Výsledkový přehled

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CEB CHM KLA KOM KVA LIB LIT PCE PLZ SLA SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
52 út 26.2.2013 Č.Budějovice Slavia 0:1
52 út 26.2.2013 Kladno K. Vary 1:3
52 út 26.2.2013 Třinec Plzeň 4:0
52 út 26.2.2013 Sparta Brno 6:0
52 út 26.2.2013 Liberec Vítkovice 2:4
52 út 26.2.2013 Chomutov Litvínov 5:2
52 út 26.2.2013 Zlín Pardubice 4:3p
 
51 ne 24.2.2013 Pardubice Sparta 5:1
51 ne 24.2.2013 Slavia Třinec 1:3
51 ne 24.2.2013 Litvínov Kladno 2:1sn
51 ne 24.2.2013 Plzeň Zlín 4:5
51 ne 24.2.2013 Vítkovice Chomutov 4:3
51 ne 24.2.2013 K. Vary Č.Budějovice 2:3sn
51 ne 24.2.2013 Brno Liberec 2:1sn
 
50 pá 22.2.2013 Třinec Litvínov 2:5
50 pá 22.2.2013 Chomutov Slavia 0:4
50 pá 22.2.2013 Č.Budějovice Zlín 2:4
50 pá 22.2.2013 Kladno Plzeň 2:1sn
50 pá 22.2.2013 Brno Pardubice 2:3
50 pá 22.2.2013 Liberec K. Vary 3:1
50 út 19.2.2013 Sparta Vítkovice 4:2
 
47 út 19.2.2013 Slavia Liberec 3:2sn
 
40 út 19.2.2013 Pardubice Třinec 5:3
 
49 po 18.2.2013 Slavia Kladno 2:1
49 ne 17.2.2013 Zlín Třinec 4:2
49 ne 17.2.2013 Vítkovice Brno 5:3
49 ne 17.2.2013 K. Vary Chomutov 4:3
49 ne 17.2.2013 Litvínov Sparta 4:1
49 ne 17.2.2013 Plzeň Č.Budějovice 1:2sn
49 ne 17.2.2013 Liberec Pardubice 3:2
 
48 pá 15.2.2013 Chomutov Plzeň 4:3
48 pá 15.2.2013 Kladno Zlín 5:2
48 pá 15.2.2013 Brno K. Vary 4:0
48 pá 15.2.2013 Č.Budějovice Třinec 5:3
48 pá 15.2.2013 Liberec Litvínov 5:3
48 pá 15.2.2013 Sparta Slavia 2:3p
 
47 st 13.2.2013 Třinec Kladno 7:2
47 st 13.2.2013 Zlín Sparta 2:1p
47 st 13.2.2013 Č.Budějovice Chomutov 2:0
47 st 13.2.2013 K. Vary Vítkovice 8:3
47 st 13.2.2013 Litvínov Pardubice 3:2sn
47 st 13.2.2013 Brno Plzeň 3:2sn
 
46 po 11.2.2013 Vítkovice Slavia 1:5
46 ne 3.2.2013 Sparta Plzeň 2:4
46 ne 3.2.2013 Pardubice K. Vary 4:1
46 ne 3.2.2013 Liberec Třinec 5:4p
46 ne 3.2.2013 Kladno Č.Budějovice 3:1
46 ne 3.2.2013 Chomutov Zlín 3:1
46 ne 3.2.2013 Brno Litvínov 3:4sn
 
45 pá 1.2.2013 Třinec Sparta 4:5
45 pá 1.2.2013 Plzeň Vítkovice 3:0
45 pá 1.2.2013 Kladno Chomutov 2:3p
45 pá 1.2.2013 Č.Budějovice Brno 6:3
45 pá 1.2.2013 Zlín Liberec 6:3
45 pá 1.2.2013 Slavia Pardubice 2:1p
45 čt 31.1.2013 Litvínov K. Vary 4:1
 
48 út 29.1.2013 Vítkovice Pardubice 2:1
 
21 út 29.1.2013 Slavia Liberec 4:3
 
13 út 29.1.2013 Sparta Brno 4:2
 
44 ne 27.1.2013 K. Vary Slavia 2:0
44 ne 27.1.2013 Vítkovice Litvínov 4:3p
44 ne 27.1.2013 Sparta Č.Budějovice 4:2
44 ne 27.1.2013 Liberec Plzeň 6:3
44 ne 27.1.2013 Pardubice Kladno 4:1
44 ne 27.1.2013 Chomutov Třinec 3:2p
44 ne 27.1.2013 Brno Zlín 1:3
 
