Starší dorostenci podlehli v úvodu sezony Havlíčkovu Brodu v prodloužení 

Starší dorostenci podlehli v úvodu sezony Havlíčkovu Brodu v prodloužení

02.09.2016 | Robert Novotný

PARDUBICE — Byť tomu počet gólů trochu protiřečí, starší dorostenci si na úvod sezóny připravili velice zajímavé utkání. Hrálo se aktivně, k vidění byly zajímavé útočné akce, ale skvěle zachytali oba brankáři - domácí Jan Jánský a hostující Tomáš Blažek. Rozhodnout nakonec muselo prodloužení, v němž jedinou branku zápasu vstřelil po 25 vteřinách hry havlíčkobrodský Vojtěch Holenda.

1. kolo, pátek 2.9.2016 od 17:00 hodin, Tipsport arena
Dynamo Pardubice
Dynamo Pardubice
0
 
Havlíčkův Brod
Havlíčkův Brod
1 p
 
Třetiny: 0:0, 0:0, 0:0 - 0:1.
Branka: 60:25 Holenda. Rozhodčí: Barek – Holeček, Laczko. Vyloučení: 8:8. Bez využití. Diváci: 20. Střely na branku: 32:20. Průběh utkání: 0:1.
Dynamo Pardubice: Jánský – Dubovči, Leder, Oliva, Rudy, Sýkora, Hybeš, Javůrek, Blažej – Libnar, Pochobradský, Machač, Kostka, Chára, Blümel, Černý, Bucek, Matýs, Rozlílek.
Havlíčkův Brod: Blažek – Zvěřina, Polák, Adam, Rubner, Škareda, Horák, Krejčí, Lachman – Piskač, Pejchal, Donda, Kohout, Tecl, Kyncl, Holenda, Přibyl, Křehlík, Pokorný, Cachnín, Teplý.

Dorostenci Dynama byli v první třetině aktivnější. K dispozici měli hned tři přesilové hry, ale i přes velkou aktivitu a mnoho nebezpečných brankových příležitostí se jim nepodařilo brankáře Tomáše Blažka překonat

Druhá třetina byla hodně plynulá, hra se s výjimkou závěrečných minut vůbec nekouskovala, ale ani po čtyřiceti minutách hry branka nepadla. Hosté přitom hráli dlouho přesilovku pěti proti třem, ale ani ta je nedovedla ke kýžené úvodní brance. Asi největší šanci měl v závěru třetiny Teplý, jehož našel skvělým pasem zpoza brány Holenda, ale Jánský jeho střelu z první zlikvidoval.

Třetí třetina se odehrávala ve vysokém tempu, k vidění bylo mnoho šancí na obou stranách, nicméně ani tentokrát to ke gólu nevedlo. Hodně byla vidět dvojice Blümel-Machač, kterou trenér Mikeska v druhé polovině tohoto dějství postavil k sobě do útočné formace, ale ani pardubický kapitán ani dlouhán s číslem jedenáct nedokázali překonat skvěle chytajícího Blažka.

Šlo se tedy do pětiminutového prodloužení tři na tři, které ale trvalo pouhých pětadvacet vteřin. Leder přišel v útočném pásmu o helmu, musel nečekaně střídat. Tohoto zmatku využil Vojtěch Holenda, který přebruslil obranný val Dynama a po bekhendovém blafáku překonal Jana Jánského

Vzájemné zápasy 2016/2017
2.8.16 Dynamo Pardubice – Havlíčkův Brod 3:0
5.8.16 Havlíčkův Brod – Dynamo Pardubice 5:6sn
2.9.16 Dynamo Pardubice – Havlíčkův Brod 0:1p
24.9.16 Havlíčkův Brod – Dynamo Pardubice 3:6
20.10.16 Dynamo Pardubice – Havlíčkův Brod 5:1
12.11.16 Havlíčkův Brod – Dynamo Pardubice 2:5
Související články
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři