Český Telecom extraliga ledního hokeje 2002/2003

KoloDenDatumDomácíHostéČas/skóreStadion/třetiny
1. pátek 13.9.2002 Dynamo Pardubice Motor Č. Budějovice 5:2 (1:1, 2:1, 2:0)
2. neděle 15.9.2002 Havířov Dynamo Pardubice 3:6 (0:3, 0:2, 3:1)
3. pátek 20.9.2002 Dynamo Pardubice Litvínov 1:4 (0:0, 1:1, 0:3)
4. neděle 22.9.2002 Karlovy Vary Dynamo Pardubice 1:7 (1:2, 0:1, 0:4)
5. úterý 24.9.2002 Dynamo Pardubice Vsetín 4:1 (3:1, 0:0, 1:0)
6. pátek 27.9.2002 Slavia Praha Dynamo Pardubice 5:0 (1:0, 0:1, 0:2)
7. neděle 29.9.2002 Dynamo Pardubice Bílí Tygři Liberec 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
8. čtvrtek 3.10.2002 Vítkovice Dynamo Pardubice 4:3 (3:1, 1:1, 0:1)
9. neděle 6.10.2002 Znojmo Dynamo Pardubice 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)
10. úterý 8.10.2002 Dynamo Pardubice Oceláři Třinec 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
11. pátek 11.10.2002 Sparta Praha Dynamo Pardubice 1:1p (0:0, 0:0, 1:1 – 0:0)
12. neděle 13.10.2002 Dynamo Pardubice Plzeň 5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
13. pátek 18.10.2002 Berani Zlín Dynamo Pardubice 1:4 (1:2, 0:0, 0:2)
14. neděle 20.10.2002 Motor Č. Budějovice Dynamo Pardubice 7:3 (2:0, 3:2, 2:1)
15. úterý 22.10.2002 Dynamo Pardubice Havířov 4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
16. sobota 26.10.2002 Litvínov Dynamo Pardubice 1:6 (0:1, 1:4, 0:1)
17. neděle 27.10.2002 Dynamo Pardubice Karlovy Vary 5:4 (0:1, 3:0, 2:3)
18. pátek 1.11.2002 Vsetín Dynamo Pardubice 2:5 (1:2, 0:3, 1:0)
20. úterý 12.11.2002 Bílí Tygři Liberec Dynamo Pardubice 3:4 (3:0, 0:2, 0:2)
21. pátek 15.11.2002 Dynamo Pardubice Vítkovice 3:2 (1:0, 1:0, 1:2)
22. sobota 16.11.2002 Dynamo Pardubice Znojmo 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
23. úterý 19.11.2002 Oceláři Třinec Dynamo Pardubice 5:4 (1:2, 1:2, 3:0)
24. pátek 22.11.2002 Dynamo Pardubice Sparta Praha 4:1 (0:1, 3:0, 1:0)
25. neděle 24.11.2002 Plzeň Dynamo Pardubice 4:3 (0:1, 4:1, 0:1)
19. úterý 26.11.2002 Dynamo Pardubice Slavia Praha 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
26. pátek 29.11.2002 Dynamo Pardubice Berani Zlín 5:3 (4:2, 0:1, 1:0)
27. neděle 1.12.2002 Dynamo Pardubice Motor Č. Budějovice 6:2 (0:0, 2:1, 4:1)
28. úterý 3.12.2002 Havířov Dynamo Pardubice 1:3 (1:1, 0:2, 0:0)
29. pátek 6.12.2002 Dynamo Pardubice Litvínov 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
30. neděle 8.12.2002 Karlovy Vary Dynamo Pardubice 2:3p (0:0, 0:2, 2:0 – 0:1)
31. úterý 10.12.2002 Dynamo Pardubice Vsetín 5:1 (0:0, 1:0, 4:1)
32. pátek 13.12.2002 Slavia Praha Dynamo Pardubice 5:3 (1:2, 0:0, 4:1)
33. pátek 27.12.2002 Dynamo Pardubice Bílí Tygři Liberec 3:2p (0:1, 1:0, 1:1 – 1:0)
34. neděle 29.12.2002 Vítkovice Dynamo Pardubice 3:1 (2:0, 0:0, 1:1)
35. pátek 3.1.2003 Znojmo Dynamo Pardubice 1:2 (0:0, 0:0, 1:2)
36. sobota 4.1.2003 Dynamo Pardubice Oceláři Třinec 5:2 (1:1, 0:0, 4:1)
37. úterý 7.1.2003 Sparta Praha Dynamo Pardubice 3:3p (0:1, 2:0, 1:2 – 0:0)
