Výsledkový přehled

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny HOD KOP NJI OPA POR SUM TEC VAL VSE
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
44 st 22.2.2017 Vsetín Kopřivnice 8:1
44 st 22.2.2017 Poruba Hodonín 1:3
44 st 22.2.2017 Šumperk Opava 4:1
44 st 22.2.2017 Technika Nový Jičín 2:6
 
39 út 21.2.2017 Poruba Val. Meziříčí 7:5
 
43 so 18.2.2017 Nový Jičín Vsetín 1:5
43 so 18.2.2017 Hodonín Technika 5:3
43 so 18.2.2017 Opava Val. Meziříčí 3:4sn
43 so 18.2.2017 Kopřivnice Šumperk 3:2sn
 
42 st 15.2.2017 Vsetín Hodonín 4:2
42 st 15.2.2017 Šumperk Nový Jičín 6:3
42 st 15.2.2017 Technika Poruba 3:4
42 st 15.2.2017 Val. Meziříčí Kopřivnice 6:2
 
38 út 14.2.2017 Opava Poruba 2:3p
 
41 so 11.2.2017 Nový Jičín Val. Meziříčí 2:3
41 so 11.2.2017 Kopřivnice Opava 3:6
41 so 11.2.2017 Hodonín Šumperk 1:5
41 so 11.2.2017 Poruba Vsetín 2:3p
 
40 st 8.2.2017 Vsetín Technika 9:3
40 st 8.2.2017 Opava Nový Jičín 4:1
40 st 8.2.2017 Val. Meziříčí Hodonín 9:2
40 st 8.2.2017 Šumperk Poruba 6:4
 
39 so 4.2.2017 Hodonín Opava 6:3
39 so 4.2.2017 Nový Jičín Kopřivnice 6:0
39 so 4.2.2017 Technika Šumperk 1:2
 
38 st 1.2.2017 Val. Meziříčí Technika 3:5
38 st 1.2.2017 Kopřivnice Hodonín 4:7
38 st 1.2.2017 Šumperk Vsetín 4:2
 
37 so 28.1.2017 Technika Opava 0:6
37 so 28.1.2017 Hodonín Nový Jičín 3:1
37 so 28.1.2017 Vsetín Val. Meziříčí 3:1
 
36 st 25.1.2017 Vsetín Opava 6:2
36 st 25.1.2017 Technika Kopřivnice 2:3
36 st 25.1.2017 Šumperk Val. Meziříčí 10:2
36 út 24.1.2017 Poruba Nový Jičín 5:0
 
35 so 21.1.2017 Opava Šumperk 6:3
35 so 21.1.2017 Kopřivnice Vsetín 1:5
35 so 21.1.2017 Hodonín Poruba 3:6
35 so 21.1.2017 Nový Jičín Technika 4:1
 
34 st 18.1.2017 Vsetín Nový Jičín 5:3
34 st 18.1.2017 Šumperk Kopřivnice 7:4
34 st 18.1.2017 Val. Meziříčí Opava 3:4
34 st 18.1.2017 Technika Hodonín 4:5p
 
37 po 16.1.2017 Poruba Kopřivnice 7:3
 
33 so 14.1.2017 Poruba Technika 8:2
33 so 14.1.2017 Nový Jičín Šumperk 2:3
33 so 14.1.2017 Kopřivnice Val. Meziříčí 6:3
33 so 14.1.2017 Hodonín Vsetín 5:6
 
32 st 11.1.2017 Vsetín Poruba 8:4
32 st 11.1.2017 Opava Kopřivnice 4:2
32 st 11.1.2017 Šumperk Hodonín 5:6
32 st 11.1.2017 Val. Meziříčí Nový Jičín 2:1
 
31 so 7.1.2017 Nový Jičín Opava 2:5
31 so 7.1.2017 Poruba Šumperk 1:5
31 so 7.1.2017 Technika Vsetín 5:6
31 so 7.1.2017 Hodonín Val. Meziříčí 6:4
 
30 st 4.1.2017 Kopřivnice Nový Jičín 9:2
30 st 4.1.2017 Šumperk Technika 5:4
30 st 4.1.2017 Opava Hodonín 3:2
30 st 4.1.2017 Val. Meziříčí Poruba 4:5p
 
29 st 28.12.2016 Vsetín Šumperk 6:3
29 st 28.12.2016 Technika Val. Meziříčí 1:2
29 st 28.12.2016 Hodonín Kopřivnice 6:4
 
