Junioři otočili přípravný duel s Mladou Boleslaví

8.8.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Zlepšeným výkonem po první třetině přehráli junioři Dynama v dalším přípravném utkání celek Mladé Boleslavi. Středočeši vedli ve velké hale Tipsport areny o dvě branky, Pardubice ale dokázaly šesti trefami v řadě zápas otočit a vyhrát. Dvěma góly se blýskl obránce Vojtěch Faltys, tři kanadské body (1+2) zaznamenal útočník Ondřej Matýs.

Přát., úterý 8.8.2017 od 18:00 hodin, Tipsport arena
6

Mladá Boleslav
3

Třetiny: 0:2, 2:0, 4:1.
Branky a nahrávky: 26:03 Faltys (Dušek), 38:00 Dušek (Matýs, Mert), 40:25 Matýs, 47:03 Mert, 52:18 Javůrek (Novotný), 58:41 Faltys (Matýs) – 3:49 Straka (Pawliczek), 8:39 Krejčík (Jindra, Jirásek), 59:54 Krejčík (Šanko). Vyloučení: 2:4, navíc Zídek (Dynamo Pardubice) 5 minut a osobní trest do konce utkání. Využití: 2:0. Diváci: 65. Průběh utkání: 0:2, 6:2, 6:3.
Dynamo Pardubice: Vlk – Žouželka, Zukal, Javůrek, Mert, Oliva, Faltys – Dušek, Zídek, Kadlec – Matýs, Novotný, Roubal – Petrus, Bureš, Kubišta – Černý.
Mladá Boleslav: D. Mašek – J. Mašek, Nepokoj, Chujac, Klikorka, Horský, Jirásek, Šanko, Straka, Krejčík, Jindra, Kalaš, Pawliczek, Toth, Kerda, Foerster, Dvořák, Moravčík.