NOEN extraliga staršího dorostu 2016/2017

Vybrat sezónu
Junioři Soupiska Zápasy Příprava -
Mladší dorost Soupiska Zápasy Příprava -
Starší dorost Soupiska Zápasy Příprava -
Junioři Soupiska Zápasy - -
Starší dorost Soupiska Zápasy - -
Mladší dorost Soupiska Zápasy - -
5. třída Soupiska Zápasy - -
6. třída Soupiska Zápasy - -
7. třída Soupiska Zápasy - -
KoloDenDatumDomácíHostéČas/skóreStadion/třetiny
1. pátek 2.9.2016 Dynamo Pardubice Havlíčkův Brod 0:1p (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1)
2. sobota 3.9.2016 Motor Č. Budějovice Dynamo Pardubice 2:3sn (0:1, 2:1, 0:0 - 0:0 - 0:1)
4. úterý 6.9.2016 Bílí Tygři Liberec Dynamo Pardubice 2:3sn (0:1, 2:1, 0:0 – 0:0 – 0:1)
3. pátek 9.9.2016 Dynamo Pardubice Kolín 6:0 (2:0, 3:0, 1:0)
5. úterý 13.9.2016 Dynamo Pardubice Mountfield HK 3:4 (1:1, 1:3, 1:0)
6. sobota 17.9.2016 Mladá Boleslav Dynamo Pardubice 5:4sn (1:3, 3:0, 0:1 – 0:0 – 1:0)
7. pátek 23.9.2016 Dynamo Pardubice Písek 8:2 (1:0, 4:1, 3:1)
8. sobota 24.9.2016 Havlíčkův Brod Dynamo Pardubice 3:6 (2:1, 1:3, 0:2)
9. pátek 30.9.2016 Dynamo Pardubice Motor Č. Budějovice 2:0 (0:0, 0:1, 0:1)
10. sobota 1.10.2016 Kolín Dynamo Pardubice 0:9 (0:1, 0:5, 0:3)
11. pátek 7.10.2016 Dynamo Pardubice Bílí Tygři Liberec 7:2 (1:0, 1:1, 5:1)
13. pátek 14.10.2016 Dynamo Pardubice Mladá Boleslav 4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
14. sobota 15.10.2016 Písek Dynamo Pardubice 4:8 (0:4, 2:2, 2:2)
15. čtvrtek 20.10.2016 Dynamo Pardubice Havlíčkův Brod 5:1 (2:0, 2:1, 1:0)
16. pátek 21.10.2016 Motor Č. Budějovice Dynamo Pardubice 6:4 (2:2, 2:1, 2:1)
12. úterý 25.10.2016 Mountfield HK Dynamo Pardubice 2:4 (1:0, 0:3, 1:1)
17. pátek 28.10.2016 Dynamo Pardubice Kolín 7:2 (3:0, 2:0, 2:2)
18. sobota 29.10.2016 Bílí Tygři Liberec Dynamo Pardubice 3:2 (0:0, 0:2, 3:0)
19. pátek 4.11.2016 Dynamo Pardubice Mountfield HK 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
20. sobota 5.11.2016 Mladá Boleslav Dynamo Pardubice 1:4 (0:1, 1:3, 0:0)
21. pátek 11.11.2016 Dynamo Pardubice Písek 13:2 (6:0, 3:1, 4:1)
22. sobota 12.11.2016 Havlíčkův Brod Dynamo Pardubice 2:5 (0:3, 1:2, 1:0)
23. pátek 18.11.2016 Dynamo Pardubice Motor Č. Budějovice 2:4 (1:2, 0:0, 1:2)
24. sobota 19.11.2016 Kolín Dynamo Pardubice 4:7 (1:4, 2:2, 1:1)
26. úterý 22.11.2016 Mountfield HK Dynamo Pardubice 3:5 (1:1, 0:2, 2:2)
25. pátek 25.11.2016 Dynamo Pardubice Bílí Tygři Liberec 7:2 (3:1, 3:0, 1:1)
27. pátek 2.12.2016 Dynamo Pardubice Mladá Boleslav 5:4sn (1:1, 3:2, 0:1 – 0:0 – 1:0)
28. sobota 3.12.2016 Písek Dynamo Pardubice 4:15 (3:4, 0:7, 1:4)