28 st 21.12.2016 Kopřivnice Poruba 3:2p
28 st 21.12.2016 Opava Technika 5:2
28 st 21.12.2016 Val. Meziříčí Vsetín 1:5
28 st 21.12.2016 Nový Jičín Hodonín 2:3sn
 
29 po 19.12.2016 Poruba Opava 3:2p
 
27 so 17.12.2016 Nový Jičín Poruba 6:3
27 so 17.12.2016 Opava Vsetín 1:4
27 so 17.12.2016 Val. Meziříčí Šumperk 4:3
27 so 17.12.2016 Kopřivnice Technika 9:5
 
26 st 14.12.2016 Vsetín Kopřivnice 6:5
26 st 14.12.2016 Šumperk Opava 6:2
26 st 14.12.2016 Poruba Hodonín 7:1
26 st 14.12.2016 Technika Nový Jičín 1:5
 
25 so 10.12.2016 Opava Val. Meziříčí 3:1
25 so 10.12.2016 Nový Jičín Vsetín 1:2
25 so 10.12.2016 Hodonín Technika 5:2
25 pá 9.12.2016 Kopřivnice Šumperk 4:5p
 
24 st 7.12.2016 Vsetín Hodonín 6:5p
24 st 7.12.2016 Technika Poruba 2:4
24 st 7.12.2016 Val. Meziříčí Kopřivnice 4:2
24 st 7.12.2016 Šumperk Nový Jičín 5:4p
 
45 so 3.12.2016 Opava Vsetín 1:2
45 so 3.12.2016 Nový Jičín Poruba 5:3
45 so 3.12.2016 Kopřivnice Technika 2:8
45 so 3.12.2016 Val. Meziříčí Šumperk 5:4p
 
23 st 30.11.2016 Kopřivnice Opava 6:1
23 st 30.11.2016 Poruba Vsetín 5:4p
23 st 30.11.2016 Nový Jičín Val. Meziříčí 6:3
23 st 30.11.2016 Hodonín Šumperk 2:3sn
 
22 so 26.11.2016 Opava Nový Jičín 3:1
22 so 26.11.2016 Šumperk Poruba 3:2
22 so 26.11.2016 Val. Meziříčí Hodonín 1:3
22 so 26.11.2016 Vsetín Technika 6:0
 
21 st 23.11.2016 Nový Jičín Kopřivnice 5:0
21 st 23.11.2016 Technika Šumperk 1:5
21 st 23.11.2016 Poruba Val. Meziříčí 2:6
21 st 23.11.2016 Hodonín Opava 6:4
 
20 so 19.11.2016 Kopřivnice Hodonín 0:10
20 so 19.11.2016 Val. Meziříčí Technika 4:1
20 so 19.11.2016 Šumperk Vsetín 4:5p
20 so 19.11.2016 Opava Poruba 4:5sn
 
19 čt 17.11.2016 Poruba Kopřivnice 4:3p
19 čt 17.11.2016 Vsetín Val. Meziříčí 5:0
19 čt 17.11.2016 Nový Jičín Hodonín 6:1
19 čt 17.11.2016 Technika Opava 0:4
 
2 po 14.11.2016 Šumperk Vsetín 1:4
 
18 so 12.11.2016 Poruba Nový Jičín 5:4
18 so 12.11.2016 Šumperk Val. Meziříčí 6:1
18 so 12.11.2016 Technika Kopřivnice 5:1
18 so 12.11.2016 Vsetín Opava 3:0
 
17 st 9.11.2016 Kopřivnice Vsetín 1:4
17 st 9.11.2016 Nový Jičín Technika 4:1
17 st 9.11.2016 Hodonín Poruba 2:3
17 st 9.11.2016 Opava Šumperk 5:6p
 
16 so 5.11.2016 Val. Meziříčí Opava 2:1
16 so 5.11.2016 Šumperk Kopřivnice 1:6
16 so 5.11.2016 Technika Hodonín 7:5
16 so 5.11.2016 Vsetín Nový Jičín 5:0
 
15 st 2.11.2016 Poruba Technika 6:0
15 st 2.11.2016 Hodonín Vsetín 1:5
15 st 2.11.2016 Nový Jičín Šumperk 4:2
15 st 2.11.2016 Kopřivnice Val. Meziříčí 5:2
 
14 so 29.10.2016 Opava Kopřivnice 4:0
14 so 29.10.2016 Šumperk Hodonín 1:2sn
14 so 29.10.2016 Val. Meziříčí Nový Jičín 3:2p
14 so 29.10.2016 Vsetín Poruba 5:2
 
