20. kolo, neděle 20.11.1994 od 17:30 hodin, Zimní stadion Ivana Hlinky
Litvínov

Branky: 8. Machulda, 16. Šlégr, 16. Ručinský, 32. Svoboda, 46. Kysela, 48. Kysela, 60. Machulda – 6. Král, 12. Hejduk, 23. Hejduk, 40. Šejba, 43. Koudelka. Rozhodčí: Kuba – Bádal, Pouzar. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:2. Diváci: 4872. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:5, 7:5.
Litvínov: Orct – Zetek, Vopat, Šlégr, Prachař, Svoboda, Molnár – Machulda, Alinč, Prorok – Kysela, Lang, Ručinský – Vlasák, Rousek, Piroutek.
Dynamo Pardubice: Biegl – Malinský, Špelda, Boháček, Kostka, Lžičař, Ťoupal – Hejduk, Zajíc, Šejba – Zadina, Král, Procházka – Koudelka, Sekera, Pospíšil.

Hosté začali na severu Čech nebojácně a po tečované střele získali Králem vedení. Domácí však o dvě minuty později po krásné akci první útočné řady vyrovnali, ale hosté šli znovu do vedení z přesilové hry. Pak zapracovaly v domácím celku kanadské posily Šlégr a Ručinský a v průběhu 16. minuty obrátily skóre ve prospěch chemiků.

Ve druhé části hry hosté znovu využili přesilovku ke srovnání skóre, ale o pět minut později domácí obránce Svoboda prostřelil od modré čáry co se dalo a chemici znovu šli do vedení. Když už se zdálo, že po dvou třetinách půjdou domácí s jednobrankovým vedením do šatny, radost jim devět sekund před koncem této třetiny zkazil Šejba, který nečekanou ranou překvapil domácího brankáře.

V závěrečném dějství to byli opět hosté, kteří získali vedení, ale pak dvakrát skóroval Kysela a získal vedení domácímu celku. Vítězství Litvínovu pojistil Machulda 36 sekund před koncem utkání – v době, kdy hosté odvolali brankáře. Vítězství Litvínova bylo zasloužené. Utkání mělo výbornou úroveň.

František Vorlíček (HC Chemopetrol Litvínov): „Jsem rád, že po nešťastném utkání v Olomouci se hráči vzchopili. Cením si jejich výkonů. I přes nepříznivý vývoj v tomto utkání bojovali a dovedli zápas do vítězného konce. Děkuji hráčům, že takto utkání zvládli. V závěru utkání se nám zranil Vopat.“

Marek Sýkora (HC Pardubice): „S výsledkem jsem spokojen. Máme mnoho zraněných a nemocných hráčů, a tak nastupují vlastně s trochou nadsázky všichni, kdo mají nohy. U domácího celku je znát hra kanadských posil, zvláště v útočné a také v obranné fázi.“

Vzájemné zápasy 1994/1995
11.10.94 Dynamo Pardubice – Litvínov 2:1