízí široké spektrum služeb. Hlavním předmětem podnikání skupiny SK-EKO je LOGICKÁ synergie oborů činností, která zaručuje našim zákazníkům poskytnutí služeb v nejvyšší kvalitě a kompletním rozsahu. Mezi přední činnosti skupiny SK-EKO patří ekologie, odpady, kovošrot, demolice a stavebnictví. Synergií uvedených pěti činností zajišťujeme recyklace a ekologické likvidace odpadů včetně dopravy, provádění demoličních a demontážních prací, provozování výkupen druhotných surovin, komplexní služby v oblasti pozemních, průmyslových a inženýrských staveb, demolice objektů a demontáže průmyslových celků. Vysoká kvalita poskytovaných služeb, profesionální přístup a odborný tým pracovníků vedou ke spokojenosti našich klientů. Motto: … EKO-LOGICKY společně pro budoucnost…
» www.skeko.cz

Ski centrum Říčky

Na jedno místě v Orlických horách naleznete zábavu pro rodiny s dětmi, pro páry i party přátel. Kompletní moderní zázemí je také připravené pro školy či firmy, které chtějí svým zaměstnancům dopřát školení v krásném prostřední a sportovním vyžitím. Na své si přijdou jak lyžaři začátečníci, tak i sportovní a zkušení lyžaři. Ve Ski areálu Říčky najdete vše na jednom místě – můžete si vypůjčit všechno potřebné vybavení, vylepšit si techniku v lyžařské a snowboardové škole U smrku nebo se vydat na upravené běžkařské tratě. V létě je okolí ideální místem pro turisty a cyklistiku a kdo má rád pořádnou zábavu, jistě vyzkouší káry a koloběžky či lanový park.
» www.skiricky.cz

Sklenářství Zdeněk Kudrnáč

Služby města Pardubic

Obchodní společnost Služby města Pardubic a. s. začala psát historii v roce 1997. První poskytované služby byly z oblasti pietních služeb. V roce 1998 navýšil náš zakladatel a jediný majitel, Statutární město Pardubice, základní kapitál vkladem majetku Technických služeb Pardubice. Tím byl nastartován náš rozvoj a podnikatelské aktivity.
» www.smp-pce.cz

SmP – odpady

Předmětem naší činnosti je komplexní zabezpečení služeb v oblasti svozu a likvidace odpadů pro občany i podnikatelské subjekty nejen ve městě Pardubice. Zajišťujeme taktéž přistavování velkoobjemových kontejnerů. Pro svoz i likvidaci odpadů disponujeme rozsáhlým vozovým parkem a kvalifikovanou obsluhou veškeré techniky a technologických zařízení dle příslušných norem a předpisů. Naším cílem je poskytnout odbornou a pružnou službu, založenou na týmové spolupráci několika profesí v oblasti komunálních služeb, která bude sloužit k vaší spokojenosti.
» www.smp-pce.cz

Smarty premium drink

Jemně sycený nápoj Smarty Black je tmavě červený s chutí šťávy z ibišku a granátového jablka. Podrží vás ve chvílích, kdy se potřebujete vyhnout takzvaným záchvatům únavy. Pomůže vám nejen s koncentrací při práci, ale i stoprocentně zvládat stresové situace a posílit svou psychickou i fyzickou odolnost. Většina surovin je přírodního původu, často shodných s těmi, které organismus produkuje přirozeně. Tím se Smarty diametrálně odlišuje od klasických energetických nápojů.Hlavními účinnými látkami jsou DMAE a synefrin obsažený v extraktu z hořkého pomeranče, dále extrakty ze zeleného čaje, zelené kávy a guarany. Díky tomuto speciálnímu složení se účinné látky navzájem podněcují a zvyšují vzájemně svůj efekt.
Jemně sycený nápoj Smarty White je světle růžový s příjemně aromatickou vůní a chutí brazilské rostliny Feijoa. Vhodný pro chvíle, kdy očekáváte fyzickou i psychickou aktivitu. Smarty White organismus šetrně stimuluje, harmonizuje a připravuje ho překonat únavu, a to bez nepříznivých důsledků typických pro různé „nakopáváky“.Obsahuje extrakty ze zelené kávy a zeleného čaje, které působí pozitivně na paměť a podporují srdeční výkon. Dalším z jeho důležitých efektů je schopnost zabránit velkým výkyvům hladiny krevního cukru. Nápoj neobsahuje ovocnou bázi, a stává se tak pro konzumenta lehce stravitelným a nedráždivým. Vitamin B5 společně s extraktem z byliny Eleutherococcus navíc úspěšně bojuje proti stresovým hormonům.
» www.smartydrink.cz

Sound Factory

Existují pouze dva způsoby, jak se odlišit. Buď jste lepší nebo levnější.
» www.sound-factory.cz

Sport 5

Televizní kanál SPORT 5 zahájil vysílání 2. srpna 2008 a zaměřuje se na široké spektrum sportovních odvětví. Pro diváky je dostupný v síti pozemního digitálního vysílání (DVB-T) MUX3 v Praze a Středních Čechách a dále v Regionální síti 8, která pokrývá všechna krajská města. TV SPORT 5 pracuje na adrese Šaldova 36, Praha 8 – Karlín. Vlastní 6 střižen, 3 dabérny, on air odbavovací pracoviště a studio, které je vybaveno jak pro výrobu pořadů do záznamu, tak pro živé vysílání s vlastní obrazovou a zvukovou režií. Televize SPORT 5 disponuje kompletním řetězcem k výrobě a vysílání v HD rozlišení. Díky in house technologické divizi vlastní společnost odbavovací playout, který je zásadním prvkem celé televizní technologie. Program je distribuován do pozemního, satelitního, kabelového vysílání a IPTV.
» www.sport5.cz

Spektrum

Společnost s ručením omezeným Spektrum Skuteč vznikla v roce 1994. Firma má kompletní technologii a zkušební stanice pro zabezpečení smluvních oprav a ověřování membránových, rotačních a turbínových plynoměrů všech významných evropských i světových výrobců, jejichž měřidla se objevují na českém trhu. To představuje více než 130 druhů, typů a velikostí plynoměrů. Pro laboratoře a firmy zabývající se monitoringem prostředí vyrábíme a opravujem bubnové laboratorní plynoměry a kulové teploměry. Pro servisní a metrologickou činnost, vykonávanou v souladu se systémem jakosti, vlastní firma potřebné doklady vydané a aktualizované českými metrologickými orgány.
» www.spektrum-ams.cz

Stafi

Stavební firma STAFI finalizace staveb s. r. o. se již od roku 1997 zaměřuje na dokončovací fáze stavebních prací – plastová okna, dveře, zateplování fasád i rekonstrukce střech. Provádíme také revitalizace bytových i panelových domů. Pomůžeme vám využít dotaci Nová zelená úsporám, Panel 2013, Jessica, nebo Program energetických úspor v bytových domech s 10% dotací od České Spořitelny. Zajišťujeme kompletní servis k získání těchto dotací na bytové či panelové domy + sami rekonstrukce domů provedeme. Většinu zakázek realizujeme v Pardubickém kraji, ale působíme po celé České republice.
» www.stafisro.cz

Stapro

Společnost STAPRO s. r. o. je významným dodavatelem informačních systémů, diagnostických přístrojů, zdravotnické techniky a zároveň i poskytovatelem služeb v oblasti informačních technologií pro zdravotnictví. Stapro od svého založení v roce 1990 průběžně zvyšuje tržní podíl a obrat prodeje vlastního ASW a služeb. Dceřiná společnost STAPRO Slovensko s. r. o. také úspěšně působí na slovenském zdravotnickém trhu již od roku 1993.
» www.stapro.cz

STASYS

Hlavním a jediným posláním firmy STASYS je poskytovat svým zákazníkům kvalitní, rychlé a cenově dostupné služby v oboru úklidových prací, prodeje čistících přípravků, prostředků a úklidových pomůcek. Firma provádí veškeré úklidové práce komplexně, k tomu využívá nejnovějších technologických postupů pro úklid, které pomáhají dosáhnout vysoké kvality. Ve společnosti je zaveden a uplatňován systém jakosti QMS ISO 9001:2000. Firma STASYS provádí periodické úklidové práce v administrativních budovách, školách, hotelových a restauračních zařízeních, tělocvičnách, výrobních halách, skladech atp. Dále provádí speciální úklidové a čistící práce: extrakční čištění koberců a čalouněného nábytku, strojní, tlakové nebo parní mytí a odmašťování podlah, nanášení ochranných vosků na podlahové krytiny, otryskávání materiálů pod vodní clonou, čištění interiérů motorových vozidel a letadel, mytí oken, výloh, praní záclon aj.
» www.stasys.cz

STAVIS

STAVOKA Kosice

STATING s. r. o.

