1. federální hokejová liga, ČF2, čtvrtek 4.3.1993, Zimní stadion Litvínov

6:3
2:1, 1:1, 3:1
Branky: 46. a 48. Šíp, 8. Čaloun, 17. Alinč, 25. Machulda, 54. Kysela – 7. Procházka, 33. Jiroutek, 55. Slavík. Rozhodčí: Haber – Fedoročko, Padevět. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:1. Diváci: 5058. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 5:2, 5:3.
Litvínov: Orct – Šulc, Vopat, Kroupa, Prachař, Molnár, Maškarinec – Hübl, Šíp, Pelletier – Čaloun, Kysela, Prorok – Jeřábek, Alinč, Machulda.
Dynamo Pardubice: Biegl (54. Zikmund) – Pavlas, Hrubeš, Kutílek, Jančařík, Filip, Špelda – Pospíšil, Král, Provazník – Zadina, Jiroutek, Procházka – Weber, Slabý, Blažek.

Poučeni z prvního utkání začali domácí sice náporem, ale přesto nezabránili hostům, aby šli do vedení. O minutu později však nejlepší ligový střelec Čaloun skóre srovnal a pak měli domácí více šancí ke vstřelení branky, ale zúročil ji až v 17. minutě Alinč.

Druhá třetina byla ve 36. minutě za stavu 3:2 pro Litvínov přerušena, neboť došlo k poruše skla na ohrazení. Po zahájení hry domácí během dvou minut dali dvě branky a tím prakticky rozhodli o utkání. V 54. minutě hosté vyměnili brankáře Biegla, který si poranil rameno a místo něho nastoupil v brance Zikmund.