Nadační cena Vladimíra Martince

Banner

Před začátkem hokejové sezony 2017/2018 budou znovu vyhlášeni vítězové Nadační ceny Vladimíra Martince za uplynulou sezonu 2016/2017, kterou uděluje Nadace Lenky a Romana Šmidberských v jejím již třetím ročníku.

Každý hráč opět projde hodnocením ve čtyřech kritériích: sportovní stránka, školní prospěch, přístup spojený s etikou hráče a přístup rodičů. V jednotlivých kategoriích budou vyhlášeni nekvalitnější hráči, kteří obdrží od Nadace Lenky a Romana Šmidberských za podpory a spolupráce s novým partnerem projektu – společností STŘÍDA SPORT s.r.o. – finanční příspěvek na platbu ročních členských příspěvků a příspěvků na hokejovou výstroj.

Více o tomto projektu naleznete na této stránce.

Veškeré informace o projektech Nadace Lenky a Romana Šmidberských najdete na www.nadacelr.cz.

Držitelé nadační ceny

Společná fotografie držitelů Nadační ceny Vladimíra Martince. Kliknutím na fotografii ji zobrazíte v lepší kvalitě.

REPON
Pekařství Frydrych