38. kolo, pátek 3.2.1995 od 17:30 hodin, Zimní stadion města Plzně
Plzeň

3 p

Třetiny: 2:2, 0:1, 1:0 – 0:0.
Branky: 12. Kucharčík, 19. Kovářík, 52. Kovářík – 6. Jantovský, 18. Pospíšil, 40. Kastner. Rozhodčí: Svoboda – Hauser, Charvát. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0. Diváci: 4318. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3.
Plzeň: Mařík – Kovařík, Špaček, Šmíd, Trnka, Ruprecht, Hanzlík – Živný, Černý, Volák (30. Rybár) – Krammer, Steiner, Huml – Trachta, Kucharčík, Baránek.
Dynamo Pardubice: Salfický – Malinský, Píša, Kostka, Říčař, Pácal, Mečiar – Zadina, Lubina, Procházka – Hejduk, Kastner, Pospíšil – Antovský, Sekera, Provazník.

Domácí bez zraněného Veselovského začali s velkým elánem a když hosté odpověděli stejným způsobem, odehrával se na plzeňském ledě velmi rušný hokej s množstvím šancí před oběma brankami.

I když útočníci dokázali zahodit i ty nejvyloženější šance, padly v úvodní třetině čtyři branky.

I druhá třetina se hrála ve svižném tempu, ale diváci se dočkali gólu až v závěrečné minutě, kdy šli hosté do vedení. Třetí třetina byla hokejově nejlepší.

Plzni se po zoufalém náporu podařilo vyrovnat a vynutit si tím prodloužení. Ani prodloužení však nepřineslo rozhodnutí, a tak se obě mužstva zaslouženě rozdělila o ligové body.

Karel Trachta (HC Interconnex Plzeň): „Měli jsme představu, že získáme oba ligové body, bohužel nám to nevyšlo. Po celý zápas jsme pouze bojovali a projevila se naše střelecká impotence. Zranil se nám další klíčový hráč Volák.“

Jan Levinský (HC Pardubice): „Jsme spokojeni s bodem, diváci viděli pěkný a zajímavý hokej, my jsme po boji získali zasloužený bod. Brankář Salfický dostal v tomto utkání přednost před Bieglem.“

Vzájemné zápasy 1994/1995
30.9.94 Dynamo Pardubice – Plzeň 2:2p