43 pá 25.1.2013 Třinec Vítkovice 4:5
43 pá 25.1.2013 Kladno Sparta 3:6
43 pá 25.1.2013 Č.Budějovice Pardubice 2:1
43 pá 25.1.2013 Plzeň K. Vary 2:3
43 pá 25.1.2013 Zlín Litvínov 2:1p
43 pá 25.1.2013 Slavia Brno 2:1sn
43 čt 24.1.2013 Chomutov Liberec 3:6
 
33 út 22.1.2013 Slavia Vítkovice 4:2
 
19 út 22.1.2013 Č.Budějovice Brno 3:2sn
 
42 ne 20.1.2013 K. Vary Zlín 6:4
42 ne 20.1.2013 Vítkovice Kladno 4:2
42 ne 20.1.2013 Liberec Č.Budějovice 0:2
42 ne 20.1.2013 Pardubice Plzeň 4:3
42 ne 20.1.2013 Litvínov Slavia 7:1
42 ne 20.1.2013 Sparta Chomutov 5:4sn
42 ne 20.1.2013 Brno Třinec 3:7
 
41 pá 18.1.2013 Třinec K. Vary 3:2
41 pá 18.1.2013 Č.Budějovice Litvínov 3:1
41 pá 18.1.2013 Zlín Vítkovice 5:3
41 pá 18.1.2013 Chomutov Pardubice 4:3
41 pá 18.1.2013 Plzeň Slavia 2:4
41 pá 18.1.2013 Sparta Liberec 8:1
41 čt 17.1.2013 Kladno Brno 2:1
 
34 st 16.1.2013 Vítkovice K. Vary 1:3
 
23 út 15.1.2013 Pardubice Liberec 1:3
 
40 ne 13.1.2013 Slavia Zlín 3:2p
40 ne 13.1.2013 K. Vary Sparta 0:2
40 ne 13.1.2013 Brno Chomutov 4:0
40 ne 13.1.2013 Vítkovice Č.Budějovice 1:2sn
40 ne 13.1.2013 Litvínov Plzeň 2:1sn
40 ne 13.1.2013 Liberec Kladno 0:2
 
39 pá 11.1.2013 Vítkovice Liberec 7:1
39 pá 11.1.2013 K. Vary Kladno 4:0
39 pá 11.1.2013 Pardubice Zlín 3:2p
39 pá 11.1.2013 Brno Sparta 1:2sn
39 pá 11.1.2013 Litvínov Chomutov 6:2
39 pá 11.1.2013 Slavia Č.Budějovice 1:2sn
39 čt 10.1.2013 Plzeň Třinec 2:3p
 
38 st 9.1.2013 Sparta Pardubice 9:2
38 út 8.1.2013 Třinec Slavia 5:2
38 út 8.1.2013 Č.Budějovice K. Vary 3:5
38 út 8.1.2013 Kladno Litvínov 3:2
38 út 8.1.2013 Chomutov Vítkovice 2:5
38 út 8.1.2013 Zlín Plzeň 4:1
38 út 8.1.2013 Liberec Brno 3:4p
 
37 ne 6.1.2013 Slavia Chomutov 4:1
37 ne 6.1.2013 K. Vary Liberec 1:3
37 ne 6.1.2013 Vítkovice Sparta 4:5
37 ne 6.1.2013 Zlín Č.Budějovice 5:2
37 ne 6.1.2013 Pardubice Brno 5:3
37 ne 6.1.2013 Plzeň Kladno 4:1
37 ne 6.1.2013 Litvínov Třinec 6:5sn
 
36 pá 4.1.2013 Třinec Zlín 3:2
36 pá 4.1.2013 Kladno Slavia 0:2
36 pá 4.1.2013 Chomutov K. Vary 3:1
36 pá 4.1.2013 Brno Vítkovice 3:2sn
36 pá 4.1.2013 Sparta Litvínov 6:3
36 pá 4.1.2013 Č.Budějovice Plzeň 2:4
36 čt 3.1.2013 Liberec Pardubice 1:4
 
