17. kolo, pátek 29.10.1993 od 17:30 hodin, Zimní stadion Plzeň
Plzeň

Branky: 2. Lubina, 26. Král, 39. Lubina. Rozhodčí: Pasker – Furmánek, Lipina. Vyloučení: 3:4, navíc Straka (Plzeň) 10 minut osobní trest. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: 4801. Průběh utkání: 0:3.
Plzeň: Kučera (41. Pejchar) – Hanzlík, Vlček, Šmíd (41. Setikovský), Rejthar, Špaček, Kovařík – Bruk, Mach, Rybár (41. Rybár) – Krásný, Steiner, Živný – Sýkora, Straka, Metlička.
Dynamo Pardubice: Biegl – Filip, Malinský, Kapulovskij, Jančařík, Pavlas, Špelda – Šejba, Slabý, Lubina – Weber, Král, Pospíšil – Zadina, Vršanský, Blažek.

Aukce retro dresů Dynama

V pardubickém mužstvu se poprvé objevil útočník Lubina a jeho přítomnost znamenala zvýšení úderní síly první útočné řady.

V první třetině ještě chaoticky hrající mužstvo Plzně podržel brankář Kučera, ale první branka v jeho síti při přesilové hře Plzně, jejímž autorem byl právě Lubina, definitivně rozbila koncepci hry domácích, což znamenalo další klasickou hru domácích a dvě branky v její síti.

Do závěrečné třetiny provedl trenér Plzně tradičně značné změny v sestavě, ale na výkon Plzně to mělo spíše opačný výsledek. Domácí se na ledě vyloženě trápili a v pohodě a v klidu hrající hosté dovedli zápas do vítězného konce s čistým kontem ve své brance.

Vzájemné zápasy 1993/1994
28.9.93 Dynamo Pardubice – Plzeň 3:4p