29.10.2016

Starší dorostenci neudrželi v Liberci dvoubrankový náskok

LIBEREC — Slibně rozehráli svůj další zápas starší dorostenci Dynama. Mladí Pardubáci vedli po brankách Filipa Koffera a Ondřeje Matýse 2:0 na ledě Bílých Tygrů po druhé třetině, nakonec ale zpod Ještědu odjeli bez bodu. Domácí nejprve dvěma brankami do 50. minuty srovnali a rozhodující branku vstřelili 68 sekund před koncem řádné hrací doby. Po těsné prohře tak červenobílí opustili přepustili vedení v tabulce skupiny střed NOEN extraligy staršího dorostu rivalovi z Hradce Králové.

NOEN extraliga staršího dorostu, 18. kolo, sobota 29.10.2016, Home Credit Arena

3:2
0:0, 0:2, 3:0
Branky a nahrávky: 42:50 Šír (Maťátko), 49:38 Turský (Kunst, Chrtek), 58:52 Maťátko (Chrtek) – 20:44 Koffer (Chára, Černý), 26:05 Matýs (Černý, Koffer). Rozhodčí: Folk – Fiala, Hejl. Vyloučení: 3:5, navíc Bučko (Dynamo Pardubice) 10 minut osobní trest. Využití: 1:0. Diváci: 74. Střely na branku: 36:28. Průběh utkání: 0:2, 3:2.
Bílí Tygři Liberec: Novák – Aubrecht, Turský, Charvát, Habermann, Had, Kunst, Ira, Bálik – Šír, Mocek, Maťátko, Litera, Damašek, Bitman, Hájek, Piroutek, Chrtek, Šafářovský, Bouřil.
Dynamo Pardubice: Kulich – Dubovči, Trejbal, Oliva, Žouželka, Bučko, Mert, Javůrek – Chára, Libnar, Pochobradský, Koffer, Kostka, Černý, Matýs, Rozlílek, Antoníček.