35 ne 30.12.2012 K. Vary Brno 7:0
35 ne 30.12.2012 Slavia Sparta 4:3sn
35 ne 30.12.2012 Zlín Kladno 2:5
35 ne 30.12.2012 Třinec Č.Budějovice 6:3
35 ne 30.12.2012 Plzeň Chomutov 6:2
35 ne 30.12.2012 Litvínov Liberec 5:2
 
34 pá 28.12.2012 Chomutov Č.Budějovice 5:3
34 pá 28.12.2012 Pardubice Litvínov 4:2
34 pá 28.12.2012 Plzeň Brno 3:1
34 pá 28.12.2012 Liberec Slavia 0:1sn
34 pá 28.12.2012 Sparta Zlín 1:2sn
34 čt 27.12.2012 Kladno Třinec 1:4
 
33 st 26.12.2012 Zlín Chomutov 5:2
33 st 26.12.2012 Plzeň Sparta 2:1
33 st 26.12.2012 Třinec Liberec 6:5sn
33 st 26.12.2012 K. Vary Pardubice 2:1
33 st 26.12.2012 Litvínov Brno 5:2
33 ne 23.12.2012 Č.Budějovice Kladno 5:1
 
32 so 22.12.2012 Vítkovice Plzeň 3:4p
32 so 22.12.2012 Sparta Třinec 4:2
32 pá 21.12.2012 Chomutov Kladno 2:5
32 pá 21.12.2012 K. Vary Litvínov 2:3
32 pá 21.12.2012 Slavia Pardubice 5:0
32 pá 21.12.2012 Brno Č.Budějovice 2:3p
32 pá 21.12.2012 Liberec Zlín 2:1p
 
31 st 19.12.2012 Třinec Chomutov 6:4
31 st 19.12.2012 Č.Budějovice Sparta 2:3
31 st 19.12.2012 Kladno Pardubice 5:4
31 st 19.12.2012 Plzeň Liberec 6:5sn
31 st 19.12.2012 Slavia K. Vary 4:1
31 st 19.12.2012 Zlín Brno 6:3
31 út 18.12.2012 Litvínov Vítkovice 2:3
 
30 ne 9.12.2012 Slavia Brno 1:3
30 ne 9.12.2012 Liberec Chomutov 1:2sn
30 ne 9.12.2012 K. Vary Plzeň 1:2
30 ne 9.12.2012 Zlín Litvínov 5:1
30 ne 9.12.2012 Sparta Kladno 6:3
30 ne 9.12.2012 Pardubice Č.Budějovice 1:3
30 ne 9.12.2012 Vítkovice Třinec 4:1
 
29 pá 7.12.2012 Třinec Brno 5:2
29 pá 7.12.2012 Vítkovice Kladno 4:3
29 pá 7.12.2012 Zlín K. Vary 4:1
29 pá 7.12.2012 Chomutov Sparta 1:5
29 pá 7.12.2012 Č.Budějovice Liberec 2:1p
29 pá 7.12.2012 Plzeň Pardubice 1:3
29 čt 6.12.2012 Slavia Litvínov 2:1p
 
28 st 5.12.2012 Pardubice Chomutov 5:0
28 út 4.12.2012 Vítkovice Zlín 4:2
28 út 4.12.2012 Litvínov Č.Budějovice 1:4
28 út 4.12.2012 Brno Kladno 4:0
28 út 4.12.2012 K. Vary Třinec 4:5sn
28 út 4.12.2012 Slavia Plzeň 3:2sn
28 út 4.12.2012 Liberec Sparta 1:2
 
27 ne 2.12.2012 Sparta K. Vary 1:4
27 ne 2.12.2012 Č.Budějovice Vítkovice 6:5
27 ne 2.12.2012 Třinec Pardubice 8:4
27 ne 2.12.2012 Plzeň Litvínov 3:2
27 ne 2.12.2012 Chomutov Brno 5:4
27 ne 2.12.2012 Kladno Liberec 2:1
 
26 pá 30.11.2012 Třinec Plzeň 1:2sn
26 pá 30.11.2012 Chomutov Litvínov 1:2
26 pá 30.11.2012 Č.Budějovice Slavia 3:0
26 pá 30.11.2012 Pardubice Zlín 5:3
26 pá 30.11.2012 Brno Sparta 4:2
26 pá 30.11.2012 Liberec Vítkovice 5:3
26 čt 29.11.2012 Kladno K. Vary 3:0
 
20 út 27.11.2012 Liberec Třinec 2:1
 
27 po 26.11.2012 Zlín Slavia 4:3
 
25 ne 25.11.2012 Plzeň Zlín 4:2
25 ne 25.11.2012 K. Vary Č.Budějovice 8:0
25 ne 25.11.2012 Pardubice Sparta 2:4
25 ne 25.11.2012 Vítkovice Chomutov 5:0
25 ne 25.11.2012 Brno Liberec 7:3
25 ne 25.11.2012 Litvínov Kladno 5:3
25 ne 25.11.2012 Třinec Slavia 1:2
 
24 pá 23.11.2012 Třinec Litvínov 6:3
24 pá 23.11.2012 Chomutov Slavia 1:5
24 pá 23.11.2012 Č.Budějovice Zlín 3:6
24 pá 23.11.2012 Brno Pardubice 2:3
24 pá 23.11.2012 Kladno Plzeň 4:3
24 pá 23.11.2012 Liberec K. Vary 3:1
24 čt 22.11.2012 Sparta Vítkovice 2:0
 
23 st 21.11.2012 Plzeň Č.Budějovice 3:2sn
23 út 20.11.2012 Litvínov Sparta 2:3p
23 út 20.11.2012 Zlín Třinec 4:2
23 út 20.11.2012 Vítkovice Brno 4:1
23 út 20.11.2012 K. Vary Chomutov 1:0sn
23 út 20.11.2012 Slavia Kladno 4:3sn
 
22 ne 18.11.2012 Sparta Slavia 2:4
22 ne 18.11.2012 Pardubice Vítkovice 1:2
22 ne 18.11.2012 Liberec Litvínov 3:4
22 ne 18.11.2012 Kladno Zlín 1:4
22 ne 18.11.2012 Č.Budějovice Třinec 3:1
22 ne 18.11.2012 Chomutov Plzeň 2:3sn
 
21 pá 16.11.2012 Zlín Sparta 2:3
21 pá 16.11.2012 Litvínov Pardubice 6:3
21 pá 16.11.2012 Plzeň Brno 3:4
21 pá 16.11.2012 Č.Budějovice Chomutov 1:2sn
21 pá 16.11.2012 K. Vary Vítkovice 2:1sn
 
20 st 14.11.2012 Chomutov Zlín 1:2
20 st 14.11.2012 Pardubice K. Vary 1:2
20 st 14.11.2012 Slavia Vítkovice 0:1
20 st 14.11.2012 Sparta Plzeň 3:2
20 st 14.11.2012 Brno Litvínov 3:4p
20 st 14.11.2012 Kladno Č.Budějovice 2:3p
 
22 po 12.11.2012 Brno K. Vary 4:0
 
21 po 12.11.2012 Třinec Kladno 4:3
 
19 ne 4.11.2012 Zlín Liberec 1:5
19 ne 4.11.2012 Třinec Sparta 6:1
19 ne 4.11.2012 Plzeň Vítkovice 5:0
19 ne 4.11.2012 Kladno Chomutov 7:2
19 ne 4.11.2012 Litvínov K. Vary 5:2
19 ne 4.11.2012 Pardubice Slavia 5:2
 
18 pá 2.11.2012 Vítkovice Litvínov 3:5
18 pá 2.11.2012 Pardubice Kladno 6:9
18 pá 2.11.2012 Chomutov Třinec 5:3
18 pá 2.11.2012 Liberec Plzeň 1:8
18 pá 2.11.2012 Brno Zlín 3:4sn
18 pá 2.11.2012 Sparta Č.Budějovice 5:4p
18 čt 1.11.2012 K. Vary Slavia 2:3
 
16 út 30.10.2012 Sparta Chomutov 4:2
 
12 út 30.10.2012 Liberec Brno 3:2
 
17 ne 28.10.2012 Č.Budějovice Pardubice 5:2
17 ne 28.10.2012 Brno Slavia 3:4
17 ne 28.10.2012 Třinec Vítkovice 5:2
17 ne 28.10.2012 Kladno Sparta 5:1
17 ne 28.10.2012 Litvínov Zlín 1:4
17 ne 28.10.2012 Chomutov Liberec 3:2p
17 ne 28.10.2012 Plzeň K. Vary 5:2
 
16 pá 26.10.2012 Kladno Vítkovice 4:1
16 pá 26.10.2012 Litvínov Slavia 4:2
16 pá 26.10.2012 K. Vary Zlín 2:4
16 pá 26.10.2012 Pardubice Plzeň 3:4sn
16 pá 26.10.2012 Brno Třinec 5:3
16 pá 26.10.2012 Liberec Č.Budějovice 2:6
 
15 st 24.10.2012 Č.Budějovice Litvínov 0:3
15 út 23.10.2012 Třinec K. Vary 7:3
15 út 23.10.2012 Chomutov Pardubice 2:5
15 út 23.10.2012 Plzeň Slavia 2:3sn
15 út 23.10.2012 Zlín Vítkovice 2:3sn
15 út 23.10.2012 Kladno Brno 2:4
15 út 23.10.2012 Sparta Liberec 3:1
 
14 ne 21.10.2012 Liberec Kladno 1:3
14 ne 21.10.2012 Vítkovice Č.Budějovice 4:1
14 ne 21.10.2012 Brno Chomutov 3:1
14 ne 21.10.2012 Pardubice Třinec 5:4
14 ne 21.10.2012 Slavia Zlín 1:2sn
14 ne 21.10.2012 Litvínov Plzeň 1:2
14 ne 21.10.2012 K. Vary Sparta 5:4
 
13 pá 19.10.2012 Slavia Č.Budějovice 4:1
13 pá 19.10.2012 Plzeň Třinec 4:2
13 pá 19.10.2012 Zlín Pardubice 1:3
13 pá 19.10.2012 Litvínov Chomutov 3:4p
13 pá 19.10.2012 Vítkovice Liberec 1:5
13 čt 18.10.2012 K. Vary Kladno 3:2
 
12 ne 14.10.2012 Sparta Pardubice 3:2
12 ne 14.10.2012 Č.Budějovice K. Vary 5:3
12 ne 14.10.2012 Slavia Třinec 5:6sn
12 ne 14.10.2012 Kladno Litvínov 2:1
12 ne 14.10.2012 Chomutov Vítkovice 3:2p
12 ne 14.10.2012 Zlín Plzeň 1:4
 
11 pá 12.10.2012 Vítkovice Sparta 3:2
11 pá 12.10.2012 Zlín Č.Budějovice 0:4
11 pá 12.10.2012 Litvínov Třinec 1:4
11 pá 12.10.2012 K. Vary Liberec 1:3
11 pá 12.10.2012 Slavia Chomutov 4:0
11 pá 12.10.2012 Pardubice Brno 5:3
11 čt 11.10.2012 Plzeň Kladno 2:1sn
 
9 út 9.10.2012 Vítkovice Pardubice 3:2
 
10 ne 7.10.2012 Č.Budějovice Plzeň 1:4
10 ne 7.10.2012 Pardubice Liberec 6:2
10 ne 7.10.2012 Třinec Zlín 2:3
10 ne 7.10.2012 Chomutov K. Vary 5:4p
10 ne 7.10.2012 Sparta Litvínov 4:5
10 ne 7.10.2012 Brno Vítkovice 2:1
 
35 pá 5.10.2012 Pardubice Vítkovice 3:1
 
9 pá 5.10.2012 Zlín Kladno 3:2
9 pá 5.10.2012 Plzeň Chomutov 2:1p
9 pá 5.10.2012 Litvínov Liberec 3:2sn
9 pá 5.10.2012 Třinec Č.Budějovice 5:0
9 pá 5.10.2012 K. Vary Brno 3:4p
9 čt 4.10.2012 Slavia Sparta 3:2
 
8 st 3.10.2012 Kladno Třinec 3:1
8 út 2.10.2012 Vítkovice K. Vary 1:4
8 út 2.10.2012 Chomutov Č.Budějovice 5:2
8 út 2.10.2012 Sparta Zlín 1:4
8 út 2.10.2012 Pardubice Litvínov 3:4sn
8 út 2.10.2012 Liberec Slavia 4:6
8 út 2.10.2012 Brno Plzeň 4:3sn
 
7 ne 30.9.2012 Plzeň Sparta 5:4
7 ne 30.9.2012 Č.Budějovice Kladno 2:6
7 ne 30.9.2012 Zlín Chomutov 1:2sn
7 ne 30.9.2012 Třinec Liberec 5:4p
7 ne 30.9.2012 Litvínov Brno 4:3sn
7 ne 30.9.2012 K. Vary Pardubice 1:2sn
7 ne 30.9.2012 Vítkovice Slavia 3:0
 
