4.9.2016
(HoH)

Mladší dorostenci neudrželi v Mladé Boleslavi pětibrankové vedení, vezou jen bod

MLADÁ BOLESLAV — Parádně rozehraný zápas a nakonec smutek v pardubické kabině. Mladší dorostenci Dynama vedli po dvou trefách Tomáše Jelínka, Ondřeje Rohlíka a jedné Michala Rouhy v Mladé Boleslavi 5:0 a mířili za druhou výhrou v sezoně, ve třetí třetině ale čtyřikrát inkasovali a Středočeši dokonali málokdy vídaný obrat v samostatných nájezdech.

ELIOD extraliga mladšího dorostu, 2. kolo, neděle 4.9.2016, ŠKO-ENERGO Aréna

Mladá Boleslav

6:5sn
0:3, 1:2, 4:0 – 0:0 – 1:0
Branky a nahrávky: 22:09 Dobša, 43:53 Dlask (Rudolph), 45:54 Zajíček (Dlask), 54:48 Závora, 57:00 Závora (Mrkus, Rudolph), rozhodující samostatný nájezd Dobša – 0:38 Jelínek, 2:10 Rohlík, 17:20 Jelínek (Zeman), 20:43 Rohlík (Tobiáš), 38:18 Rouha (Hledík). Rozhodčí: Veselý – P. Špringl, R. Špringl. Vyloučení: 3:5, navíc Koffer (Dynamo Pardubice) 10 minut osobní trest. Využití: 3:0. Diváci: 0:1. Střely na branku: 30:32. Průběh utkání: 0:5, 6:5.
Mladá Boleslav: Rylich (20:00 Krinwald) – Dobrkovský, Filip, Hes, Novotný, Rudolph, Suk, Sýkora – Dlask, Dobša, Chwastek, Kubart, Moucha, Mrkus, Richter, Šíma, Zajíček, Závora.
Dynamo Pardubice: Klas (60:00 Nečas) – Kaštánek, Jelínek, Hrádek, Matěcha, Odehnal, Pejzl, Nedelka – Secký, Zeman, Koffer – Rouha, Antoníček, Hledík – Hricuš, Tobiáš, Rohlík.