Extraliga ledního hokeje, 38. kolo, pátek 21.1.1994, Zimní stadion Litvínov

4:5
3:0, 1:3, 0:2
Branky: 3. Vlasák, 4. Kysela, 10. Štelcich, 32. Čaloun – 24. Hejduk, 30. Lubina, 40. Vršanský, 45. Jančařík, 55. Pospíšil. Rozhodčí: Kuba – Šembera, Sirotek. Vyloučení: 8:8. Využití: 1:1. Diváci: 4520. Průběh utkání: 3:0, 3:2, 4:2, 4:5.
Litvínov: Orct – Štelcich, Vopat, Šulc, Nikolov, Molnár, Maškarinec – Čaloun, Kysela, Prorok – Machulda, Alinč, Kašťák – Balázs, Vlasák, Piroutek.
Dynamo Pardubice: Biegl – Měsíček, Malinský, Kapulovskij, Jančařík, Filip, Říčař – Šejba, Pospíšil, Lubina – Zadina, Král, Procházka – Hejduk, Blažek, Vršanský.

Kdo přišel, nevěřil. Domácí totiž v prvé části hry zahráli ve velkém stylu, v 10. minutě vedli 3:0 a s celkem hostí to nevypadalo dobře.

Ti však nekapitulovali, od druhé části zvýšili bojovnost a ve 30. minutě Lubinou snížili na 3:2, a i když chemici ještě o dvě minuty později vedli znovu o dvě branky, bylo to z jejich strany všechno.

Štastnější byli hosté, kteří ve 45. minutě při přesilové hře vlastní brankou Maškarince po střele Jančaříka vyrovnali a definitivní tečku za jejich vítězstvím, vcelku překvapujícím, udělal v 57. minutě Pospíšil.

Domácí trenéři 33 sekund před koncem ještě odvolali brankáře Orcta, ale Pardubice chytrou hrou překvapující vítězství udržely.