Tipsport extraliga ledního hokeje 2017/2018

KoloDenDatumDomácíHostéČas/skóreStadion/třetiny
1.   pátek 8.9.2017 Dynamo Pardubice Sparta Praha 2:3 (0:1, 0:2, 2:0)
2. neděle 10.9.2017 Berani Zlín Dynamo Pardubice 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
3. úterý 12.9.2017 Dynamo Pardubice Piráti Chomutov 1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
4. pátek 15.9.2017 Mladá Boleslav Dynamo Pardubice 4:2 (2:1, 1:1, 1:0)
5. neděle 17.9.2017 Vítkovice Dynamo Pardubice 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
6. pátek 22.9.2017 Dynamo Pardubice Dukla Jihlava 7:5 (4:2, 0:1, 3:2)
7. neděle 24.9.2017 Plzeň Dynamo Pardubice 10:2 (1:1, 5:0, 4:1)
8. pátek 29.9.2017 Dynamo Pardubice Kometa Brno 4:5 (1:0, 2:2, 1:3)
9. neděle 1.10.2017 Bílí Tygři Liberec Dynamo Pardubice 4:1 (0:0, 4:1, 0:0)
14. úterý 3.10.2017 Sparta Praha Dynamo Pardubice 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
10. pátek 6.10.2017 Dynamo Pardubice Olomouc 1:2p (0:0, 0:1, 1:0 – 0:1)
11. neděle 8.10.2017 Litvínov Dynamo Pardubice 0:1sn (0:0, 0:0, 0:0 – 0:0 – 0:1)
12.   pátek 13.10.2017 Dynamo Pardubice Oceláři Třinec 2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
13. neděle 15.10.2017 Mountfield HK Dynamo Pardubice 6:0 (1:0, 3:0, 2:0)
15.   pátek 20.10.2017 Dynamo Pardubice Berani Zlín 4:3p (2:2, 0:1, 1:0 – 1:0)
16.   neděle 22.10.2017 Piráti Chomutov Dynamo Pardubice 3:2 (0:0, 2:1, 1:1)
17. pátek 27.10.2017 Dynamo Pardubice Mladá Boleslav 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
18.   neděle 29.10.2017 Dynamo Pardubice Vítkovice 3:4 (1:2, 2:2, 0:0)
19.   pátek 3.11.2017 Dukla Jihlava Dynamo Pardubice 2:3sn (0:1, 1:0, 1:1 – 0:0 – 0:1)
20. neděle 5.11.2017 Dynamo Pardubice Plzeň 0:4 (0:2, 0:1, 0:1)
21. středa 15.11.2017 Kometa Brno Dynamo Pardubice 1:2p (0:0, 1:1, 0:0 – 0:1)
22.   pátek 17.11.2017 Dynamo Pardubice Bílí Tygři Liberec 5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
24.   úterý 21.11.2017 Dynamo Pardubice Litvínov 5:0 (1:0, 3:0, 1:0)
25.   pátek 24.11.2017 Oceláři Třinec Dynamo Pardubice 3:2sn (1:0, 1:1, 0:1 – 0:0 – 1:0)
26. neděle 26.11.2017 Dynamo Pardubice Mountfield HK 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
23. úterý 28.11.2017 Olomouc Dynamo Pardubice 3:2p (0:1, 2:0, 0:1 – 1:0)
27.   pátek 1.12.2017 Dynamo Pardubice Sparta Praha 1:4 (0:0, 0:1, 1:3)
28. neděle 3.12.2017 Berani Zlín Dynamo Pardubice 5:2 (1:0, 3:1, 1:0)
29.   pátek 8.12.2017 Dynamo Pardubice Piráti Chomutov 5:2 (3:1, 0:0, 2:1)
30.   neděle 10.12.2017 Mladá Boleslav Dynamo Pardubice 3:2p (0:0, 1:1, 1:1 – 1:0)
31. středa 20.12.2017 Vítkovice Dynamo Pardubice 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
32.   pátek 22.12.2017 Dynamo Pardubice Dukla Jihlava 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
33.   úterý 26.12.2017 Plzeň Dynamo Pardubice 2:3sn (1:1, 1:0, 0:1 – 0:0 – 0:1)
34. čtvrtek 28.12.2017 Dynamo Pardubice Kometa Brno 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
35. sobota 30.12.2017 Bílí Tygři Liberec Dynamo Pardubice 4:3 (1:1, 0:1, 3:1)
36.   středa 3.1.2018 Dynamo Pardubice Olomouc 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
37. pátek 5.1.2018 Litvínov Dynamo Pardubice 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
38.   neděle 7.1.2018 Dynamo Pardubice Oceláři Třinec 2:3sn (0:1, 0:0, 2:1 – 0:0 – 0:1)
39. pátek 12.1.2018 Mountfield HK Dynamo Pardubice 2:3 (0:0, 0:1, 2:2)
40.   neděle 14.1.2018 Sparta Praha Dynamo Pardubice 2:4 (1:3, 0:0, 1:1)
41.   pátek 19.1.2018 Dynamo Pardubice Berani Zlín 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
42.   neděle 21.1.2018 Piráti Chomutov Dynamo Pardubice 4:2 (2:0, 2:2, 0:0)
44.   úterý 23.1.2018 Dynamo Pardubice Vítkovice 5:3 (1:1, 3:1, 1:1)
43.   pátek 26.1.2018 Dynamo Pardubice Mladá Boleslav 3:2 (1:0, 1:2, 1:0)
45.   úterý 30.1.2018 Dukla Jihlava Dynamo Pardubice 3:2p (1:0, 0:2, 1:0 – 1:0)
46.   pátek 2.2.2018 Dynamo Pardubice Plzeň 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
47.   neděle 4.2.2018 Kometa Brno Dynamo Pardubice 2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
48.   úterý 6.2.2018 Dynamo Pardubice Bílí Tygři Liberec 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
49.   čtvrtek 8.2.2018 Olomouc Dynamo Pardubice 5:3 (2:2, 1:1, 2:0)
50.   středa 28.2.2018 Dynamo Pardubice Litvínov 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
51.   pátek 2.3.2018 Oceláři Třinec Dynamo Pardubice 2:6 (0:2, 1:1, 1:3)
52.   neděle 4.3.2018 Dynamo Pardubice Mountfield HK 1:3 (1:1, 0:2, 0:0)
ČF1   úterý 13.3.2018 Oceláři Třinec Dynamo Pardubice 3:2sn (0:0, 0:0, 2:2 – 0:0 – 1:0)
ČF2 středa 14.3.2018 Oceláři Třinec Dynamo Pardubice 4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
ČF3 sobota 17.3.2018 Dynamo Pardubice Oceláři Třinec 3:2 (2:0, 0:0, 1:2)
ČF4 neděle 18.3.2018 Dynamo Pardubice Oceláři Třinec 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
ČF5 středa 21.3.2018 Oceláři Třinec Dynamo Pardubice 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
ČF6 pátek 23.3.2018 Dynamo Pardubice Oceláři Třinec 6:3 (2:1, 3:0, 1:2)
ČF7 neděle 25.3.2018 Oceláři Třinec Dynamo Pardubice 8:1 (0:0, 5:0, 3:1)
Twitter
Facebook

Generální partner

ČSOB Pojišťovna

Hlavní partner arény

Tipsport arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři