21.1.2017

Víkend venku za pět bodů! Junioři vyhráli v Kladně 5:2

KLADNO — Díky parádní první třetině, ve které nastříleli čtyři góly, zvítězili junioři Dynama na ledě Kladna. Dynamo vedlo po dvaceti minutách 4:0, ve druhé sice Rytíři dvěma trefami snížili, ale závěr si střelecky aktivnější Východočeši pohlídali. Po dvoubodové páteční výhře na Slavii urvali červenobílí plný zisk.

DHL extraliga juniorů, 36. kolo, sobota 21.1.2017, ČEZ Stadion

Rytíři Kladno

2:5
0:4, 2:0, 0:1
Branky a nahrávky: 28:08 Kalaj (Kučera, Řepka), 31:53 Patyk (Cibák, Keszi) – 1:30 Kusý (Rudy, Hoskovec), 15:31 Zídek (Kubišta, Štefka), 16:37 Rohlík (Martinec, Dušek), 18:47 Martinec (Rohlík, Dušek), 48:12 Zadina. Rozhodčí: Hornáček – Komárek, Ondráček. Vyloučení: 3:4. Bez využití. Diváci: 80. Střely na branku: 29:34. Průběh utkání: 0:4, 2:4, 2:5.
Rytíři Kladno: Svoboda (20:00 Stahl) – Cibák, Havelka, Chládek, J. Kučera, Malý, Šíma – Bláha, Čermák, Janeček, Kalaj, Keszi, Kučera, Okegawa, Patyk, Řepka, Schildhabel, Vach.
Dynamo Pardubice: Klouček – Faltys, Javůrek, L. Kučera, Rudy, Zukal, Žouželka – Dušek, Hoskovec, Kubišta, Kusý, Martinec, Rohlík, Štefka, Voženílek, Zadina, Zídek.