38. pátek 10.1.2003 Dynamo Pardubice Plzeň 1:2p (1:0, 0:0, 0:1 – 0:1)
39. neděle 12.1.2003 Berani Zlín Dynamo Pardubice 5:1 (0:0, 2:1, 3:0)
40. pátek 17.1.2003 Motor Č. Budějovice Dynamo Pardubice 1:3 (0:0, 0:2, 1:1)
41. neděle 19.1.2003 Dynamo Pardubice Havířov 2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
42. pátek 24.1.2003 Litvínov Dynamo Pardubice 2:3p (0:0, 2:1, 0:1 – 0:1)
43. neděle 26.1.2003 Dynamo Pardubice Karlovy Vary 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
44. úterý 28.1.2003 Vsetín Dynamo Pardubice 5:0 (3:0, 2:0, 0:0)
45. čtvrtek 30.1.2003 Dynamo Pardubice Slavia Praha 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
46. pátek 14.2.2003 Bílí Tygři Liberec Dynamo Pardubice 1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
47. neděle 16.2.2003 Dynamo Pardubice Vítkovice 6:1 (1:1, 2:0, 3:0)
48. pátek 21.2.2003 Dynamo Pardubice Znojmo 6:4 (1:2, 4:0, 1:2)
49. neděle 23.2.2003 Oceláři Třinec Dynamo Pardubice 4:3p (1:1, 1:1, 1:1 – 1:0)
50. úterý 25.2.2003 Dynamo Pardubice Sparta Praha 2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
51. pátek 28.2.2003 Plzeň Dynamo Pardubice 2:3p (1:1, 1:0, 0:1 – 0:1)
52. neděle 2.3.2003 Dynamo Pardubice Berani Zlín 2:3 (0:2, 1:1, 1:0)
ČF1 středa 5.3.2003 Dynamo Pardubice Znojmo 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
ČF2 čtvrtek 6.3.2003 Dynamo Pardubice Znojmo 7:1 (4:0, 1:0, 2:1)
ČF3 neděle 9.3.2003 Znojmo Dynamo Pardubice 3:2 (1:0, 1:2, 1:0)
ČF4 pondělí 10.3.2003 Znojmo Dynamo Pardubice 4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
ČF5 čtvrtek 13.3.2003 Dynamo Pardubice Znojmo 3:1 (1:1, 0:0, 2:0)
ČF6 sobota 15.3.2003 Znojmo Dynamo Pardubice 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
SF1 čtvrtek 20.3.2003 Dynamo Pardubice Oceláři Třinec 10:2 (2:0, 4:1, 4:1)
SF2 pátek 21.3.2003 Dynamo Pardubice Oceláři Třinec 3:4 (1:1, 1:3, 1:0)
SF3 pondělí 24.3.2003 Oceláři Třinec Dynamo Pardubice 1:4 (0:0, 1:3, 0:1)
SF4 úterý 25.3.2003 Oceláři Třinec Dynamo Pardubice 4:2 (1:1, 2:1, 1:0)
SF5 pátek 28.3.2003 Dynamo Pardubice Oceláři Třinec 7:2 (1:1, 2:0, 4:1)
SF6 neděle 30.3.2003 Oceláři Třinec Dynamo Pardubice 4:5p (1:1, 2:2, 1:1 – 0:1)
F1 sobota 5.4.2003 Dynamo Pardubice Slavia Praha 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
F2 neděle 6.4.2003 Dynamo Pardubice Slavia Praha 2:4 (0:2, 2:1, 0:1)
F3 středa 9.4.2003 Slavia Praha Dynamo Pardubice 5:4p (1:2, 2:0, 1:2 – 1:0)
F4 čtvrtek 10.4.2003 Slavia Praha Dynamo Pardubice 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
F5 neděle 13.4.2003 Dynamo Pardubice Slavia Praha 4:3p (1:1, 0:2, 2:0 – 1:0)
F6 úterý 15.4.2003 Slavia Praha Dynamo Pardubice 1:5 (0:2, 1:1, 0:2)
F7 čtvrtek 17.4.2003 Dynamo Pardubice Slavia Praha 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
Twitter
Facebook

Generální partner

ČSOB Pojišťovna

Hlavní partner arény

Tipsport arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři