7. kolo, pátek 7.10.1994 od 17:30 hodin, Zimní stadion města Pardubic

Berani Zlín

Branky: 2. Pospíšil, 7. Pospíšil, 10. Hejduk, 31. Šejba, 32. Pospíšil, 35. Zajíc, 56. Šejba, 57. Zadina – 20. Němčický, 26. Meluzín, 28. R. Kaňkovský. Rozhodčí: Balej – Brunclík, Rouspetr. Vyloučení: 2:3, navíc Zajíc (Pardubice) 5 minut a osobní trest do konce utkání. Využití: 2:0. Diváci: 3439. Průběh utkání: 3:0, 3:3, 8:3.
Dynamo Pardubice: Biegl – Filip, Malinský, Pácal, Jančařík, Ťoupal, Kostka – Hejduk, Zajíc, Šejba – Zadina, Král, Procházka – Weber, Blažek, Pospíšil.
Berani Zlín: Kameš (35. Maláč) – Hučko, Tesařík, Gureň (22. Rajnoha), Maškarinec, R. Kaňkovský, Krajíček – Z. Okál, Hub, M. Okál – Janků, Štraub, Jurík – Meluzín, P. Kaňkovský, Mejzlík – Sedlák, Čajánek, Němčický.

Pardubičtí zahájili, jako už tradičně doma, výborně, dali rychle úvodní gól a v přesilovce druhý. Když hosté nedokázali potrestat hrubku Pospíšila před vlastní brankou a sami v obraně chybovali, dali domácí třetí gól.

Hosté zvedli hlavu až v závěru úvodní třetiny a za osm minut třetiny druhé se jim podařilo stav srovnat na 3:3. V polovině utkání však přišel drtivý čtyřminutový pardubický úder s třemi brankami.

Poslední třetina byla už hokejově nejchudší, ale čtyři minuty před koncem dal domácí Šejba svůj 250. ligový gól a stal se tak členem Klubu ligových kanonýrů.

Marek Sýkora (HC Pardubice): „Nevyvarovali jsme se chyb v obraně, proto jsme i přes nahuštěný program stáhli od poloviny utkání hru na čtyři obránce. Chtěl bych vysoko ocenit výkon Jiřího Šejby.“

Vladimír Vůjtek (AC ZPS Zlín): „Chtěl bych poblahopřát domácím k zaslouženému vítězstvím. Po velmi dobrém začátku se nám přestalo dařit. Chybují hlavně hráči, kteří by měli být oporou celku. Musíme začít znovu tvrdě pracovat.“

Vzájemné zápasy 1994/1995
7.10.94 Dynamo Pardubice – Berani Zlín 8:3