Firma STATING s.r.o. působí na trhu od roku 2002. Snažíme se, abychom na rozbouřeném stavebním trhu uspěli otevřeností a důvěryhodností. Aby se klienti mohli vždy spolehnout, že to co se domluví, to platí. Ať už jde o termíny dokončení stavby nebo o ceny jednotlivých částí stavby. Naše činnost se z původní realizace na území východních Čech postupně rozšiřuje na celou Českou republiku.
» www.stating.cz

Stěhování Hanč

Strnad podlahy

Podlahářství Strnad se nachází v Rohovládové Bělé a je kousek jak od Pardubic, tak od Hradce Králové. Prodejní plocha 1000 m. Sídlíme v obci Rohovládova Bělá nedaleko Pardubic, ale naše působnost sahá i do okolních regionů. Naše služby můžete využít v lokalitách těchto měst: Čáslav, Holice, Hradec Králové, Chlumec nad Cidlinou, Chrudim, Kolín, Kutná Hora, Lázně Bohdaneč, Nový Bydžov, Pardubice, Poděbrady, Přelouč a dalších.
» www.strnad-koberce.cz

Střechy Jurák a syn

Specialisté na výstavbu a renovace střech v Pardubickém a Královéhradeckém kraji. Důvěřujte stabilní firmě s více než dvaadvacetiletou tradicí a stovkami realizovaných střech.
» www.strechy-jurakasyn.cz

Střída Sport

Společnost STŘÍDA SPORT založil v roce 1996 bývalý profesionální hokejista a pardubický odchovanec Martin Střída, který v Pardubicích otevřel první specializovanou prodejnu potřeb pro lední hokej. O 20 let později se již zavedená společnost přestěhovala do Prahy, kde byla v roce 2006 otevřena velkoobchodní pobočka s administrativním a skladovým zázemím. Od roku 2010 společnost disponuje výhradním právem pro distribuci zboží značky CCM. STŘÍDA SPORT kromě České republiky také působí na slovenském trhu s hokejovým vybavením a postupně vstupuje na trh maďarský. Mezi strategické partnery patří Český svaz ledního hokeje, Slovenský zväz ľadového hokeja, řada extraligových hokejových týmů, týmů první ligy a další obchodní společnosti.
» www.stridasport.cz

SVAN Chrudim

SVAN Chrudim je předním českým výrobcem přípojných vozidel. Výrobní program je zejména zaměřen na přívěsy a návěsy. V celé České republice, ale i za jejími hranicemi je SVAN synonymem vysoce kvalitních užitkových vozů „šitých“ na míru zákazníkovi. S inovovanými produkty otevíráme nové trhy a budujeme pozici na českém i evropském trhu. Vysoká kvalita výrobků, spolupráce se zahraničními partnery, používání moderních technologických postupů i neustály vývoj a zdokonalování produktů jsou zárukou nejen budoucnosti firmy, ale i spokojenosti zákazníků.
» www.svan.cz

