10.11.2016

Mladší dorostenci se vytáhli na ledě pražské Slavie, vyhráli 5:2

PRAHA — Důležité tři body si přivezli z pražského Edenu mladší dorostenci Pardubic. Dynamo vyhrálo 5:2, dva góly vstřelili Tomáš Zeman a Petr Antoníček, trefil se i Michal Hrádek. Jistotou Východočechů byl výkon brankáře Vojtěcha Nečase, který pochytal šestadvacet slávistických střel.

ELIOD extraliga mladšího dorostu, 15. kolo, čtvrtek 10.11.2016, Zimní stadion Eden

Slavia Praha

2:5
0:0, 2:3, 0:2
Branky a nahrávky: 24:32 Jágr (Vojinovič, Kubánek), 39:37 Kubánek (Vlček) – 20:44 Zeman (Rohlík, Koffer), 29:55 Antoníček (Rouha, Matěcha), 34:49 Zeman (Koffer), 44:23 Hrádek (Lašák), 59:50 Antoníček (Rouha). Rozhodčí: Velčovský – Svoboda, Ovsík. Vyloučení: 2:4, navíc Havrda 5 minut a osobní trest do konce utkání a Kučera (oba Slavia Praha) 10 minut osobní trest. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 34. Střely na branku: 28:34. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:5.
Slavia Praha: Dusil – Moravec, Mareček, Klapka, Hovorka, Čapka, Srdínko, Kučera – Kubánek, Švec, Kižlin, Vojinovič, Urych, Křenek, Havrda, Vlček, Petrák, Jágr.
Dynamo Pardubice: Nečas – Voženílek, Pejzl, Kaštánek, Matěcha, Nedelka, Hrádek, Jelínek, Secký – Šír, Rouha, Zeman, Antoníček, Koffer, Hledík, Hricuš, Rohlík, Lašák, Lichtag, Kazda, Tobiáš.