O2 extraliga 2009/2010

KoloDenDatumDomácíHostéČas/skóreStadion/třetiny
26. neděle 22.11.2009 Oceláři Třinec Dynamo Pardubice 0:6 (0:2, 0:1, 0:3)
39. neděle 10.1.2010 Dynamo Pardubice Oceláři Třinec 4:5 (1:1, 2:2, 1:2)
ČF3 sobota 20.3.2010 Oceláři Třinec Dynamo Pardubice 4:5p (1:1, 2:2, 1:1 – 0:1)
29. neděle 29.11.2009 Dynamo Pardubice Karlovy Vary 3:5 (1:2, 0:3, 2:0)
10. úterý 29.9.2009 Slavia Praha Dynamo Pardubice 2:5 (2:0, 0:3, 0:2)
F3 středa 21.4.2010 Vítkovice Dynamo Pardubice 2:5 (1:2, 0:1, 1:2)
13. úterý 6.10.2009 Oceláři Třinec Dynamo Pardubice 1:5 (0:3, 0:1, 1:1)
ČF4 neděle 21.3.2010 Oceláři Třinec Dynamo Pardubice 0:5 (0:3, 0:1, 0:1)
18. úterý 20.10.2009 Litvínov Dynamo Pardubice 6:4 (1:1, 2:0, 3:3)
17. neděle 18.10.2009 Dynamo Pardubice Bílí Tygři Liberec 5:4 (0:0, 3:2, 2:2)
3. neděle 13.9.2009 Dynamo Pardubice Karlovy Vary 3:4sn (0:0, 1:2, 2:1 – 0:0 – 0:1)
24. neděle 15.11.2009 Vítkovice Dynamo Pardubice 3:4sn (2:0, 1:2, 0:1 – 0:0 – 0:1)
31. neděle 6.12.2009 Dynamo Pardubice Litvínov 3:4 (1:0, 0:3, 2:1)
SF3 středa 7.4.2010 Bílí Tygři Liberec Dynamo Pardubice 3:4p (0:1, 2:2, 1:0 – 0:1)
7. úterý 17.11.2009 Dynamo Pardubice Motor Č. Budějovice 2:4 (1:1, 0:1, 1:2)
25. pátek 20.11.2009 Mladá Boleslav Dynamo Pardubice 2:4 (0:3, 1:0, 1:1)
44. neděle 24.1.2010 Litvínov Dynamo Pardubice 2:4 (1:1, 1:1, 0:2)
20. neděle 25.10.2009 Motor Č. Budějovice Dynamo Pardubice 1:4 (0:1, 0:3, 1:0)
45. pátek 29.1.2010 Dynamo Pardubice Plzeň 1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
SF4 čtvrtek 8.4.2010 Bílí Tygři Liberec Dynamo Pardubice 1:4 (0:0, 0:2, 1:2)
37. neděle 3.1.2010 Dynamo Pardubice Vítkovice 10:3 (3:1, 5:1, 2:1)
5. pátek 18.9.2009 Dynamo Pardubice Litvínov 9:3 (3:2, 4:0, 2:1)
9. neděle 27.9.2009 Dynamo Pardubice Kometa Brno 6:3 (3:0, 1:2, 2:1)
ČF2 středa 17.3.2010 Dynamo Pardubice Oceláři Třinec 5:3 (2:2, 1:0, 2:1)
4. úterý 15.9.2009 Bílí Tygři Liberec Dynamo Pardubice 4:3 (2:1, 2:1, 0:1)
27. středa 25.11.2009 Dynamo Pardubice Berani Zlín 4:3 (2:0, 2:3, 0:0)
38. pátek 8.1.2010 Dynamo Pardubice Mladá Boleslav 4:3 (2:0, 2:2, 0:1)
2. pátek 11.9.2009 Sparta Praha Dynamo Pardubice 2:3sn (1:0, 0:1, 1:1 – 0:0 – 0:1)
23. pátek 13.11.2009 Dynamo Pardubice Slavia Praha 2:3p (0:1, 1:0, 1:1 – 0:1)
28. úterý 1.12.2009 Sparta Praha Dynamo Pardubice 2:3sn (1:0, 0:0, 1:2 – 0:0 – 0:1)
F4 čtvrtek 22.4.2010 Vítkovice Dynamo Pardubice 2:3p (0:1, 1:0, 1:1 – 0:1)
ČF1 úterý 16.3.2010 Dynamo Pardubice Oceláři Třinec 1:3 (0:2, 1:1, 0:0)
47. úterý 2.2.2010 Dynamo Pardubice Rytíři Kladno 6:2 (0:1, 1:0, 5:1)
12. neděle 4.10.2009 Dynamo Pardubice Mladá Boleslav 4:2 (0:0, 2:2, 2:0)
14. pátek 9.10.2009 Berani Zlín Dynamo Pardubice 4:2 (1:1, 2:1, 1:0)
21. pátek 30.10.2009 Dynamo Pardubice Rytíři Kladno 4:2 (2:1, 0:1, 2:0)