TASK

Tatra

Mlékárna Hlinsko byla založena v roce 1939 a výroba byla spuštěna v roce 1943. V prvním roce mlékárna zpracovala 2 miliony litrů syrového mléka do výrobků sušené mléko, kondenzované mléko, máslo a sušené podmáslí. Po 70 letech zpracovává necelých 200 milionů litrů mléka ročně a výrobní program byl rozšířen o trvanlivé mléko a smetany, zmrzliny a ledové tříště. V roce 1947 společnost zrealizovala první exporty výrobků, aktuálně vyváží do více jak 25 zemí po celém světě. Od roku 1964 dodává na trh výrobky pod značkou Tatra, kterou používá dodnes a řadu výrobků rozšířila o značky Tatra Zmrzka a Tatra Professional, kterou používá pro dodávky profesionálním kuchařům v rámci gastro segmentu. Od roku 2011 mlékárna patří do společnosti firem AGROFERT, a. s. Mlékárna Hlinsko je hrdá na své výrobky prvotřídní kvality. Město Hlinsko se nachází na Českomoravské vysočině, oblasti zvláště známé pro svoji čistou a neznečistěnou přírodu, která rozhodně přispívá k výborné chuti mléka. Vstupní surovina je vždy z českých chovů a je pravidelně kontrolována. Mlékárna dlouhodobě investuje do nejmodernějších technologií a do systému řízení kvality. Díky tomu dosahuje společnost u všech výrobků nejen špičkové kvality, ale také jejich výjimečné chuti. Mlékárna Hlinsko je certifikována podle norem ISO 9001, HACCP a mezinárodním certifikátem IFS.
» www.tatramleko.cz

Tecam

Tiburón

Přejeme si, a děláme vše proto, aby naše restaurace byla vaší cílovou destinací. Od perfektního interiérového zpracování v jednom z nejznámějších objektů Pardubic, přes pečlivé vybrané delikatesy, profesionální kuchyň s michelinskou zkušeností, cigár salónek až po kolekci vín vybranou předními someliéry.
» www.tiburon-restaurant.cz

Tipsport

Největší sázková kancelář v České republice specializující se na kursové sázky působí na trhu od roku 1991. Hlavním předmětem její činnosti jsou kursové sázky, především na sportovní události, ale také na číselné hry či události veřejného zájmu, tzv. společenské sázky. Tipsport byl založen v Berouně a dodnes je odtud provozován jako ryze česká soukromá firma, bez jakékoli účasti státu či zahraničního kapitálu. Z celkového objemu peněz vložených ročně do sázek jich prosázejí Češi asi 48 % právě u Tipsportu. Dnes mají sázkaři u Tipsportu možnost sázet na více než 1000 kamenných pobočkách na území celé České republiky, přičemž zhruba 68 % jich funguje na bázi Tipsport barů. Svým klientům nabízí sázení po telefonu nebo věrnostní program Tipkonto. V roce 2005 vstoupil Tipsport zároveň i na slovenský a polský trh a založil tam společnosti, které využívají českého know-how pod názvy Tipsport SK, resp. Tipsport PL.
» www.tipsport.cz

TIS – CR s. r. o.

Poskytujeme technicko-inženýrské služby v oblasti přípravy a realizace vyšších dodávek transportních zařízení, hmotných dodávek, montáží a služeb.
» www.tis-cr.eu

TOP CENTRUM CZ s.r.o.

TOP CENTRUM nabízí široký výběr profesionálního nářadí, stavební mechanizace, kufrů a brašen na nářadí, teleskopických žebříků a vestaveb do vozidel SORTIMO. TOP CENTRUM zastupuje a zároveň provádí záruční a pozáruční servis firem Milwaukee, Hitachi, Knipex, Wera, Bessey, Parat, Tyrolit, Husqvarna, Telesteps, Honda, Atlas Copco, Sortimo a dalších. Pro pohodlný nákup využijte internetový obchod www.topcentrum.cz nebo navštivte sídlo firmy v Rohovládově Bělé, kde naleznete moderní zázemí a ucelenou nabídku produktů. Navštívit můžete také prodejnu Milwaukee centrum v Pardubicích nebo na webové stránce www.milwaukeetopcentrum.cz.
» www.topcentrum.cz

Transform

Produkce našeho výrobního závodu zahrnuje širokou škálu výrobků z recyklovaných plastů nejen pro dům a zahradu. Výrábíme plastové plotovky v tradičních tvarech jako masivní profily s přitažlivým vzhledem. Plastové profily se dají využít při stavbě nejrůznějsích druhů oplocení, pergol, laviček a podobně. Plastová zatravňovací dlažba je velmi pevná a lehká, tím se usnadní její pokládka. Pro terasy a balkony se hodí rýhované terasové desky. Narozdíl od klasických dřevěný terasových profilů jsou prakticky bezúdržbové. Dále vyrábíme zahradní nášlapné dílce, plotový základ nebo velmi praktický záhový chodník s obrubníkem. Hlavní výhodou našich výrobků je, že se nanatírají, nehnijí, nekorodují a jsou nenasákavé. Dají se snadno řezat, vrtat nebo spojovat vruty. Přesvěčte se sami…
» www.recyklace.cz

