1.3.2017

Starší dorostenci slaví: postoupili přes Kladno do čtvrtfinále!

KLADNO — Třetí výhrou v řadě si starší dorostenci Dynama zajistili postup do dalšího kola play off přes Kladno. Svěřenci Michala Mikesky a Martina Koudelky zvítězili na jeho ledě ve čtvrtém vzájemném utkání 2:1 a postoupili mezi nejlepších osm družstev. Branky Pardubic vstřelili Michal Pochobradský a Michal Machač v první třetině, obranu červenobílých skvěle dirigoval bezchybný Tomáš Vlk, který inkasoval až v samotném závěru.

NOEN extraliga staršího dorostu, OF4, středa 1.3.2017, ČEZ Stadion

Rytíři Kladno

1:2
0:2, 0:0, 1:0
Branky a nahrávky: 59:37 M. Bláha (Filip, Veber) – 10:59 Pochobradský (Chára), 14:11 Machač. Rozhodčí: Valenta – Rubáš, Tvrdík. Vyloučení: 9:4, navíc Svoboda – Javůrek, oba 5 minut a osobní trest do konce utkání. Bez využití. Diváci: 168. Střely na branku: 26:29. Průběh utkání: 0:2, 1:2. Konečný stav série: 1:3.
Rytíři Kladno: Jiroušek – Kvapil, Veber, Zich, Šmatlák, Haspeklo, Kryll, Müller – Svoboda, Tržil, M. Bláha, O. Bláha, Husarik, Rendla, Jelínek, Filip.
Dynamo Pardubice: Vlk – Dubovči, Leder, Oliva, Sýkora, Javůrek, Blažej – Machač, Pochobradský, Antoníček, Kostka, Chára, Blümel, Černý, Bucek, Matýs, Rozlílek.