6 pá 28.9.2012 Pardubice Slavia 2:5
6 pá 28.9.2012 Vítkovice Plzeň 2:3
6 pá 28.9.2012 Brno Č.Budějovice 5:1
6 pá 28.9.2012 Chomutov Kladno 1:3
6 pá 28.9.2012 K. Vary Litvínov 4:2
6 pá 28.9.2012 Liberec Zlín 7:5
6 čt 27.9.2012 Sparta Třinec 3:4
 
5 st 26.9.2012 Plzeň Liberec 4:3sn
5 st 26.9.2012 Kladno Pardubice 6:3
5 út 25.9.2012 Třinec Chomutov 2:0
5 út 25.9.2012 Č.Budějovice Sparta 3:2
5 út 25.9.2012 Zlín Brno 4:3p
5 út 25.9.2012 Litvínov Vítkovice 4:3
5 út 25.9.2012 Slavia K. Vary 3:1
 
4 ne 23.9.2012 Liberec Chomutov 2:5
4 ne 23.9.2012 Pardubice Č.Budějovice 2:3
4 ne 23.9.2012 Vítkovice Třinec 1:3
4 ne 23.9.2012 Litvínov Zlín 1:2
4 ne 23.9.2012 K. Vary Plzeň 5:4
4 ne 23.9.2012 Sparta Kladno 3:4
4 ne 23.9.2012 Brno Slavia 3:1
 
3 pá 21.9.2012 Třinec Brno 2:4
3 pá 21.9.2012 Chomutov Sparta 7:5
3 pá 21.9.2012 Zlín K. Vary 4:2
3 pá 21.9.2012 Kladno Vítkovice 4:1
3 pá 21.9.2012 Plzeň Pardubice 1:2
3 pá 21.9.2012 Slavia Litvínov 1:2
3 pá 21.9.2012 Č.Budějovice Liberec 4:1
 
10 st 19.9.2012 Kladno Slavia 2:3
 
2 út 18.9.2012 Pardubice Chomutov 3:4sn
2 ne 16.9.2012 Slavia Plzeň 1:3
2 ne 16.9.2012 Brno Kladno 3:1
2 ne 16.9.2012 Vítkovice Zlín 3:0
2 ne 16.9.2012 Liberec Sparta 2:4
2 ne 16.9.2012 K. Vary Třinec 2:5
2 ne 16.9.2012 Litvínov Č.Budějovice 3:1
 
1 pá 14.9.2012 Třinec Pardubice 4:1
1 pá 14.9.2012 Kladno Liberec 1:2sn
1 pá 14.9.2012 Č.Budějovice Vítkovice 2:5
1 pá 14.9.2012 Plzeň Litvínov 6:4
1 pá 14.9.2012 Zlín Slavia 2:1
1 pá 14.9.2012 Sparta K. Vary 2:1sn
1 čt 13.9.2012 Chomutov Brno 2:4

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:0sn1x
2:04x
2:111x
2:1pp7x
2:1sn8x
3:05x
3:116x
3:214x
3:2pp5x
3:2sn8x
4:07x
4:117x
4:217x
4:311x
4:3pp3x
4:3sn5x
5:05x
5:15x
5:214x
5:314x
5:46x
5:4pp4x
5:4sn1x
6:01x
6:11x
6:23x
6:310x
6:43x
6:51x
6:5sn3x
7:01x
7:12x
7:22x
7:32x
7:52x
8:01x
8:11x
8:31x
8:41x
9:21x
0:12x
0:1sn1x
0:24x
0:31x
0:42x
1:211x
1:2sn12x
1:315x
1:411x
1:55x
1:81x
2:312x
2:3pp6x
2:3sn4x
2:412x
2:59x
2:62x
3:45x
3:4pp5x
3:4sn5x
3:52x
3:63x
3:71x
4:55x
4:5sn1x
4:61x
5:6sn1x
6:91x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

Twitter
Facebook

Generální partner

ČSOB Pojišťovna

Hlavní partner arény

Tipsport arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
REPON
Pekařství Frydrych
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera
Fanshop Dynana Pardubice

Chcete být vidět?

Banner sponzoři