29. pátek 9.12.2016 Dynamo Pardubice Piráti Chomutov 4:1 (2:0, 2:0, 0:1)
30. sobota 10.12.2016 Dynamo Pardubice Karlovy Vary 2:4 (1:0, 1:1, 0:3)
31. pátek 16.12.2016 Plzeň Dynamo Pardubice 3:4sn (2:1, 0:1, 1:1 – 0:0 – 0:1)
32. sobota 17.12.2016 Dynamo Pardubice Sparta Praha 3:5 (1:1, 1:1, 1:3)
33. pátek 6.1.2017 Dukla Jihlava Dynamo Pardubice 2:3p (0:2, 2:0, 1:1 – 0:1)
34. sobota 7.1.2017 Kometa Brno Dynamo Pardubice 1:2p (0:1, 1:0, 0:0 – 0:1)
35. pátek 13.1.2017 Dynamo Pardubice Oceláři Třinec 2:9 (1:1, 1:7, 0:1)
36. sobota 14.1.2017 Dynamo Pardubice Zlín 8:4 (2:1, 3:2, 3:1)
37. pátek 20.1.2017 Piráti Chomutov Dynamo Pardubice 0:6 (0:0, 0:3, 0:3)
38. sobota 21.1.2017 Karlovy Vary Dynamo Pardubice 3:2sn (0:2, 0:0, 2:0 – 0:0 – 1:0)
39. čtvrtek 26.1.2017 Dynamo Pardubice Plzeň 4:3 (1:0, 2:2, 1:1)
40. sobota 28.1.2017 Sparta Praha Dynamo Pardubice 5:6 (2:1, 3:2, 0:3)
41. čtvrtek 2.2.2017 Dynamo Pardubice Dukla Jihlava 3:6 (1:3, 1:2, 1:1)
42. pátek 3.2.2017 Dynamo Pardubice Kometa Brno 5:2 (1:0, 1:1, 3:1)
43. pátek 17.2.2017 Oceláři Třinec Dynamo Pardubice 3:4 (1:0, 2:4, 0:0)
44. sobota 18.2.2017 Zlín Dynamo Pardubice 3:4 (0:0, 3:3, 0:1)
OF1 pátek 24.2.2017 Dynamo Pardubice Rytíři Kladno 2:8 (1:1, 0:5, 1:2)
OF2 sobota 25.2.2017 Dynamo Pardubice Rytíři Kladno 5:2 (1:1, 3:1, 1:0)
OF3 úterý 28.2.2017 Rytíři Kladno Dynamo Pardubice 5:6p (1:2, 3:2, 1:1 – 0:1)
OF4 středa 1.3.2017 Rytíři Kladno Dynamo Pardubice 1:2 (0:2, 0:0, 1:0)
ČF1 úterý 7.3.2017 Dynamo Pardubice Oceláři Třinec 0:3 (0:0, 0:0, 0:3)
ČF2 čtvrtek 9.3.2017 Oceláři Třinec Dynamo Pardubice 18:00 Werk arena
Mládež
  1. Organizační struktura
  2. Zpravodajství o mládeži
  3. Utkání mládeže
  4. Modelový rozvrh ledů
  5. Kurz bruslení
  6. Akademie ČSLH
  7. Podpora talentovaných hráčů
  8. Konzultační hodiny
  9. Týmové fotografie
  10. Junioři
  11. Starší dorostenci
  12. Mladší dorostenci
  13. Ročník 2004
  14. Ročník 2005
  15. Ročník 2006
  16. Ročník 2007
  17. Ročník 2008
  18. Ročník 2009
  19. Ročník 2010
  20. Ročník 2011
  21. Kurz bruslení
  22. Brankáři
  23. Pokyny a dokumenty
  24. Žádost o sociální program
  25. Partnerská škola
  26. Hokejová škola
  27. Ubytovací řád Akademie ČSLH
  28. Členské příspěvky
  29. Etický kodex trenéra mládeže
Twitter
Facebook

Generální partner

ČSOB Pojišťovna

Hlavní partner arény

Tipsport arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
REPON
Pekařství Frydrych
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera
Fanshop Dynana Pardubice

Chcete být vidět?

Banner sponzoři