40. pátek 15.1.2010 Berani Zlín Dynamo Pardubice 4:2 (0:1, 2:0, 2:1)
11. čtvrtek 1.10.2009 Dynamo Pardubice Vítkovice 3:2 (0:0, 2:0, 1:2)
15. neděle 11.10.2009 Dynamo Pardubice Sparta Praha 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
16. úterý 27.10.2009 Karlovy Vary Dynamo Pardubice 3:2sn (0:1, 2:1, 0:0 – 0:0 – 1:0)
19. pátek 23.10.2009 Dynamo Pardubice Plzeň 3:2 (2:1, 0:1, 1:0)
32. pátek 11.12.2009 Plzeň Dynamo Pardubice 3:2p (1:0, 0:2, 1:0 – 1:0)
41. neděle 17.1.2010 Dynamo Pardubice Sparta Praha 3:2 (2:1, 0:1, 1:0)
42. úterý 19.1.2010 Karlovy Vary Dynamo Pardubice 3:2sn (0:0, 2:2, 0:0 – 0:0 – 1:0)
46. neděle 31.1.2010 Motor Č. Budějovice Dynamo Pardubice 3:2 (0:0, 2:1, 1:1)
50. úterý 9.2.2010 Vítkovice Dynamo Pardubice 3:2 (1:0, 2:1, 0:1)
ČF5 středa 24.3.2010 Dynamo Pardubice Oceláři Třinec 3:2 (0:1, 3:0, 0:1)
1. středa 9.9.2009 Dynamo Pardubice Berani Zlín 1:2sn (1:0, 0:1, 0:0 – 0:0 – 0:1)
6. neděle 20.9.2009 Plzeň Dynamo Pardubice 1:2sn (1:0, 0:1, 0:0 – 0:0 – 0:1)
34. středa 23.12.2009 Rytíři Kladno Dynamo Pardubice 1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
36. úterý 29.12.2009 Slavia Praha Dynamo Pardubice 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
51. středa 3.3.2010 Mladá Boleslav Dynamo Pardubice 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
52. pátek 5.3.2010 Dynamo Pardubice Oceláři Třinec 6:1 (1:0, 2:0, 3:1)
43. pátek 22.1.2010 Dynamo Pardubice Bílí Tygři Liberec 5:1 (0:1, 2:0, 3:0)
F1 sobota 17.4.2010 Dynamo Pardubice Vítkovice 5:1 (2:1, 1:0, 2:0)
22. neděle 1.11.2009 Kometa Brno Dynamo Pardubice 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
30. čtvrtek 3.12.2009 Bílí Tygři Liberec Dynamo Pardubice 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
35. neděle 27.12.2009 Dynamo Pardubice Kometa Brno 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
48. pátek 5.2.2010 Kometa Brno Dynamo Pardubice 2:1sn (1:0, 0:1, 0:0 – 0:0 – 1:0)
SF1 sobota 3.4.2010 Dynamo Pardubice Bílí Tygři Liberec 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
49. neděle 7.2.2010 Dynamo Pardubice Slavia Praha 8:0 (3:0, 1:0, 4:0)
8. pátek 25.9.2009 Rytíři Kladno Dynamo Pardubice 6:0 (4:0, 1:0, 1:0)
33. neděle 13.12.2009 Dynamo Pardubice Motor Č. Budějovice 5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
SF2 neděle 4.4.2010 Dynamo Pardubice Bílí Tygři Liberec 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)
F2 neděle 18.4.2010 Dynamo Pardubice Vítkovice 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Twitter
Facebook

Generální partner

ČSOB Pojišťovna

Hlavní partner arény

Tipsport arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
REPON
Pekařství Frydrych
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera
Fanshop Dynana Pardubice

Chcete být vidět?

Banner sponzoři