13 st 26.10.2016 Nový Jičín Opava 4:2
13 st 26.10.2016 Technika Vsetín 2:7
13 st 26.10.2016 Hodonín Val. Meziříčí 6:2
13 st 26.10.2016 Poruba Šumperk 7:5
 
12 so 22.10.2016 Opava Hodonín 5:2
12 so 22.10.2016 Šumperk Technika 9:1
12 so 22.10.2016 Kopřivnice Nový Jičín 5:2
12 so 22.10.2016 Val. Meziříčí Poruba 2:5
 
11 st 19.10.2016 Vsetín Šumperk 7:3
11 st 19.10.2016 Poruba Opava 9:1
11 st 19.10.2016 Hodonín Kopřivnice 3:7
11 st 19.10.2016 Technika Val. Meziříčí 5:4p
 
10 so 15.10.2016 Opava Technika 5:2
10 so 15.10.2016 Hodonín Nový Jičín 4:2
10 so 15.10.2016 Kopřivnice Poruba 3:6
10 so 15.10.2016 Val. Meziříčí Vsetín 1:3
 
9 st 12.10.2016 Nový Jičín Poruba 1:6
9 st 12.10.2016 Opava Vsetín 4:5
9 st 12.10.2016 Val. Meziříčí Šumperk 2:0
9 st 12.10.2016 Kopřivnice Technika 6:7sn
 
8 so 8.10.2016 Šumperk Opava 2:0
8 so 8.10.2016 Technika Nový Jičín 3:1
8 so 8.10.2016 Poruba Hodonín 4:2
8 so 8.10.2016 Vsetín Kopřivnice 5:3
 
7 st 5.10.2016 Opava Val. Meziříčí 4:3
7 st 5.10.2016 Hodonín Technika 6:0
7 st 5.10.2016 Kopřivnice Šumperk 6:7
7 st 5.10.2016 Nový Jičín Vsetín 2:8
 
6 so 1.10.2016 Šumperk Nový Jičín 4:3
6 so 1.10.2016 Val. Meziříčí Kopřivnice 3:5
6 so 1.10.2016 Technika Poruba 3:2sn
6 so 1.10.2016 Vsetín Hodonín 7:3
 
5 st 28.9.2016 Poruba Vsetín 6:2
5 st 28.9.2016 Nový Jičín Val. Meziříčí 4:2
5 st 28.9.2016 Kopřivnice Opava 4:1
5 st 28.9.2016 Hodonín Šumperk 5:2
 
4 so 24.9.2016 Opava Nový Jičín 3:0
4 so 24.9.2016 Val. Meziříčí Hodonín 6:2
4 so 24.9.2016 Šumperk Poruba 4:3p
4 so 24.9.2016 Vsetín Technika 4:0
 
3 st 21.9.2016 Poruba Val. Meziříčí 6:4
3 st 21.9.2016 Nový Jičín Kopřivnice 7:1
3 st 21.9.2016 Technika Šumperk 2:4
3 st 21.9.2016 Hodonín Opava 4:3p
 
2 so 17.9.2016 Opava Poruba 1:7
2 so 17.9.2016 Kopřivnice Hodonín 3:5
2 so 17.9.2016 Val. Meziříčí Technika 5:0
 
1 st 14.9.2016 Vsetín Val. Meziříčí 6:1
1 st 14.9.2016 Technika Opava 2:5
1 st 14.9.2016 Hodonín Nový Jičín 7:3
1 st 14.9.2016 Poruba Kopřivnice 3:4sn

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
2:02x
2:12x
3:02x
3:15x
3:22x
3:2pp3x
3:2sn2x
4:02x
4:16x
4:29x
4:33x
4:3pp3x
5:05x
5:11x
5:28x
5:34x
5:42x
5:4pp4x
6:04x
6:14x
6:26x
6:37x
6:45x
6:51x
6:5pp1x
7:12x
7:34x
7:41x
7:53x
8:11x
8:21x
8:41x
9:12x
9:22x
9:31x
9:51x
10:21x
0:41x
0:61x
0:101x
1:24x
1:2sn1x
1:33x
1:43x
1:58x
1:62x
1:71x
2:34x
2:3pp2x
2:3sn2x
2:42x
2:53x
2:62x
2:71x
2:82x
3:42x
3:4sn2x
3:53x
3:63x
3:71x
4:51x
4:5pp4x
4:5sn1x
4:71x
5:63x
5:6pp1x
6:71x
6:7sn1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

Twitter
Facebook

Generální partner

ČSOB Pojišťovna

Hlavní partner arény

Tipsport arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
REPON
Pekařství Frydrych
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera
Fanshop Dynana Pardubice

Chcete být vidět?

Banner sponzoři