Transys

Historie inženýrské společnosti TRANSYS spol. s r. o. Chrudim se začala vyvíjet od konce roku 1992. Byla založena odborníky s mnohaletou praxí v oblasti projekce a dodávek transportních zařízení pro technologické závody, skládky a povrchové doly a jim příslušné ocelové konstrukce. Její vznik ovlivnily nové požadavky českého trhu na rychlé dodávky vysoké kvality s nízkými pořizovacími a následnými provozními náklady. V roce 2001 do společnosti přistoupili dva společníci z Holandska a společnost rozšířila své aktivity o oblast dodávek speciální jeřábové techniky, lodních vykladačů a speciálních jednoúčelových strojů.
» www.transys.cz

VČE – montáže

Společnost VČE – montáže, a. s. se sídlem v Pardubicích je projektantem a generálním dodavatelem elektroenergetických staveb nízkého, vysokého a velmi vysokého napětí, síťových telekomunikačních staveb a odborných servisních činností pro energetiku. Podnikání společnosti navazuje na nepřerušenou tradici síťových a technologických montáží Východočeské energetiky, a. s., a jejích právních předchůdců. Organizované počátky těchto montáží spadají do dvacátých let minulého století. Společnost disponuje 160 zaměstnanci a moderním strojním a mechanizačním vybavením. Společnost má zaveden Integrovaný systém řízení zahrnující management jakosti (dle norem ČSN EN ISO řady 9 000), systém environmentálního managementu (dle norem ČSN EN ISO řady 14 000) a systém managementu BOZP (dle OHSAS 18001)
» www.vcem.cz

Vinotéka Pánů z Pernštejna

V roce 2005 jsme v Pardubicích otevřeli Vinotéku Pánů z Pernštejna. Byl to další krok po distribuci vín. Vinotéka slouží pro VÍNO KAMELOT jako vlajková loď a odběrné místo pro nákupy přes e-shop. Nabízíme na 600 druhů vín, výběrové destiláty jako například jednosladové (single malt) i míchané whisky (blend), koňaky, burbony, karibské rumy, teuqily, vodky nebo slivovice. Dále delikátní čokolády, kubánské douníky a someliérské a dárkové předměty.
» www.vino-kamelot.cz

Východočeské divadlo Pardubice

Východočeské divadlo Pardubice (VČD) patří k nejprestižnějším kulturním stánkům Pardubického kraje, úspěchy sklízí nejen na domovské scéně, ale i na zájezdech či festivalech po celé České republice i v zahraničí. V letech 2002-2003 divadlo prošlo několika nákladnými rekonstrukcemi jak interiéru, tak exteriéru historické budovy, které jí navrátily původní secesní krásu. V současné době opět zdobí jeviště zrekonstruovaná malovaná opona a v hledišti svítí lustr, který byl také v původních Balšánkových návrzích, ale z důvodu nedostatku financí nebyl vyhotoven. Nová opona i lustr byly financovány z veřejné sbírky. Východočeské divadlo hraje v Městském divadle, na Malé scéně ve dvoře a v letních měsících pak využívá možnosti hraní v amfiteátru na vyhlídce hradu Kunětická hora. Ročně připravuje okolo osmi premiér, repertoár divadla se snaží uspokojit každého diváka, proto na jevišti uvidíte pohádky, muzikály, dramata i komedie.
» www.vcd.cz

Vzduchotechnika Vyskočil

» www.vzt-vyskocil.cz

Westminster Unternehmensgruppe

Westminster Unternehmensgruppe je společnost se sídlem v Berlíně a má několik dceřiných společností. Z nich nejsilnější je Westminster Immobilien GmbH zabývající se pronájmem nemovitostí.
» www.westminster.de

Twitter
Facebook

Generální partner

ČSOB Pojišťovna

Hlavní partner arény

Tipsport arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
REPON
Pekařství Frydrych
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera
Fanshop Dynana Pardubice

Chcete být vidět?

Banner sponzoři