Výsledkový přehled

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BIL DEC JBL KLT KNO KOB RIS SOK TRU VRC
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
36 st 22.2.2017 Jablonec Řisuty 1:3
36 st 22.2.2017 Kobra Praha Klášterec n/O 5:4
36 st 22.2.2017 Bílina Trutnov 3:5
36 út 21.2.2017 Vrchlabí Děčín 2:4
36 út 21.2.2017 Klatovy Sokolov 11:1
 
35 so 18.2.2017 Řisuty Kobra Praha 3:8
35 so 18.2.2017 Klášterec n/O Klatovy 2:3
35 so 18.2.2017 Sokolov Vrchlabí 2:4
35 so 18.2.2017 Děčín Bílina 7:0
35 so 18.2.2017 Trutnov Jablonec 6:1
 
25 st 15.2.2017 Sokolov Děčín 0:6
25 st 15.2.2017 Klášterec n/O Vrchlabí 2:4
 
24 st 15.2.2017 Kobra Praha Jablonec 4:2
 
34 so 11.2.2017 Klatovy Řisuty 3:5
34 so 11.2.2017 Bílina Jablonec 3:4p
34 so 11.2.2017 Kobra Praha Trutnov 6:2
34 so 11.2.2017 Děčín Sokolov 6:0
34 so 11.2.2017 Vrchlabí Klášterec n/O 3:2
 
33 st 8.2.2017 Sokolov Bílina 3:2
33 st 8.2.2017 Řisuty Vrchlabí 5:6
33 st 8.2.2017 Trutnov Klatovy 5:3
33 st 8.2.2017 Jablonec Kobra Praha 2:1p
33 st 8.2.2017 Klášterec n/O Děčín 3:2sn
 
32 so 4.2.2017 Sokolov Klášterec n/O 2:6
32 so 4.2.2017 Děčín Řisuty 5:1
32 so 4.2.2017 Klatovy Jablonec 3:4sn
32 so 4.2.2017 Vrchlabí Trutnov 4:1
32 so 4.2.2017 Bílina Kobra Praha 3:5
 
31 st 1.2.2017 Trutnov Děčín 3:1
31 st 1.2.2017 Kobra Praha Klatovy 3:4p
31 st 1.2.2017 Řisuty Sokolov 3:2p
31 st 1.2.2017 Jablonec Vrchlabí 5:3
31 st 1.2.2017 Klášterec n/O Bílina 8:7sn
 
30 so 28.1.2017 Klášterec n/O Řisuty 4:2
30 so 28.1.2017 Bílina Klatovy 3:5
30 so 28.1.2017 Sokolov Trutnov 1:6
30 so 28.1.2017 Děčín Jablonec 3:4p
30 so 28.1.2017 Vrchlabí Kobra Praha 2:5
 
29 st 25.1.2017 Řisuty Bílina 5:1
29 st 25.1.2017 Kobra Praha Děčín 7:0
29 st 25.1.2017 Jablonec Sokolov 5:2
29 st 25.1.2017 Klatovy Vrchlabí 5:6p
29 st 25.1.2017 Trutnov Klášterec n/O 2:1sn
 
28 so 21.1.2017 Klášterec n/O Jablonec 7:4
28 so 21.1.2017 Řisuty Trutnov 1:8
28 so 21.1.2017 Sokolov Kobra Praha 4:8
28 so 21.1.2017 Bílina Vrchlabí 2:1p
28 so 21.1.2017 Děčín Klatovy 1:4
 
24 čt 19.1.2017 Vrchlabí Řisuty 4:1
24 st 18.1.2017 Děčín Klášterec n/O 4:3
24 st 18.1.2017 Klatovy Trutnov 3:2
 
27 so 14.1.2017 Klášterec n/O Kobra Praha 3:4
27 so 14.1.2017 Řisuty Jablonec 6:3
27 so 14.1.2017 Sokolov Klatovy 4:5
27 so 14.1.2017 Děčín Vrchlabí 4:3
27 so 14.1.2017 Trutnov Bílina 2:3sn
 
20 st 11.1.2017 Klášterec n/O Trutnov 2:1p
 
19 st 11.1.2017 Klatovy Děčín 7:3
 
26 so 7.1.2017 Klatovy Klášterec n/O 2:4
26 so 7.1.2017 Bílina Děčín 5:4
26 so 7.1.2017 Vrchlabí Sokolov 11:0
26 so 7.1.2017 Kobra Praha Řisuty 4:0
26 so 7.1.2017 Jablonec Trutnov 3:1
 
25 st 4.1.2017 Řisuty Klatovy 5:7
25 st 4.1.2017 Trutnov Kobra Praha 6:5
25 st 4.1.2017 Jablonec Bílina 5:0
 
23 st 21.12.2016 Kobra Praha Bílina 3:1
23 st 21.12.2016 Klášterec n/O Sokolov 5:2
23 st 21.12.2016 Jablonec Klatovy 4:1
23 st 21.12.2016 Řisuty Děčín 2:3p
23 st 21.12.2016 Trutnov Vrchlabí 5:4
 
22 so 17.12.2016 Sokolov Řisuty 2:8
22 so 17.12.2016 Bílina Klášterec n/O 2:5
22 so 17.12.2016 Klatovy Kobra Praha 7:3
22 so 17.12.2016 Vrchlabí Jablonec 3:4
22 so 17.12.2016 Děčín Trutnov 3:4sn
 
21 st 14.12.2016 Klatovy Bílina 11:1
21 st 14.12.2016 Kobra Praha Vrchlabí 4:3
21 st 14.12.2016 Jablonec Děčín 5:3
21 st 14.12.2016 Řisuty Klášterec n/O 3:4
21 st 14.12.2016 Trutnov Sokolov 7:2
 
20 so 10.12.2016 Bílina Řisuty 4:10
20 so 10.12.2016 Sokolov Jablonec 0:5
20 so 10.12.2016 Vrchlabí Klatovy 3:0
20 so 10.12.2016 Děčín Kobra Praha 3:6
 
19 so 3.12.2016 Kobra Praha Sokolov 9:3
19 so 3.12.2016 Vrchlabí Bílina 8:3
19 so 3.12.2016 Jablonec Klášterec n/O 6:2
19 so 3.12.2016 Trutnov Řisuty 3:4p
 
18 st 30.11.2016 Bílina Trutnov 4:2
18 st 30.11.2016 Kobra Praha Klášterec n/O 4:3
18 st 30.11.2016 Vrchlabí Děčín 6:3
18 st 30.11.2016 Jablonec Řisuty 4:2
18 út 29.11.2016 Klatovy Sokolov 4:2
 
17 so 26.11.2016 Klášterec n/O Klatovy 2:5
17 so 26.11.2016 Sokolov Vrchlabí 2:9
17 so 26.11.2016 Kobra Praha Řisuty 9:2
17 so 26.11.2016 Děčín Bílina 7:2
17 so 26.11.2016 Trutnov Jablonec 1:5
 
9 čt 24.11.2016 Klášterec n/O Kobra Praha 2:4
 
24 st 23.11.2016 Bílina Sokolov 2:3
 
6 st 23.11.2016 Klatovy Trutnov 5:3
 
16 so 19.11.2016 Klatovy Řisuty 4:3
16 so 19.11.2016 Bílina Jablonec 3:4p
16 so 19.11.2016 Děčín Sokolov 4:0
16 so 19.11.2016 Vrchlabí Klášterec n/O 2:3
16 so 19.11.2016 Kobra Praha Trutnov 3:2sn
 
15 čt 17.11.2016 Řisuty Vrchlabí 4:5
15 čt 17.11.2016 Sokolov Bílina 3:4p
15 čt 17.11.2016 Klášterec n/O Děčín 8:10
15 čt 17.11.2016 Trutnov Klatovy 3:4p
15 čt 17.11.2016 Jablonec Kobra Praha 4:3p
 
14 so 12.11.2016 Klatovy Jablonec 5:1
14 so 12.11.2016 Sokolov Klášterec n/O 0:11
14 so 12.11.2016 Bílina Kobra Praha 6:4
14 so 12.11.2016 Vrchlabí Trutnov 2:3p
14 pá 11.11.2016 Děčín Řisuty 4:1
 
13 st 9.11.2016 Klášterec n/O Bílina 6:2
13 st 9.11.2016 Řisuty Sokolov 5:2
13 st 9.11.2016 Kobra Praha Klatovy 3:2
13 st 9.11.2016 Trutnov Děčín 5:2
13 st 9.11.2016 Jablonec Vrchlabí 5:4
 
12 so 5.11.2016 Klášterec n/O Řisuty 4:9
12 so 5.11.2016 Bílina Klatovy 3:4
12 so 5.11.2016 Sokolov Trutnov 5:2
12 so 5.11.2016 Vrchlabí Kobra Praha 7:5
12 so 5.11.2016 Děčín Jablonec 4:5p
 
11 so 29.10.2016 Řisuty Bílina 4:3
11 so 29.10.2016 Klatovy Vrchlabí 5:3
11 so 29.10.2016 Kobra Praha Děčín 5:4
11 so 29.10.2016 Trutnov Klášterec n/O 1:4
11 so 29.10.2016 Jablonec Sokolov 5:1
 
10 st 26.10.2016 Děčín Klatovy 2:1
10 st 26.10.2016 Bílina Vrchlabí 4:5
10 st 26.10.2016 Klášterec n/O Jablonec 5:3
10 st 26.10.2016 Řisuty Trutnov 5:7
10 st 26.10.2016 Sokolov Kobra Praha 2:5
 
9 so 22.10.2016 Řisuty Jablonec 1:4
9 so 22.10.2016 Sokolov Klatovy 3:4
9 so 22.10.2016 Trutnov Bílina 2:4
9 so 22.10.2016 Děčín Vrchlabí 4:3p
 
8 so 15.10.2016 Řisuty Kobra Praha 3:7
8 so 15.10.2016 Klatovy Klášterec n/O 6:2
8 so 15.10.2016 Bílina Děčín 4:2
8 so 15.10.2016 Vrchlabí Sokolov 9:1
8 so 15.10.2016 Jablonec Trutnov 5:4p
 
7 st 12.10.2016 Řisuty Klatovy 2:1
7 st 12.10.2016 Klášterec n/O Vrchlabí 6:3
7 st 12.10.2016 Trutnov Kobra Praha 5:4p
7 st 12.10.2016 Jablonec Bílina 5:4p
7 st 12.10.2016 Sokolov Děčín 3:2p
 
6 so 8.10.2016 Bílina Sokolov 4:3
6 so 8.10.2016 Vrchlabí Řisuty 6:1
6 so 8.10.2016 Kobra Praha Jablonec 6:4
6 so 8.10.2016 Děčín Klášterec n/O 4:2
 
5 st 5.10.2016 Klášterec n/O Sokolov 4:2
5 so 1.10.2016 Řisuty Děčín 3:4sn
5 so 1.10.2016 Kobra Praha Bílina 4:2
5 so 1.10.2016 Jablonec Klatovy 7:4
5 so 1.10.2016 Trutnov Vrchlabí 2:3p
 
4 st 28.9.2016 Klatovy Kobra Praha 6:3
4 st 28.9.2016 Sokolov Řisuty 1:4
4 st 28.9.2016 Bílina Klášterec n/O 5:0
4 st 28.9.2016 Děčín Trutnov 1:3
4 st 28.9.2016 Vrchlabí Jablonec 10:5
 
3 so 24.9.2016 Řisuty Klášterec n/O 11:2
3 so 24.9.2016 Klatovy Bílina 4:2
3 so 24.9.2016 Kobra Praha Vrchlabí 6:0
3 so 24.9.2016 Trutnov Sokolov 2:5
3 so 24.9.2016 Jablonec Děčín 6:3
 
2 so 17.9.2016 Klášterec n/O Trutnov 2:3p
2 so 17.9.2016 Bílina Řisuty 4:6
2 so 17.9.2016 Děčín Kobra Praha 1:4
2 so 17.9.2016 Vrchlabí Klatovy 5:2
2 so 17.9.2016 Sokolov Jablonec 6:7sn
 
1 st 14.9.2016 Klatovy Děčín 1:4
1 st 14.9.2016 Vrchlabí Bílina 10:5
1 st 14.9.2016 Kobra Praha Sokolov 1:4
1 st 14.9.2016 Trutnov Řisuty 1:2
1 st 14.9.2016 Jablonec Klášterec n/O 2:5

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
2:12x
2:1pp3x
2:1sn1x
3:01x
3:13x
3:24x
3:2pp2x
3:2sn2x
4:02x
4:14x
4:210x
4:37x
4:3pp2x
5:02x
5:14x
5:26x
5:36x
5:45x
5:4pp3x
6:02x
6:12x
6:24x
6:35x
6:42x
6:51x
7:02x
7:22x
7:32x
7:42x
7:51x
8:31x
8:7sn1x
9:11x
9:21x
9:31x
10:52x
11:01x
11:12x
11:21x
0:51x
0:61x
0:111x
1:21x
1:32x
1:47x
1:51x
1:61x
1:81x
2:33x
2:3pp4x
2:3sn1x
2:46x
2:56x
2:61x
2:81x
2:91x
3:45x
3:4pp7x
3:4sn3x
3:54x
3:61x
3:71x
3:81x
4:53x
4:5pp1x
4:61x
4:81x
4:91x
4:101x
5:61x
5:6pp1x
5:72x
6:7sn1x
8:101x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

Twitter
Facebook

Generální partner

ČSOB Pojišťovna

Hlavní partner arény

Tipsport arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
REPON
Pekařství Frydrych
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera
Fanshop Dynana Pardubice

Chcete být vidět?

Banner sponzoři