Extraliga ledního hokeje, 35. kolo, úterý 11.1.1994, Zimní stadion města Pardubic

4:2
0:1, 2:1, 2:0
Branky: 31. Procházka, 34. J. Filip, 50. Procházka, 57. Zadina – 17. P. Kaňkovský, 26. Janků. Rozhodčí: Rejthar – Brunclík, Rouspetr. Vyloučení: 8:11, navíc Šejba 5 minut a Král 10 minut osobní trest (oba Pardubice). Využití: 1:1. Diváci: 1062. Průběh utkání: 0:2, 4:2.
Dynamo Pardubice: Biegl – Měsíček, Malinský, Kapulovskij, Jančařík, J. Filip, Kutílek – Šejba, M. Filip, Lubina – Zadina, Král, Procházka – Pospíšil, Blažek, Slabý.
Berani Zlín: Hrazdíra – Benák, Hučko, R. Kaňkovský, Krajíček, Svoboda, Kowalczyk – M. Okál, Štraub, Z. Okál (21. Němčický) – Mejzlík, P. Kaňkovský, Kašík – Janků, Meluzín, Jurík.

Po dvou vítězných střetnutích na ledě soupeřů čekal na pardubické hokejisty za asistence televizních kamer houževnatý celek AC ZPS Zlín.

První třetina přinesla průměrný hokej, který hrstce diváků na zimním stadionu dával jen v některých momentech zapomenout na souběžnost hlavních večerních televizních programů. O jediný úspěch se přičinil hostující Petr Kaňkovský, který svým gólem potrestal předchozí ošklivý faul Šejby na Zdeňka Okála, který rozhodčí Rejthar ocenil po zásluze puncem pěti trestných minut.

Po přestávce, vyplněné mj. představení mladších dorostenců HC Pardubice, kteří vyhráli bez ztráty bodu 31. ročník turnaje Burnaby Miner Hockey v kanadském Vancouveru, pokračovali Pardubičtí v poklidném tempu a tak nebylo žádným překvapením, když na začátku 26. minuty lovil Biegl puk po střele agilního Janků podruhé.

Obrat nastal v polovině druhé třetiny, kdy domácí přeřadili na vyšší rychlostní stupeň a během tří minut vyrovnali stav utkání na 2:2. Zvýšila se i agresivita většiny hráčů, a tak byla trestná lavice v permanenci stále častěji.

Třetí třetina, hraná po 22. hodině, přinesla ospalý hokej, při kterém diváky potěšily pouze branky Procházky a Zadiny v posledních deseti minutách a odpískaný konec utkání.