24.2.2017

Junioři bojují o play off, urvali dva body z ledu prvního Třince

TŘINEC — To je ono! Junioři zabojovali v Třinci, který vede tabulku DHL extraligy juniorů, a zdolali jej 3:2 v prodloužení. Do vyrovnané tabulky okolo klíčové osmé pozice pro postup do play off si připsali důležitý import. Dynamo dvakrát prohrávalo a vždy vyrovnalo, trefili se Lukáš Zukal a Denis Kusý. Rozdílovou branku vsítil hned na začátku prodloužení Václav Zídek. Parádně zachytal brankář Milan Klouček, zneškodnil čtyřiatřicet střel Ocelářů.

DHL extraliga juniorů, 43. kolo, pátek 24.2.2017, Werk aréna

1:1, 0:0, 1:1 – 0:1
Branky a nahrávky: 13:35 Hladoník (Kvasnica, Imrich), 42:08 Stuchlík (Lacka, Flok) – 14:14 Zukal (Kusý, Zídek), 52:02 Kusý (Martinec, Horyna), 60:48 Zídek (Trejbal). Rozhodčí: Mikula – Adamec, Poruba. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 138. Střely na branku: 36:25. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3.
Oceláři Třinec: Hlaváč – Hrachovský, Janiczek, G. Radzienciak, Haman, Imrich – Stuchlík, Kaukič, Cihlář, Plitko, Mach, Flok, Hrehorčák, Kvasnica, Irgl, Hladonik, Lacka, Kalus.
Dynamo Pardubice: Klouček – Trejbal, Horyna, Faltys, Kučera, Šklíba, Zukal, Mert – Roubal, Hoskovec, Martinec, Dušek, Voženílek, Kubišta, Syrovec, Kusý, Štefka, Zídek, Bureš.